Menu

Chengdu Better City vs Wuhan Three Towns

Chengdu Phoenix Mountain Sports Park, Chengdu19. augusta 2023 o 13:35

Udalosti zápasu

Chengdu Better City
Wuhan Three Towns
Výkop
44′
A. Yakubu

asistencia: N. Stanciu

Polčas
Dong YanfengTang Miao
46′
Ai KesenTang Chuang
46′
Gou JunchenHu Jing
58′
Gan ChaoLiu Bin
66′
67′Park Ji-soo
69′
He GuanLi Yang
76′
Xie PengfeiLiu Yiming
76′
Park Ji-SooMarcão
Tang XinFeng Zhuoyi
79′
VAR
86′Card upgrade
87′Hanwen Deng
89′
He ChaoZhang Wentao
89′
A. YakubuZhang Xiaobin
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal7
6Shots off Goal3
11Total Shots19
3Blocked Shots9
7Shots insidebox13
4Shots outsidebox6
12Fouls12
6Corner Kicks7
0Offsides1
51%Ball Possession49%
1Yellow Cards2
0Red Cards1
6Goalkeeper Saves2
403Total passes393
302Passes accurate302
75%Passes %77%
0.85expected_goals2.12

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Chengdu Better City je 6.96, v porovnaní s 6.84 u Wuhan Three Towns. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Chengdu Better City je Jian Tao (7.17), u Wuhan Three Towns je to Park Ji-Soo (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Chengdu Better City prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 4 asistenciami, na čele s Chow Tim (5G). U Wuhan Three Towns je to 2 gólov a 3 asistencií s lídrom Park Ji-Soo (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Chengdu Better City nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.60, zatiaľ čo Wuhan Three Towns má 3 obrancov s priemerom 6.82. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Chengdu Better City nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.01, oproti 4 u Wuhan Three Towns s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Chengdu Better City nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u Wuhan Three Towns s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Chengdu Better City a 44% u Wuhan Three Towns. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Chengdu Better City nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 17 u Wuhan Three Towns. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Chengdu Better City je 30.9 (najmladší: Jian Tao (24), najstarší: Ai Kesen (36)), zatiaľ čo Wuhan Three Towns má priemer 32.8 (najmladší: Deng Hanwen (30), najstarší: Ren Hang (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Chengdu Better City majú priemerne 13 ligových štartov, oproti 22 u Wuhan Three Towns. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Chengdu Better City3-4-2-13-4-3Wuhan Three Towns
GKDEFMIDFWD
16Tao19Yanfeng36Junchen5Ruibao3Xin8Tim39Chao11Min-Woo7Palacios18Andrigo9Kesen22Dianzuo26Guan23Hang5Ji-Soo25Hanwen10Stanciu21Chao15Zhipeng30Pengfei9Yakubu11Davidson

Náhradníci

Tréner: Seo Jung-Won

Náhradníci

Tréner: T. Takahata

Chengdu Better CitySila pozíciíWuhan Three Towns
6.96
Ø Hodnotenie
6.84
7.17Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.60Obranca (3 v 3)6.82
0G 0A1G 0A
7.01Záložník (4 v 4)6.88
6G 4A1G 3A
Chengdu Better City3-4-2-1
16BrankárJian Tao7.2
19ObrancaDong Yanfeng6.6
36ObrancaGou Junchen
5ObrancaHu Ruibao
3ZáložníkTang Xin7.0
8ZáložníkChow Tim7.15G3A
39ZáložníkGan Chao6.91G1A
11ZáložníkKim Min-Woo
7ÚtočníkM. Palacios
18ÚtočníkAndrigo
9ÚtočníkAi Kesen
Wuhan Three Towns3-4-3
22BrankárLiu Dianzuo
26ObrancaHe Guan6.9
23ObrancaRen Hang6.5
5ObrancaPark Ji-Soo7.11G
25ZáložníkDeng Hanwen6.91G3A
10ZáložníkN. Stanciu
21ZáložníkHe Chao
15ZáložníkJiang Zhipeng
30ÚtočníkXie Pengfei
9ÚtočníkA. Yakubu
11ÚtočníkDavidson

Prehľad zápasu

Wuhan Three Towns zdolal Chengdu Better City 1:0. Zápas sa hral v Super League 2023. Góly strelili: A. Yakubu 44′. Bolo udelených 3 žltých kariet, 1 červených kariet. Chengdu Better City mal 51% držanie lopty, Wuhan Three Towns mal 49%. Chengdu Better City mal 11 striel (2 na bránu), Wuhan Three Towns mal 19 (7 na bránu). Očakávané góly: Chengdu Better City 0.85 — Wuhan Three Towns 2.12. Chengdu Better City urobil 5 striedaní, Wuhan Three Towns urobil 5. VAR zasiahol: Card upgrade (Hanwen Deng 86′).

Rivalita od 2025

Chengdu Better City vs Wuhan Three Towns vzájomné výsledky

2 stretnutí
Chengdu Better City
1
výhier
Remízy
1
Wuhan Three Towns
0
výhier
Góly spolu
5 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Aktuálna forma

Chengdu Better City

LLDDDD

Wuhan Three Towns

LLLDLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026