Menu

Shanghai Sipg vs Shandong Luneng

SAIC Motor Pudong Arena, Shanghai29. októbra 2023 o 08:30
Rozhodca: Memetjan Ahmat

Udalosti zápasu

SHANGHAI SIPG
Shandong Luneng
Výkop
Lu Wenjun

asistencia: Zhang Linpeng

16′
20′
Wang TongLi Hailong
Goal cancelled35′
VAR
38′Moisés
41′Chen Pu
Card upgrade43′
VAR
Polčas
46′
Liu BinbinZheng Zheng
46′
Liao LishengCryzan
47′Jadson
56′Marouane Fellaini
57′
Chen PuFei Nanduo
57′
Li YuanyiXie Wenneng
Xu XinYang Shiyuan
63′
Li ShuaiYu Hai
83′
89′
Xie Wenneng

asistencia: Shi Ke

90+5′Hailong Li
Wu LeiLi Shenglong
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal8
2Shots off Goal7
4Total Shots20
1Blocked Shots5
3Shots insidebox7
1Shots outsidebox13
18Fouls12
0Corner Kicks2
2Offsides2
29%Ball Possession71%
4Yellow Cards6
2Red Cards2
7Goalkeeper Saves0
190Total passes458
119Passes accurate379
63%Passes %83%
0.70expected_goals2.23

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SHANGHAI SIPG je 6.93, v porovnaní s 6.89 u Shandong Luneng. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SHANGHAI SIPG je Li Ang (7.25), u Shandong Luneng je to Li Yuanyi (7.18).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SHANGHAI SIPG prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 11 asistenciami, na čele s Wang Shenchao (4G). U Shandong Luneng je to 6 gólov a 15 asistencií s lídrom Liu Yang (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SHANGHAI SIPG nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.13, zatiaľ čo Shandong Luneng má 4 obrancov s priemerom 6.83. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SHANGHAI SIPG nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.92, oproti 5 u Shandong Luneng s hodnotením 6.94. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SHANGHAI SIPG nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.68, v porovnaní s 1 u Shandong Luneng s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 67% u SHANGHAI SIPG a —% u Shandong Luneng. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SHANGHAI SIPG nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 15 u Shandong Luneng. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SHANGHAI SIPG je 33.6 (najmladší: Li Shuai (30), najstarší: Zhang Linpeng (36)), zatiaľ čo Shandong Luneng má priemer 31.8 (najmladší: Chen Pu (28), najstarší: Wang Dalei (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SHANGHAI SIPG majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 20 u Shandong Luneng. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SHANGHAI SIPG3-4-34-2-3-1Shandong Luneng
GKDEFMIDFWD
1Junling5Linpeng3Guangtai2Ang4Shenchao16Xin6Huikang32Shuai11Wenjun7Lei8Oscar14Dalei6Tong4Jadson27Ke11Yang22Yuanyi20Lisheng21Binbin10Moisés29Pu25Fellaini

Náhradníci

Tréner: Javier Pereira

Náhradníci

Tréner: Choi Kang-Hee

SHANGHAI SIPGSila pozíciíShandong Luneng
6.93
Ø Hodnotenie
6.89
6.85Brankár (1 v 1)6.95
0G 0A0G 0A
7.13Obranca (3 v 4)6.83
1G 0A3G 5A
6.92Záložník (4 v 5)6.94
7G 10A3G 10A
6.68Útočník (3 v 1)
1G 1A0G 0A
SHANGHAI SIPG3-4-3
1BrankárYan Junling6.8
5ObrancaZhang Linpeng7.11G
3ObrancaJiang Guangtai7.0
2ObrancaLi Ang7.3
4ZáložníkWang Shenchao7.04G1A
16ZáložníkXu Xin6.91G3A
6ZáložníkCai Huikang
32ZáložníkLi Shuai6.82G6A
11ÚtočníkLu Wenjun6.8
7ÚtočníkWu Lei6.51G1A
8ÚtočníkOscar
Shandong Luneng4-2-3-1
14BrankárWang Dalei7.0
6ObrancaWang Tong6.61G
4ObrancaJadson
27ObrancaShi Ke6.71A
11ObrancaLiu Yang7.12G4A
22ZáložníkLi Yuanyi7.21G8A
20ZáložníkLiao Lisheng
21ZáložníkLiu Binbin6.91G1A
10ZáložníkMoisés
29ZáložníkChen Pu6.71G1A
25ÚtočníkM. Fellaini

Prehľad zápasu

SHANGHAI SIPG a Shandong Luneng remizovali 1:1. Zápas sa hral v Super League 2023. Góly strelili: Lu Wenjun 16′, Xie Wenneng 89′. Bolo udelených 10 žltých kariet, 4 červených kariet. SHANGHAI SIPG mal 29% držanie lopty, Shandong Luneng mal 71%. SHANGHAI SIPG mal 4 striel (1 na bránu), Shandong Luneng mal 20 (8 na bránu). Očakávané góly: SHANGHAI SIPG 0.70 — Shandong Luneng 2.23. SHANGHAI SIPG urobil 3 striedaní, Shandong Luneng urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Wu Lei 35′), Card upgrade (Huikang Cai 43′).

Rivalita od 2016

SHANGHAI SIPG vs Shandong Luneng vzájomné výsledky

17 stretnutí
SHANGHAI SIPG
7
výhier
Remízy
5
Shandong Luneng
5
výhier
Góly spolu
54 · 3.2/zápas
Obaja skórovali
13/17 · 76%
Nad 2,5
10/17 · 59%

Aktuálna forma

SHANGHAI SIPG

DDDLWL

Shandong Luneng

WWWDDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026