Menu

Servette Fc vs Fc St Gallen

Stade de Genève, Lancy12. augusta 2023 o 20:30
11
Rozhodca: L. Tschudi

Udalosti zápasu

Servette FC
FC ST. Gallen
Výkop
C. Bedia

asistencia: A. Baron

6′
Dereck Kutesa18′
36′Abdoulaye Diaby
D. KutesaD. Douline
38′
Gaël Ondoua40′
Polčas
J. GuillemenotH. Touati
58′
S. RouillerJ. Onguéné
59′
64′
W. GeubbelsC. Akolo
H. TouatiS. Diba
73′
Joel Mall75′
77′
B. FazlijiN. Möller
77′
M. ZanottiP. Sutter
77′
J. von MoosF. Schubert
81′
A. Vallci

asistencia: N. Möller

87′
Jordi QuintillàM. Stevanovic
90+3′Christian Witzig
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal7
4Shots off Goal14
13Total Shots24
4Blocked Shots3
8Shots insidebox20
5Shots outsidebox4
9Fouls12
3Corner Kicks8
0Offsides3
41%Ball Possession59%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves4
280Total passes405
191Passes accurate333
68%Passes %82%
0.75expected_goals2.39

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Servette FC je 6.80, v porovnaní s 7.25 u FC ST. Gallen. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Servette FC je T. Cognat (7.26), u FC ST. Gallen je to W. Geubbels (8.50).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Servette FC prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 6 asistenciami, na čele s S. Rouiller (3G). U FC ST. Gallen je to 15 gólov a 11 asistencií s lídrom L. Görtler (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Servette FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.82, zatiaľ čo FC ST. Gallen má 4 obrancov s priemerom 6.74. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Servette FC nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.79, oproti 4 u FC ST. Gallen s hodnotením 7.02. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Servette FC nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u FC ST. Gallen s priemerom 8.50. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Servette FC a 68% u FC ST. Gallen. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Servette FC nazbierali v tejto sezóne 22 žltých kariet, v porovnaní s 16 u FC ST. Gallen. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Servette FC je 31.2 (najmladší: T. Cognat (27), najstarší: S. Rouiller (35)), zatiaľ čo FC ST. Gallen má priemer 28.0 (najmladší: C. Witzig (24), najstarší: Jordi Quintillà (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Servette FC majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 16 u FC ST. Gallen. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Servette FC4-4-24-4-2FC ST. Gallen
GKDEFMIDFWD
1Mall33Vouilloz4Rouiller19Severin6Baron21Guillem.8Cognat5Ondoua17Kutesa27Crivelli29Bedia1Zigi46Zanotti20Vallci15Diaby33Schmidt16Görtler8Quintil.23Fazliji37Witzig9Geubbels11Moos

Náhradníci

Tréner: R. Weiler

Náhradníci

Tréner: P. Zeidler

Servette FCSila pozíciíFC ST. Gallen
6.80
Ø Hodnotenie
7.25
6.73Brankár (1 v 1)7.44
0G 0A0G 0A
6.82Obranca (4 v 4)6.74
4G 2A0G 1A
6.79Záložník (4 v 4)7.02
2G 4A12G 10A
Útočník (2 v 2)8.50
0G 0A3G 0A
Servette FC4-4-2
1BrankárJ. Mall6.7
33ObrancaN. Vouilloz
4ObrancaS. Rouiller6.93G1A
19ObrancaY. Severin6.71G
6ObrancaA. Baron6.91A
21ZáložníkJ. Guillemenot
8ZáložníkT. Cognat7.32G4A
5ZáložníkG. Ondoua6.3
17ZáložníkD. Kutesa
27ÚtočníkE. Crivelli
29ÚtočníkC. Bedia
FC ST. Gallen4-4-2
1BrankárL. Zigi7.4
46ObrancaM. Zanotti
20ObrancaA. Vallci6.71A
15ObrancaA. Diaby
33ObrancaI. Schmidt
16ZáložníkL. Görtler7.38G7A
8ZáložníkJordi Quintillà7.2
23ZáložníkB. Fazliji6.7
37ZáložníkC. Witzig6.94G3A
9ÚtočníkW. Geubbels8.53G
11ÚtočníkJ. von Moos

Prehľad zápasu

Servette FC a FC ST. Gallen remizovali 1:1. Zápas sa hral v Super League 2023. Góly strelili: C. Bedia 6′, A. Vallci 81′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Servette FC mal 41% držanie lopty, FC ST. Gallen mal 59%. Servette FC mal 13 striel (5 na bránu), FC ST. Gallen mal 24 (7 na bránu). Očakávané góly: Servette FC 0.75 — FC ST. Gallen 2.39. Servette FC urobil 4 striedaní, FC ST. Gallen urobil 5.

Rivalita od 2019

Servette FC vs FC ST. Gallen vzájomné výsledky

26 stretnutí
Servette FC
6
výhier
Remízy
8
FC ST. Gallen
12
výhier
Góly spolu
69 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
16/26 · 62%
Nad 2,5
10/26 · 38%

Aktuálna forma

Servette FC

WWDWWL

FC ST. Gallen

LWWDWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026