Menu

Shanghai Shenhua vs Shanghai Sipg

Shanghai Stadium, Shanghai29. júla 2023 o 13:35
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Shanghai Shenhua
SHANGHAI SIPG
Výkop
42′
Oscar

Penalty

44′
Polčas
Aidi FulangxisiJin Yangyang
46′
49′Oscar
Dai Wai-tsunCao Yunding
58′
63′
Wu Lei

asistencia: Oscar

65′
Li ShuaiLü Wenjun
C. BassogogYang Zexiang
66′
66′
Oscar

asistencia: M. Vargas

Wu XiWang Haijian
71′
Yu HanchaoZhu Yue
71′
76′
Li AngWei Zhen
84′
Lü Wenjun

asistencia: Wei Zhen

86′
Xu XinMirahmetjan Muzepper
86′
M. VargasI. Kallon
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal7
5Shots off Goal2
11Total Shots11
4Blocked Shots2
8Shots insidebox8
3Shots outsidebox3
14Fouls12
3Corner Kicks4
1Offsides1
46%Ball Possession54%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
365Total passes431
294Passes accurate358
81%Passes %83%
0.93expected_goals2.70

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Shanghai Shenhua je 7.12, v porovnaní s 6.71 u SHANGHAI SIPG. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Shanghai Shenhua je Wu Xi (7.21), u SHANGHAI SIPG je to Wang Shenchao (7.07).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Shanghai Shenhua prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 2 asistenciami, na čele s Zhu Chenjie (3G). U SHANGHAI SIPG je to 4 gólov a 3 asistencií s lídrom Wu Lei (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Shanghai Shenhua nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.03, zatiaľ čo SHANGHAI SIPG má 3 obrancov s priemerom 6.60. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Shanghai Shenhua nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.21, oproti 5 u SHANGHAI SIPG s hodnotením 6.83. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Shanghai Shenhua nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u SHANGHAI SIPG s priemerom 6.64. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 86% u Shanghai Shenhua a 86% u SHANGHAI SIPG. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Shanghai Shenhua nazbierali v tejto sezóne 2 žltých kariet, v porovnaní s 8 u SHANGHAI SIPG. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Shanghai Shenhua je 29.3 (najmladší: Zhu Chenjie (25), najstarší: Wu Xi (36)), zatiaľ čo SHANGHAI SIPG má priemer 33.5 (najmladší: Li Shuai (30), najstarší: Zhang Linpeng (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Shanghai Shenhua majú priemerne 7 ligových štartov, oproti 7 u SHANGHAI SIPG. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Shanghai Shenhua4-3-33-5-2SHANGHAI SIPG
GKDEFMIDFWD
1Zhen2Hing-Gl.5Chenjie32Fulangx.21Lin9Wai-tsun6Amadou15Xi17Bassogog11Malele20Hanchao1Junling5Linpeng3Guangtai2Ang4Shenchao16Xin6Huikang8Oscar32Shuai24Vargas7Lei

Náhradníci

Tréner: Wu Jingui

Náhradníci

Tréner: Javier Pereira

Shanghai ShenhuaSila pozíciíSHANGHAI SIPG
7.12
Ø Hodnotenie
6.71
Brankár (1 v 1)6.74
0G 0A0G 0A
7.03Obranca (4 v 3)6.60
3G 0A1G 0A
7.21Záložník (3 v 5)6.83
1G 2A1G 3A
Útočník (3 v 2)6.64
0G 0A2G 0A
Shanghai Shenhua4-3-3
1BrankárMa Zhen
2ObrancaM. Hing-Glover
5ObrancaZhu Chenjie7.03G
32ObrancaAidi Fulangxisi
21ObrancaCui Lin
9ZáložníkDai Wai-tsun
6ZáložníkI. Amadou
15ZáložníkWu Xi7.21G2A
17ÚtočníkC. Bassogog
11ÚtočníkC. Malele
20ÚtočníkYu Hanchao
SHANGHAI SIPG3-5-2
1BrankárYan Junling6.7
5ObrancaZhang Linpeng6.6
3ObrancaJiang Guangtai6.61G
2ObrancaLi Ang
4ZáložníkWang Shenchao7.11G1A
16ZáložníkXu Xin
6ZáložníkCai Huikang
8ZáložníkOscar
32ZáložníkLi Shuai6.62A
24ÚtočníkM. Vargas
7ÚtočníkWu Lei6.62G

Prehľad zápasu

SHANGHAI SIPG zdolal Shanghai Shenhua 5:0. Zápas sa hral v Super League 2023. Góly strelili: Oscar 42′ (pen.), Wu Lei 44′, Wu Lei 63′, Oscar 66′, Lü Wenjun 84′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Shanghai Shenhua mal 46% držanie lopty, SHANGHAI SIPG mal 54%. Shanghai Shenhua mal 11 striel (2 na bránu), SHANGHAI SIPG mal 11 (7 na bránu). Očakávané góly: Shanghai Shenhua 0.93 — SHANGHAI SIPG 2.70. Shanghai Shenhua urobil 5 striedaní, SHANGHAI SIPG urobil 4.

Rivalita od 2016

Shanghai Shenhua vs SHANGHAI SIPG vzájomné výsledky

21 stretnutí
Shanghai Shenhua
6
výhier
Remízy
7
SHANGHAI SIPG
8
výhier
Góly spolu
59 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
14/21 · 67%
Nad 2,5
9/21 · 43%

Aktuálna forma

Shanghai Shenhua

DLLWWW

SHANGHAI SIPG

DDLWLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026