Menu

Tianjin Teda vs Shanghai Shenhua

TEDA Football Stadium, Tianjin29. októbra 2023 o 08:30
Rozhodca: Tang Shunqi

Udalosti zápasu

Tianjin Teda
Shanghai Shenhua
Výkop
Farley Rosa

asistencia: P. Vitanov

22′
27′
Zhu ChenjieZhu Yue
45′Cephas Malele
Polčas
54′
Dai Wai-tsunYu Hanchao
54′
Xu HaoyangC. Bassogog
Farley RosaSun Xuelong
68′
Guo HaoTian Yinong
68′
Yang ZihaoWang Zhenghao
76′
P. VitanovQian Yumiao
76′
82′
M. Hing-GloverXu Yougang
83′
Wu XiZhang Wei
84′
Yu Hanchao

asistencia: Xu Yougang

Yang FanYu Yang
89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal5
4Shots off Goal5
9Total Shots17
2Blocked Shots7
7Shots insidebox8
2Shots outsidebox9
10Fouls16
8Corner Kicks3
2Offsides3
44%Ball Possession56%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves2
389Total passes489
310Passes accurate416
80%Passes %85%
0.87expected_goals1.22

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Tianjin Teda je 6.78, v porovnaní s 6.86 u Shanghai Shenhua. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Tianjin Teda je Fang Jingqi (7.15), u Shanghai Shenhua je to Wu Xi (7.46).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Tianjin Teda prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 3 asistenciami, na čele s Guo Hao (1G). U Shanghai Shenhua je to 12 gólov a 9 asistencií s lídrom Wu Xi (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Tianjin Teda nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.62, zatiaľ čo Shanghai Shenhua má 4 obrancov s priemerom 6.79. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Tianjin Teda nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.77, oproti 3 u Shanghai Shenhua s hodnotením 7.01. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Tianjin Teda nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u Shanghai Shenhua s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Tianjin Teda a 47% u Shanghai Shenhua. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Tianjin Teda nazbierali v tejto sezóne 16 žltých kariet, v porovnaní s 5 u Shanghai Shenhua. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Tianjin Teda je 29.6 (najmladší: Yang Zihao (24), najstarší: Fang Jingqi (32)), zatiaľ čo Shanghai Shenhua má priemer 29.9 (najmladší: Zhu Chenjie (25), najstarší: Wu Xi (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Tianjin Teda majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 15 u Shanghai Shenhua. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Tianjin Teda4-1-4-14-3-3Shanghai Shenhua
GKDEFMIDFWD
22Jingqi4Fan6Pengfei2Andújar16Zihao36Hao11Weijun29Dun34Vitanov10Rosa9Berić30Yaxiong2Hing-Gl.32Fulangx.5Chenjie16Zexiang7Haoyang6Amadou15Xi28Yunding11Malele9Wai-tsun

Náhradníci

Tréner: Yu Genwei

Náhradníci

Tréner: Wu Jingui

Tianjin TedaSila pozíciíShanghai Shenhua
6.78
Ø Hodnotenie
6.86
7.15Brankár (1 v 1)6.66
0G 0A0G 0A
6.62Obranca (4 v 4)6.79
0G 0A2G 2A
6.77Záložník (5 v 3)7.01
2G 3A10G 7A
Tianjin Teda4-1-4-1
22BrankárFang Jingqi7.2
4ObrancaYang Fan6.7
6ObrancaHan Pengfei
2ObrancaDavid Andújar
16ObrancaYang Zihao6.5
36ZáložníkGuo Hao6.61G
11ZáložníkXie Weijun6.71G1A
29ZáložníkBa Dun7.02A
34ZáložníkP. Vitanov
10ZáložníkFarley Rosa
9ÚtočníkR. Berić
Shanghai Shenhua4-3-3
30BrankárBao Yaxiong6.7
2ObrancaM. Hing-Glover
32ObrancaAidi Fulangxisi6.5
5ObrancaZhu Chenjie7.11G2A
16ObrancaYang Zexiang6.81G
7ZáložníkXu Haoyang6.81G1A
6ZáložníkI. Amadou6.81A
15ZáložníkWu Xi7.59G5A
28ÚtočníkCao Yunding
11ÚtočníkC. Malele
9ÚtočníkDai Wai-tsun

Prehľad zápasu

Tianjin Teda a Shanghai Shenhua remizovali 1:1. Zápas sa hral v Super League 2023. Góly strelili: Farley Rosa 22′, Yu Hanchao 84′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Tianjin Teda mal 44% držanie lopty, Shanghai Shenhua mal 56%. Tianjin Teda mal 9 striel (3 na bránu), Shanghai Shenhua mal 17 (5 na bránu). Očakávané góly: Tianjin Teda 0.87 — Shanghai Shenhua 1.22. Tianjin Teda urobil 5 striedaní, Shanghai Shenhua urobil 5.

Rivalita od 2016

Tianjin Teda vs Shanghai Shenhua vzájomné výsledky

17 stretnutí
Tianjin Teda
5
výhier
Remízy
4
Shanghai Shenhua
8
výhier
Góly spolu
49 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
12/17 · 71%
Nad 2,5
12/17 · 71%

Aktuálna forma

Tianjin Teda

LLDLWW

Shanghai Shenhua

LLLLWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026