Menu

Shanghai Sipg vs Shandong Luneng

Jinjiang Football Training Center Stadium, Jinjiang23. decembra 2022 o 13:00
Rozhodca: Zhang Lei

Udalosti zápasu

SHANGHAI SIPG
Shandong Luneng
Výkop
C. Ndiaye

asistencia: I. Kallon

9′
37′
JadsonZhao Jianfei
37′
Abudulam AbdurasulM. Fellaini
Polčas
Wang ShenchaoLi Shuai
46′
VAR
53′Goal cancelled
Issa Kallon60′
C. NdiayeLü Wenjun
63′
PaulinhoYang Shiyuan
63′
72′
Tian XinWang Tong
72′
M. FellainiLiu Guobao
Yu HaiLi Ang
75′
M. VargasLiu Zhurun
87′
Liu Zhurun

asistencia: Lü Wenjun

89′
Ang Li90+5′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
2Shots off Goal8
7Total Shots13
1Blocked Shots2
5Shots insidebox11
2Shots outsidebox2
11Fouls8
2Corner Kicks9
3Offsides2
34%Ball Possession66%
2Yellow Cards0
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
314Total passes612
223Passes accurate516
71%Passes %84%

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SHANGHAI SIPG je 6.88, v porovnaní s 7.00 u Shandong Luneng. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SHANGHAI SIPG je Jiang Guangtai (7.04), u Shandong Luneng je to Cryzan (7.91).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SHANGHAI SIPG prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 1 asistenciami, na čele s Wang Shenchao (4G). U Shandong Luneng je to 14 gólov a 15 asistencií s lídrom Cryzan (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SHANGHAI SIPG nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.01, zatiaľ čo Shandong Luneng má 4 obrancov s priemerom 6.93. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SHANGHAI SIPG nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.55, oproti 4 u Shandong Luneng s hodnotením 6.66. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SHANGHAI SIPG nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Shandong Luneng s priemerom 7.91. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 46% u SHANGHAI SIPG a —% u Shandong Luneng. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SHANGHAI SIPG nazbierali v tejto sezóne 14 žltých kariet, v porovnaní s 15 u Shandong Luneng. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SHANGHAI SIPG je 31.5 (najmladší: Ablahan Haliq (24), najstarší: Wang Shenchao (36)), zatiaľ čo Shandong Luneng má priemer 29.8 (najmladší: Abudulam Abdurasul (24), najstarší: Wang Dalei (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SHANGHAI SIPG majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 19 u Shandong Luneng. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SHANGHAI SIPG4-2-3-14-4-2Shandong Luneng
GKDEFMIDFWD
1Junling21Hai3Guangtai4Shenchao13Zhen9Paulinho6Huikang24Vargas34Kallon10Ndiaye36Haliq14Dalei27Ke11Yang4Jadson10Moisés33Jingdao28Jun-Ho29Pu30Abduras.9Cryzan32Xin

Náhradníci

Tréner: Xi Zhikang

Náhradníci

Tréner: Xu Haipeng

SHANGHAI SIPGSila pozíciíShandong Luneng
6.88
Ø Hodnotenie
7.00
6.85Brankár (1 v 1)6.95
0G 0A0G 0A
7.01Obranca (4 v 4)6.93
4G 1A2G 5A
6.55Záložník (5 v 4)6.66
0G 0A1G 1A
Útočník (1 v 2)7.91
0G 0A11G 9A
SHANGHAI SIPG4-2-3-1
1BrankárYan Junling6.8
21ObrancaYu Hai
3ObrancaJiang Guangtai7.0
4ObrancaWang Shenchao7.04G1A
13ObrancaWei Zhen7.0
9ZáložníkPaulinho
6ZáložníkCai Huikang
24ZáložníkM. Vargas
34ZáložníkI. Kallon
36ZáložníkAblahan Haliq6.5
10ÚtočníkC. Ndiaye
Shandong Luneng4-4-2
14BrankárWang Dalei7.0
27ObrancaShi Ke6.71A
11ObrancaLiu Yang7.12G4A
4ObrancaJadson
33ObrancaJin Jingdao
10ZáložníkMoisés
28ZáložníkSon Jun-Ho
29ZáložníkChen Pu6.71G1A
30ZáložníkAbudulam Abdurasul6.6
9ÚtočníkCryzan7.911G9A
32ÚtočníkTian Xin

Prehľad zápasu

SHANGHAI SIPG zdolal Shandong Luneng 2:0. Zápas sa hral v Super League 2022. Góly strelili: C. Ndiaye 9′, Liu Zhurun 89′. Bolo udelených 2 žltých kariet. SHANGHAI SIPG mal 34% držanie lopty, Shandong Luneng mal 66%. SHANGHAI SIPG mal 7 striel (4 na bránu), Shandong Luneng mal 13 (3 na bránu). SHANGHAI SIPG urobil 5 striedaní, Shandong Luneng urobil 4. VAR zasiahol: Goal cancelled (Moisés 53′).

Rivalita od 2016

SHANGHAI SIPG vs Shandong Luneng vzájomné výsledky

17 stretnutí
SHANGHAI SIPG
6
výhier
Remízy
6
Shandong Luneng
5
výhier
Góly spolu
54 · 3.2/zápas
Obaja skórovali
14/17 · 82%
Nad 2,5
10/17 · 59%

Aktuálna forma

SHANGHAI SIPG

DDDLWL

Shandong Luneng

WWWDDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026