Menu

Vfb Stuttgart vs Bayern Munchen

Riadny čas

Super Cup · Sezóna 2025

MHPArena, Stuttgart16. augusta 2025 o 20:30
Rozhodca: Harm Osmers

Udalosti zápasu

VfB Stuttgart
Bayern München
Výkop
18′
Harry Kane
35′Dayot Upamecano
Maximilian Mittelstädt44′
45′Michael Olise
Polčas
57′Harry Kane
Chris FührichErmedin Demirović
71′
Julian ChabotRamon Hendriks
71′
72′
Konrad LaimerSacha Boey
77′
Luis Díaz

asistencia: Serge Gnabry

80′
Serge GnabryRaphaël Guerreiro
80′
Dayot UpamecanoMin-jae Kim
Atakan KarazorNikolas Nartey
81′
Josha VagnomanLorenz Assignon
81′
Angelo StillerChema Andrés
87′
Jamie Leweling

asistencia: Chema Andrés

90+3′
90′
Michael OliseLennart Karl
90′
Leon GoretzkaTom Bischof
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal3
7Shots off Goal9
14Total Shots17
2Blocked Shots5
11Shots insidebox11
3Shots outsidebox6
9Fouls17
1Corner Kicks3
3Offsides2
47%Ball Possession53%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
429Total passes481
361Passes accurate422
84%Passes %88%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy VfB Stuttgart je 6.68, v porovnaní s 7.04 u Bayern München. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč VfB Stuttgart je Jamie Leweling (7.90), u Bayern München je to Joshua Kimmich (7.90).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky VfB Stuttgart prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 0 asistenciami, na čele s Jamie Leweling (1G). U Bayern München je to 2 gólov a 1 asistencií s lídrom Luis Díaz (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

VfB Stuttgart nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.63, zatiaľ čo Bayern München má 4 obrancov s priemerom 6.67. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

VfB Stuttgart nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 5 u Bayern München s hodnotením 7.18. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

VfB Stuttgart nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.30, v porovnaní s 1 u Bayern München s priemerom 7.50. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 49% u VfB Stuttgart a 57% u Bayern München. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu VfB Stuttgart nazbierali v tejto sezóne 1 žltých kariet, v porovnaní s 3 u Bayern München. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky VfB Stuttgart je 26.2 (najmladší: Luca Jaquez (22), najstarší: Fabian Bredlow (30)), zatiaľ čo Bayern München má priemer 29.3 (najmladší: Michael Olise (24), najstarší: Manuel Neuer (39)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu VfB Stuttgart majú priemerne 1 ligových štartov, oproti 1 u Bayern München. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

VfB StuttgartSila pozíciíBayern München
6.68
Ø Hodnotenie
7.04
6.30Brankár (1 v 1)7.30
0G 0A0G 0A
6.63Obranca (4 v 4)6.67
0G 0A0G 0A
6.88Záložník (5 v 5)7.18
1G 0A1G 1A
6.30Útočník (1 v 1)7.50
0G 0A1G 0A
VfB Stuttgart
1BrankárFabian Bredlow6.3
4ObrancaJosha Vagnoman6.9
14ObrancaLuca Jaquez5.9
24ObrancaJulian Chabot6.5
7ObrancaMaximilian Mittelstädt7.2
16ZáložníkAtakan Karazor7.0
6ZáložníkAngelo Stiller7.0
18ZáložníkJamie Leweling7.91G
26ZáložníkDeniz Undav6.3
10ZáložníkChris Führich6.2
11ÚtočníkNick Woltemade6.3
Bayern München
1BrankárManuel Neuer7.3
27ObrancaKonrad Laimer6.6
2ObrancaDayot Upamecano7.3
4ObrancaJonathan Tah6.2
44ObrancaJosip Stanišić6.6
6ZáložníkJoshua Kimmich7.9
8ZáložníkLeon Goretzka6.9
7ZáložníkSerge Gnabry7.21A
17ZáložníkMichael Olise6.6
14ZáložníkLuis Díaz7.31G
9ÚtočníkHarry Kane7.51G

Prehľad zápasu

Bayern München zdolal VfB Stuttgart 2:1. Zápas sa hral v Super Cup 2025. Góly strelili: Harry Kane 18′, Luis Díaz 77′, Jamie Leweling 90′. Bolo udelených 4 žltých kariet. VfB Stuttgart mal 47% držanie lopty, Bayern München mal 53%. VfB Stuttgart mal 14 striel (5 na bránu), Bayern München mal 17 (3 na bránu). VfB Stuttgart urobil 5 striedaní, Bayern München urobil 5.

Rivalita od 2010

VfB Stuttgart vs Bayern München vzájomné výsledky

30 stretnutí
VfB Stuttgart
2
výhier
Remízy
2
Bayern München
26
výhier
Góly spolu
112 · 3.7/zápas
Obaja skórovali
16/30 · 53%
Nad 2,5
23/30 · 77%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 35 v 2010

Aktuálna forma

VfB Stuttgart

DDWLWL

Bayern München

DLWWWW

Predpoveď zápasu

VfB Stuttgart

0%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Bayern München

50%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Bayern München

0%Forma0%
0%Útok0%
0%Obrana0%
20%Vzájomné zápasy80%

Zranenia a stopky

VfB Stuttgart

  • OtáznyAlexander Nubel
  • OtáznyDan Axel Zagadou
  • OtáznyLeonidas Stergiou

Bayern München

  • OtáznyHiroki Ito
  • OtáznyKingsley Coman
  • OtáznyAlphonso Davies
  • OtáznyJamal Musiala
  • OtáznyPaul Wanner
  • OtáznyAleksandar Pavlovic
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026