Menu

Shandong Luneng vs Chengdu Better City

Jinan Olympic Sports Center Stadium, Ji'nan8. augusta 2023 o 13:35

Udalosti zápasu

Shandong Luneng
Chengdu Better City
Výkop
37′
Kim Min-Woo

asistencia: M. Palacios

Polčas
Shi KeZheng Zheng
46′
Li YuanyiCryzan
46′
Penalty cancelled65′
VAR
65′
Tang ChuangAi Kesen
Chen PuFei Nanduo
66′
66′
AndrigoMutellip Iminqari
MoisésMatheus Pato
67′
Liu BinbinJi Xiang
73′
81′
Hu RuibaoGou Junchen
88′
M. PalaciosTang Miao
88′
Feng ZhuoyiGan Chao
90+3′Miao Tang
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
7Shots off Goal6
14Total Shots11
4Blocked Shots2
9Shots insidebox8
5Shots outsidebox3
10Fouls18
5Corner Kicks6
1Offsides0
58%Ball Possession42%
1Yellow Cards4
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
447Total passes325
330Passes accurate217
74%Passes %67%
1.25expected_goals0.82

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Shandong Luneng je 6.89, v porovnaní s 6.92 u Chengdu Better City. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Shandong Luneng je Li Yuanyi (7.18), u Chengdu Better City je to Jian Tao (7.17).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Shandong Luneng prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 15 asistenciami, na čele s Liu Yang (2G). U Chengdu Better City je to 5 gólov a 4 asistencií s lídrom Chow Tim (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Shandong Luneng nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.83, zatiaľ čo Chengdu Better City má 3 obrancov s priemerom 6.60. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Shandong Luneng nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.94, oproti 4 u Chengdu Better City s hodnotením 7.05. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Shandong Luneng nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u Chengdu Better City s priemerom 6.70. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Disciplína

Hráči základu Shandong Luneng nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 12 u Chengdu Better City. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Shandong Luneng je 31.8 (najmladší: Chen Pu (28), najstarší: Wang Dalei (36)), zatiaľ čo Chengdu Better City má priemer 30.7 (najmladší: Jian Tao (24), najstarší: Feng Zhuoyi (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Shandong Luneng majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 7 u Chengdu Better City. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Shandong Luneng4-2-3-13-4-2-1Chengdu Better City
GKDEFMIDFWD
14Dalei6Tong4Jadson27Ke11Yang10Moisés20Lisheng21Binbin22Yuanyi29Pu25Fellaini16Tao19Yanfeng23Yiming5Ruibao3Xin8Tim6Zhuoyi11Min-Woo24Chuang7Palacios18Andrigo

Náhradníci

Tréner: Choi Kang-Hee

Náhradníci

Tréner: Seo Jung-Won

Shandong LunengSila pozíciíChengdu Better City
6.89
Ø Hodnotenie
6.92
6.95Brankár (1 v 1)7.17
0G 0A0G 0A
6.83Obranca (4 v 3)6.60
3G 5A0G 0A
6.94Záložník (5 v 4)7.05
3G 10A5G 3A
Útočník (1 v 3)6.70
0G 0A0G 1A
Shandong Luneng4-2-3-1
14BrankárWang Dalei7.0
6ObrancaWang Tong6.61G
4ObrancaJadson
27ObrancaShi Ke6.71A
11ObrancaLiu Yang7.12G4A
10ZáložníkMoisés
20ZáložníkLiao Lisheng
21ZáložníkLiu Binbin6.91G1A
22ZáložníkLi Yuanyi7.21G8A
29ZáložníkChen Pu6.71G1A
25ÚtočníkM. Fellaini
Chengdu Better City3-4-2-1
16BrankárJian Tao7.2
19ObrancaDong Yanfeng6.6
23ObrancaYang Yiming
5ObrancaHu Ruibao
3ZáložníkTang Xin7.0
8ZáložníkChow Tim7.15G3A
6ZáložníkFeng Zhuoyi
11ZáložníkKim Min-Woo
24ÚtočníkTang Chuang6.71A
7ÚtočníkM. Palacios
18ÚtočníkAndrigo

Prehľad zápasu

Chengdu Better City zdolal Shandong Luneng 1:0. Zápas sa hral v Super League 2023. Góly strelili: Kim Min-Woo 37′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Shandong Luneng mal 58% držanie lopty, Chengdu Better City mal 42%. Shandong Luneng mal 14 striel (3 na bránu), Chengdu Better City mal 11 (3 na bránu). Očakávané góly: Shandong Luneng 1.25 — Chengdu Better City 0.82. Shandong Luneng urobil 5 striedaní, Chengdu Better City urobil 5. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Binbin Liu 65′).

Rivalita od 2022

Shandong Luneng vs Chengdu Better City vzájomné výsledky

8 stretnutí
Shandong Luneng
3
výhier
Remízy
1
Chengdu Better City
4
výhier
Góly spolu
24 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
5/8 · 63%
Nad 2,5
7/8 · 88%

Aktuálna forma

Shandong Luneng

WWWDDD

Chengdu Better City

LLDDDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026