Menu

Shanghai Sipg vs Shanghai Shenhua

SAIC Motor Pudong Arena, Shanghai30. apríla 2023 o 13:35
Domáci

SHANGHAI SIPG

11
Hostia

Shanghai Shenhua

Rozhodca: Li Haixin

Udalosti zápasu

SHANGHAI SIPG
Shanghai Shenhua
Výkop
Wu Lei

asistencia: Oscar

29′
33′
Cao YundingYu Hanchao
Polčas
46′
Cui LinAidi Fulangxisi
69′
Yu Hanchao

asistencia: C. Malele

Xu XinMirahmetjan Muzepper
71′
M. VargasI. Kallon
71′
73′Hanchao Yu
75′
Xu HaoyangWang Haijian
PaulinhoM. Pink
79′
84′
Yu HanchaoJin Yangyang
89′João Carlos Teixeira
90+2′Xi Wu
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal4
7Shots off Goal4
16Total Shots10
6Blocked Shots2
8Shots insidebox6
8Shots outsidebox4
15Fouls12
8Corner Kicks1
2Offsides2
75%Ball Possession25%
1Yellow Cards2
0Red Cards1
3Goalkeeper Saves2
741Total passes249
669Passes accurate175
90%Passes %70%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SHANGHAI SIPG je 6.89, v porovnaní s 7.08 u Shanghai Shenhua. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SHANGHAI SIPG je Zhang Linpeng (7.09), u Shanghai Shenhua je to Wu Xi (7.46).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SHANGHAI SIPG prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 5 asistenciami, na čele s Wang Shenchao (4G). U Shanghai Shenhua je to 21 gólov a 12 asistencií s lídrom Wu Xi (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SHANGHAI SIPG nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.98, zatiaľ čo Shanghai Shenhua má 4 obrancov s priemerom 7.17. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SHANGHAI SIPG nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.94, oproti 4 u Shanghai Shenhua s hodnotením 7.01. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SHANGHAI SIPG nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.53, v porovnaní s 2 u Shanghai Shenhua s priemerom 7.46. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 50% u SHANGHAI SIPG a 45% u Shanghai Shenhua. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SHANGHAI SIPG nazbierali v tejto sezóne 16 žltých kariet, v porovnaní s 16 u Shanghai Shenhua. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SHANGHAI SIPG je 34.3 (najmladší: Jiang Guangtai (31), najstarší: Wang Shenchao (36)), zatiaľ čo Shanghai Shenhua má priemer 28.9 (najmladší: Jiang Shenglong (25), najstarší: Wu Xi (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SHANGHAI SIPG majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 24 u Shanghai Shenhua. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SHANGHAI SIPG4-3-34-4-1-1Shanghai Shenhua
GKDEFMIDFWD
1Junling4Shenchao3Guangtai5Linpeng11Wenjun16Xin6Huikang8Oscar24Vargas9Paulinho7Lei1Zhen2Hing-Gl.4Shenglo.5Chenjie21Lin7Haoyang15Xi6Amadou28Yunding10Teixeira11Malele

Náhradníci

Tréner: Javier Pereira

Náhradníci

Tréner: Wu Jingui

SHANGHAI SIPGSila pozíciíShanghai Shenhua
6.89
Ø Hodnotenie
7.08
6.85Brankár (1 v 1)6.77
0G 0A0G 0A
6.98Obranca (4 v 4)7.17
5G 1A5G 2A
6.94Záložník (3 v 4)7.01
1G 3A10G 7A
6.53Útočník (3 v 2)7.46
1G 1A6G 3A
SHANGHAI SIPG4-3-3
1BrankárYan Junling6.8
4ObrancaWang Shenchao7.04G1A
3ObrancaJiang Guangtai7.0
5ObrancaZhang Linpeng7.11G
11ObrancaLü Wenjun6.8
16ZáložníkXu Xin6.91G3A
6ZáložníkCai Huikang
8ZáložníkOscar
24ÚtočníkM. Vargas
9ÚtočníkPaulinho
7ÚtočníkWu Lei6.51G1A
Shanghai Shenhua4-4-1-1
1BrankárMa Zhen6.8
2ObrancaM. Hing-Glover
4ObrancaJiang Shenglong7.34G
5ObrancaZhu Chenjie7.11G2A
21ObrancaCui Lin
7ZáložníkXu Haoyang6.81G1A
15ZáložníkWu Xi7.59G5A
6ZáložníkI. Amadou6.81A
28ZáložníkCao Yunding
10ÚtočníkJoão Teixeira7.56G3A
11ÚtočníkC. Malele

Prehľad zápasu

SHANGHAI SIPG a Shanghai Shenhua remizovali 1:1. Zápas sa hral v Super League 2023. Góly strelili: Wu Lei 29′, Yu Hanchao 69′. Bolo udelených 3 žltých kariet, 1 červených kariet. SHANGHAI SIPG mal 75% držanie lopty, Shanghai Shenhua mal 25%. SHANGHAI SIPG mal 16 striel (3 na bránu), Shanghai Shenhua mal 10 (4 na bránu). SHANGHAI SIPG urobil 3 striedaní, Shanghai Shenhua urobil 4.

Rivalita od 2025

SHANGHAI SIPG vs Shanghai Shenhua vzájomné výsledky

4 stretnutí
SHANGHAI SIPG
1
výhier
Remízy
1
Shanghai Shenhua
2
výhier
Góly spolu
15 · 3.8/zápas
Obaja skórovali
4/4 · 100%
Nad 2,5
3/4 · 75%

Aktuálna forma

SHANGHAI SIPG

DDDLWL

Shanghai Shenhua

LLLLWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026