Menu

Shandong Luneng vs Shanghai Shenhua

Jinan Olympic Sports Center Stadium, Ji'nan11. júla 2023 o 13:35
30
Hostia

Shanghai Shenhua

Rozhodca: Du Jianxin

Udalosti zápasu

Shandong Luneng
Shanghai Shenhua
Výkop
Jadson

asistencia: Moisés

20′
Chen Pu

asistencia: Liu Binbin

28′
M. Fellaini

asistencia: Moisés

34′
Polčas
MoisésMaiwulang Mijiti
46′
46′
He LonghaiC. Bassogog
46′
João TeixeiraYu Hanchao
46′
Xu HaoyangJin Yangyang
56′
Liu RuofanZhang Wei
Liu BinbinCryzan
66′
Chen PuSun Guowen
66′
73′
Yang ZexiangDai Wai-tsun
Wang TongTong Lei
75′
M. FellainiFei Nanduo
83′
Fernandinho90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal2
5Shots off Goal2
10Total Shots7
2Blocked Shots3
8Shots insidebox3
2Shots outsidebox4
17Fouls8
3Corner Kicks1
0Offsides0
57%Ball Possession43%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves0
529Total passes402
439Passes accurate302
83%Passes %75%
1.33expected_goals0.37

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Shandong Luneng je 6.91, v porovnaní s 6.98 u Shanghai Shenhua. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Shandong Luneng je Li Yuanyi (7.18), u Shanghai Shenhua je to João Teixeira (7.46).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Shandong Luneng prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 14 asistenciami, na čele s Liu Yang (2G). U Shanghai Shenhua je to 14 gólov a 7 asistencií s lídrom João Teixeira (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Shandong Luneng nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.87, zatiaľ čo Shanghai Shenhua má 4 obrancov s priemerom 7.04. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Shandong Luneng nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.94, oproti 3 u Shanghai Shenhua s hodnotením 6.83. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Shandong Luneng nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u Shanghai Shenhua s priemerom 7.46. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Shandong Luneng a 45% u Shanghai Shenhua. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Shandong Luneng nazbierali v tejto sezóne 19 žltých kariet, v porovnaní s 17 u Shanghai Shenhua. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Shandong Luneng je 32.3 (najmladší: Chen Pu (28), najstarší: Wang Dalei (36)), zatiaľ čo Shanghai Shenhua má priemer 27.4 (najmladší: He Longhai (24), najstarší: I. Amadou (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Shandong Luneng majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 21 u Shanghai Shenhua. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Shandong Luneng4-1-4-14-3-3Shanghai Shenhua
GKDEFMIDFWD
14Dalei6Tong4Jadson5Zheng11Yang20Lisheng21Binbin10Moisés22Yuanyi29Pu25Fellaini1Zhen2Hing-Gl.4Shenglo.5Chenjie16Zexiang7Haoyang6Amadou33Haijian10Teixeira8Ruofan35Longhai

Náhradníci

Tréner: Choi Kang-Hee

Náhradníci

Tréner: Wu Jingui

Shandong LunengSila pozíciíShanghai Shenhua
6.91
Ø Hodnotenie
6.98
6.95Brankár (1 v 1)6.77
0G 0A0G 0A
6.87Obranca (4 v 4)7.04
3G 4A6G 2A
6.94Záložník (5 v 3)6.83
3G 10A2G 2A
Útočník (1 v 3)7.46
0G 0A6G 3A
Shandong Luneng4-1-4-1
14BrankárWang Dalei7.0
6ObrancaWang Tong6.61G
4ObrancaJadson
5ObrancaZheng Zheng6.9
11ObrancaLiu Yang7.12G4A
20ZáložníkLiao Lisheng
21ZáložníkLiu Binbin6.91G1A
10ZáložníkMoisés
22ZáložníkLi Yuanyi7.21G8A
29ZáložníkChen Pu6.71G1A
25ÚtočníkM. Fellaini
Shanghai Shenhua4-3-3
1BrankárMa Zhen6.8
2ObrancaM. Hing-Glover
4ObrancaJiang Shenglong7.34G
5ObrancaZhu Chenjie7.11G2A
16ObrancaYang Zexiang6.81G
7ZáložníkXu Haoyang6.81G1A
6ZáložníkI. Amadou6.81A
33ZáložníkWang Haijian6.91G
10ÚtočníkJoão Teixeira7.56G3A
8ÚtočníkLiu Ruofan
35ÚtočníkHe Longhai

Prehľad zápasu

Shandong Luneng zdolal Shanghai Shenhua 3:0. Zápas sa hral v Super League 2023. Góly strelili: Jadson 20′, Chen Pu 28′, M. Fellaini 34′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Shandong Luneng mal 57% držanie lopty, Shanghai Shenhua mal 43%. Shandong Luneng mal 10 striel (3 na bránu), Shanghai Shenhua mal 7 (2 na bránu). Očakávané góly: Shandong Luneng 1.33 — Shanghai Shenhua 0.37. Shandong Luneng urobil 5 striedaní, Shanghai Shenhua urobil 5.

Rivalita od 2025

Shandong Luneng vs Shanghai Shenhua vzájomné výsledky

2 stretnutí
Shandong Luneng
0
výhier
Remízy
1
Shanghai Shenhua
1
výhier
Góly spolu
7 · 3.5/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 33 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Shandong Luneng

WWWDDD

Shanghai Shenhua

LLLLWL

Stadium

Jinan Olympic Sports Center Stadium, Lixia District — 60,000 capacity, opened in 2009. Home of Shandong Taishan F.C..

Jinan Olympic Sports Center Stadium

Xiehechaotian · CC BY 3.0

Capacity
60,000
Opened
2009
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026