Menu

Tianjin Teda vs Changchun Yatai

TEDA Football Stadium, Tianjin29. júla 2023 o 13:35
00
Rozhodca: Gao Peng

Udalosti zápasu

Tianjin Teda
Changchun Yatai
Výkop
Guo HaoXie Weijun
9′
Polčas
R. BerićBa Dun
64′
65′
Zhang YufengSabit Abdusalam
65′
Tan LongLiu Yun
65′
Cheng ChangchengN. Lukić
Fran Mérida75′
Farley RosaLeng Jixuan
80′
Wang QiumingPiao Taoyu
81′
Fran MéridaP. Vitanov
81′
84′
Yi TengYuan Mincheng
84′
Yan ZhiyuAbduhamit Abdugheni
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal4
6Shots off Goal3
13Total Shots10
5Blocked Shots3
8Shots insidebox8
5Shots outsidebox2
20Fouls9
6Corner Kicks7
2Offsides1
51%Ball Possession49%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves2
377Total passes365
288Passes accurate263
76%Passes %72%
1.16expected_goals0.77

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Tianjin Teda je 6.67, v porovnaní s 6.81 u Changchun Yatai. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Tianjin Teda je Wang Qiuming (6.81), u Changchun Yatai je to Wu Yake (7.01).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Tianjin Teda prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 2 asistenciami, na čele s Wang Qiuming (5G). U Changchun Yatai je to 9 gólov a 1 asistencií s lídrom Tan Long (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Tianjin Teda nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.62, zatiaľ čo Changchun Yatai má 4 obrancov s priemerom 6.55. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Tianjin Teda nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.72, oproti 3 u Changchun Yatai s hodnotením —. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Tianjin Teda nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u Changchun Yatai s priemerom 6.86. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Disciplína

Hráči základu Tianjin Teda nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 2 u Changchun Yatai. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Tianjin Teda je 29.8 (najmladší: Yang Zihao (24), najstarší: Han Pengfei (32)), zatiaľ čo Changchun Yatai má priemer 32.1 (najmladší: Zhang Yufeng (27), najstarší: Tan Long (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Tianjin Teda majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 13 u Changchun Yatai. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Tianjin Teda4-2-3-14-3-3Changchun Yatai
GKDEFMIDFWD
26Jiamin15Tian6Pengfei4Fan16Zihao31Yinong38Mérida30Qiuming36Hao10Rosa9Berić23Yake21Qi26Teng4Okore24Zhiyu20Yufeng19Chengji.44Žulj29Long13Changch.8Jinxian

Náhradníci

Tréner: Yu Genwei

Náhradníci

Tréner: Chen Yang

Tianjin TedaSila pozíciíChangchun Yatai
6.67
Ø Hodnotenie
6.81
Brankár (1 v 1)7.01
0G 0A0G 0A
6.62Obranca (4 v 4)6.55
0G 0A0G 0A
6.72Záložník (5 v 3)
6G 2A0G 0A
Útočník (1 v 3)6.86
0G 0A9G 1A
Tianjin Teda4-2-3-1
26BrankárXu Jiamin
15ObrancaMing Tian
6ObrancaHan Pengfei
4ObrancaYang Fan6.7
16ObrancaYang Zihao6.5
31ZáložníkTian Yinong
38ZáložníkFran Mérida
30ZáložníkWang Qiuming6.85G2A
36ZáložníkGuo Hao6.61G
10ZáložníkFarley Rosa
9ÚtočníkR. Berić
Changchun Yatai4-3-3
23BrankárWu Yake7.0
21ObrancaCui Qi
26ObrancaYi Teng
4ObrancaJ. Okore
24ObrancaYan Zhiyu6.5
20ZáložníkZhang Yufeng
19ZáložníkLiao Chengjian
44ZáložníkP. Žulj
29ÚtočníkTan Long6.99G1A
13ÚtočníkCheng Changcheng
8ÚtočníkWang Jinxian

Prehľad zápasu

Tianjin Teda a Changchun Yatai remizovali 0:0. Zápas sa hral v Super League 2023. Bolo udelených 4 žltých kariet. Tianjin Teda mal 51% držanie lopty, Changchun Yatai mal 49%. Tianjin Teda mal 13 striel (2 na bránu), Changchun Yatai mal 10 (4 na bránu). Očakávané góly: Tianjin Teda 1.16 — Changchun Yatai 0.77. Tianjin Teda urobil 5 striedaní, Changchun Yatai urobil 5.

Rivalita od 2016

Tianjin Teda vs Changchun Yatai vzájomné výsledky

15 stretnutí
Tianjin Teda
5
výhier
Remízy
8
Changchun Yatai
2
výhier
Góly spolu
55 · 3.7/zápas
Obaja skórovali
11/15 · 73%
Nad 2,5
10/15 · 67%

Aktuálna forma

Tianjin Teda

LLDLWW

Changchun Yatai

LLDLDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026