Menu

Barcelona vs Athletic Club

Riadny čas

Super Cup · Sezóna 2025

King Abdullah Sports City, Jeddah7. januára 2026 o 20:00
Domáci

Barcelona

50
Rozhodca: Isidro Diaz de Mera Escuderos

Udalosti zápasu

Barcelona
Athletic Club
Výkop
F. Torres

asistencia: Fermin

22′
Fermin

asistencia: Raphinha

30′
R. Bardghji

asistencia: Fermin

34′
Raphinha

asistencia: R. Bardghji

38′
Polčas
Raphinha

asistencia: R. Bardghji

52′
54′
I. WilliamsG. Guruzeta
54′
O. SancetI. Ruiz de Galarreta
54′
R. NavarroU. Gomez
57′
A. BoiroI. Lekue
61′
A. RegoS. Sanchez
A. BaldeG. Martin
64′
F. de JongM. Bernal
64′
RaphinhaM. Rashford
65′
R. BardghjiLamine Yamal
72′
PedriD. Olmo
72′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal3
3Shots off Goal4
13Total Shots9
3Blocked Shots2
10Shots insidebox6
3Shots outsidebox3
8Fouls7
5Corner Kicks5
2Offsides5
80%Ball Possession20%
0Yellow Cards0
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
844Total passes202
778Passes accurate138
92%Passes %68%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Barcelona je 7.57, v porovnaní s 5.94 u Athletic Club. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Barcelona je Raphinha (9.85), u Athletic Club je to D. Vivian (6.70).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Barcelona prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 7 asistenciami, na čele s Raphinha (4G). U Athletic Club je to 0 gólov a 0 asistencií s lídrom —. Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Barcelona nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.00, zatiaľ čo Athletic Club má 4 obrancov s priemerom 5.88. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Barcelona nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 8.10, oproti 5 u Athletic Club s hodnotením 6.10. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Barcelona nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.65, v porovnaní s 1 u Athletic Club s priemerom 6.70. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Barcelona a —% u Athletic Club. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Barcelona nazbierali v tejto sezóne 2 žltých kariet, v porovnaní s 0 u Athletic Club. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Barcelona je 23.8 (najmladší: P. Cubarsi (18), najstarší: Raphinha (29)), zatiaľ čo Athletic Club má priemer 25.5 (najmladší: M. Jauregizar (22), najstarší: I. Williams (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Barcelona majú priemerne 2 ligových štartov, oproti 1 u Athletic Club. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Barcelona4-2-3-14-2-3-1Athletic Club
GKDEFMIDFWD
13Garcia23Kounde5Cubarsi24Garcia3Balde21Jong8Pedri28Bardghji16Fermín11Raphinha7Torres1Simon12Areso3Vivian4Paredes19Boiro18Jauregi.30Rego7Berengu.8Sancet23Navarro9Williams

Náhradníci

Tréner: Hansi Flick

Náhradníci

Tréner: Ernesto Valverde

BarcelonaSila pozíciíAthletic Club
7.57
Ø Hodnotenie
5.94
8.10Brankár (1 v 1)4.60
0G 0A0G 0A
7.00Obranca (4 v 4)5.88
0G 0A0G 0A
8.10Záložník (5 v 5)6.10
6G 7A0G 0A
6.65Útočník (1 v 1)6.70
1G 0A0G 0A
Barcelona4-2-3-1
13BrankárJ. Garcia8.1
23ObrancaJ. Kounde7.3
5ObrancaP. Cubarsi6.8
24ObrancaE. Garcia7.5
3ObrancaA. Balde6.4
21ZáložníkF. de Jong7.2
8ZáložníkPedri7.21A
28ZáložníkR. Bardghji8.71G2A
16ZáložníkFermín7.51G3A
11ZáložníkRaphinha9.84G1A
7ÚtočníkF. Torres6.71G
Athletic Club4-2-3-1
1BrankárU. Simon4.6
12ObrancaJ. Areso5.3
3ObrancaD. Vivian6.7
4ObrancaA. Paredes6.2
19ObrancaA. Boiro5.3
18ZáložníkM. Jauregizar5.9
30ZáložníkA. Rego6.2
7ZáložníkA. Berenguer6.2
8ZáložníkO. Sancet6.0
23ZáložníkR. Navarro6.2
9ÚtočníkI. Williams6.7

Prehľad zápasu

Barcelona zdolal Athletic Club 5:0. Zápas sa hral v Super Cup 2025. Góly strelili: F. Torres 22′, Fermin 30′, R. Bardghji 34′, Raphinha 38′, Raphinha 52′. Barcelona mal 80% držanie lopty, Athletic Club mal 20%. Barcelona mal 13 striel (7 na bránu), Athletic Club mal 9 (3 na bránu). Barcelona urobil 5 striedaní, Athletic Club urobil 5.

Rivalita od 2010

Barcelona vs Athletic Club vzájomné výsledky

35 stretnutí
Barcelona
26
výhier
Remízy
6
Athletic Club
3
výhier
Góly spolu
93 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
12/35 · 34%
Nad 2,5
17/35 · 49%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 25 v 2015

Aktuálna forma

Barcelona

WWWWWL

Athletic Club

WLWLLW

Predpoveď zápasu

Barcelona

50%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Athletic Club

0%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Barcelona or draw

0%Forma0%
0%Útok0%
0%Obrana0%
93%Vzájomné zápasy7%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026