Menu

Hangzhou Greentown vs Shandong Luneng

Huzhou Olympic Sports Center, Huzhou22. júla 2023 o 13:35

Udalosti zápasu

Hangzhou Greentown
Shandong Luneng
Výkop
13′Marouane Fellaini
21′Moisés
J. KouassiAblikim Abdusalam
38′
Polčas
46′
Huang ZhengyuChen Pu
Gu BinWang Dongsheng
53′
Yao JunshengZhang Jiaqi
53′
56′
Wang TongJi Xiang
56′
Fei NanduoLi Hailong
56′
Liu YangLiu Binbin
Penalty confirmed66′
VAR
N. Mushekwi

Penalty

69′
VAR
74′Penalty confirmed
78′
Cryzan

Penalty

Li TixiangGao Di
87′
Zhang Jiaqi

asistencia: Qian Jiegei

90+8′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal4
2Shots off Goal2
11Total Shots11
4Blocked Shots5
6Shots insidebox7
5Shots outsidebox4
17Fouls19
4Corner Kicks6
1Offsides4
56%Ball Possession44%
3Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
336Total passes255
224Passes accurate150
67%Passes %59%
1.50expected_goals1.81

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hangzhou Greentown je 6.87, v porovnaní s 7.00 u Shandong Luneng. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hangzhou Greentown je Lucas Possignolo (7.08), u Shandong Luneng je to Cryzan (7.91).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hangzhou Greentown prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 10 asistenciami, na čele s Lucas Possignolo (3G). U Shandong Luneng je to 15 gólov a 15 asistencií s lídrom Cryzan (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hangzhou Greentown nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.99, zatiaľ čo Shandong Luneng má 4 obrancov s priemerom 6.84. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hangzhou Greentown nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.77, oproti 5 u Shandong Luneng s hodnotením 7.33. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hangzhou Greentown nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Shandong Luneng s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 44% u Hangzhou Greentown a —% u Shandong Luneng. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hangzhou Greentown nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 23 u Shandong Luneng. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hangzhou Greentown je 31.7 (najmladší: Yue Xin (30), najstarší: Li Tixiang (36)), zatiaľ čo Shandong Luneng má priemer 31.9 (najmladší: Huang Zhengyu (28), najstarší: Wang Dalei (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hangzhou Greentown majú priemerne 13 ligových štartov, oproti 22 u Shandong Luneng. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hangzhou Greentown4-2-3-14-2-3-1Shandong Luneng
GKDEFMIDFWD
33Bo19Yu4Zheng'ao36Possign.28Xin10Tixiang8Jiegei6Junsheng31Bin17Kouassi30Mushekwi14Dalei6Tong27Ke5Zheng11Yang35Zhengyu20Lisheng32Nanduo10Moisés9Cryzan25Fellaini

Náhradníci

Tréner: Jordi Vinyals

Náhradníci

Tréner: Choi Kang-Hee

Hangzhou GreentownSila pozíciíShandong Luneng
6.87
Ø Hodnotenie
7.00
7.04Brankár (1 v 1)6.95
0G 1A0G 0A
6.99Obranca (4 v 4)6.84
3G 0A3G 5A
6.77Záložník (5 v 5)7.33
1G 9A12G 10A
Hangzhou Greentown4-2-3-1
33BrankárZhao Bo7.01A
19ObrancaDong Yu
4ObrancaSun Zheng'ao
36ObrancaLucas Possignolo7.13G
28ObrancaYue Xin6.9
10ZáložníkLi Tixiang7.07A
8ZáložníkQian Jiegei6.81A
6ZáložníkYao Junsheng6.6
31ZáložníkGu Bin
17ZáložníkJ. Kouassi6.71G1A
30ÚtočníkN. Mushekwi
Shandong Luneng4-2-3-1
14BrankárWang Dalei7.0
6ObrancaWang Tong6.61G
27ObrancaShi Ke6.71A
5ObrancaZheng Zheng6.9
11ObrancaLiu Yang7.12G4A
35ZáložníkHuang Zhengyu6.81G1A
20ZáložníkLiao Lisheng
32ZáložníkFei Nanduo
10ZáložníkMoisés
9ZáložníkCryzan7.911G9A
25ÚtočníkM. Fellaini

Prehľad zápasu

Hangzhou Greentown zdolal Shandong Luneng 2:1. Zápas sa hral v Super League 2023. Góly strelili: N. Mushekwi 69′ (pen.), Cryzan 78′ (pen.), Zhang Jiaqi 90′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Hangzhou Greentown mal 56% držanie lopty, Shandong Luneng mal 44%. Hangzhou Greentown mal 11 striel (5 na bránu), Shandong Luneng mal 11 (4 na bránu). Očakávané góly: Hangzhou Greentown 1.50 — Shandong Luneng 1.81. Hangzhou Greentown urobil 4 striedaní, Shandong Luneng urobil 4. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Abdusalam Ablikim 66′), Penalty confirmed (Marouane Fellaini 74′).

Rivalita od 2016

Hangzhou Greentown vs Shandong Luneng vzájomné výsledky

9 stretnutí
Hangzhou Greentown
2
výhier
Remízy
2
Shandong Luneng
5
výhier
Góly spolu
32 · 3.6/zápas
Obaja skórovali
5/9 · 56%
Nad 2,5
6/9 · 67%

Aktuálna forma

Hangzhou Greentown

DLDDDD

Shandong Luneng

WWWDDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026