Menu

Fc Winterthur vs Fc St Gallen

Stadion Schützenwiese, Winterthur22. októbra 2023 o 14:15
21
Rozhodca: L. Cibelli

Udalosti zápasu

FC Winterthur
FC ST. Gallen
Výkop
-5′Lukas Watkowiak
6′Christian Witzig
Alexandre Jankewitz15′
Silvan Sidler20′
Aldin Turkeš35′
Polčas
46′
N. MöllerW. Geubbels
A. Turkes

asistencia: L. Zuffi

55′
56′Jozo Stanić
Sayfallah Ltaief58′
Tobias Schättin58′
58′Albert Vallci
62′Julian Von Moos
M. Di Giusto

asistencia: S. Ltaief

63′
67′
J. von MoosF. Schubert
67′
P. SutterM. Zanotti
67′
G. KarlenC. Akolo
S. LtaiefN. Burkart
74′
A. TurkesR. Buess
74′
T. SchättinS. Diaby
74′
78′Fabian Schubert
Souleymane Diaby80′
M. Di GiustoA. Gantenbein
81′
82′
B. TomaR. van der Venne
Roman Buess90+7′
Marvin Keller90+6′
R. SchneiderT. Corbaz
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal4
5Shots off Goal10
12Total Shots19
3Blocked Shots5
7Shots insidebox10
5Shots outsidebox9
19Fouls20
4Corner Kicks7
2Offsides0
45%Ball Possession55%
8Yellow Cards6
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
317Total passes395
224Passes accurate318
71%Passes %81%
1.29expected_goals1.64

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Winterthur je 6.73, v porovnaní s 7.00 u FC ST. Gallen. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Winterthur je R. Schneider (6.88), u FC ST. Gallen je to L. Zigi (7.44).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Winterthur prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 8 asistenciami, na čele s A. Jankewitz (2G). U FC ST. Gallen je to 6 gólov a 4 asistencií s lídrom C. Witzig (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Winterthur nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.56, zatiaľ čo FC ST. Gallen má 4 obrancov s priemerom 6.86. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Winterthur nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.84, oproti 3 u FC ST. Gallen s hodnotením 7.20. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Winterthur nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u FC ST. Gallen s priemerom 6.83. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u FC Winterthur a 73% u FC ST. Gallen. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Winterthur nazbierali v tejto sezóne 24 žltých kariet, v porovnaní s 16 u FC ST. Gallen. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Winterthur je 27.6 (najmladší: A. Jankewitz (24), najstarší: L. Zuffi (35)), zatiaľ čo FC ST. Gallen má priemer 27.1 (najmladší: N. Möller (23), najstarší: Jordi Quintillà (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Winterthur majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 15 u FC ST. Gallen. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Winterthur4-2-3-14-3-3FC ST. Gallen
GKDEFMIDFWD
33Keller24Sidler25Schmid16Arnold3Schättin45Jankewi.77Zuffi6Schneid.10Giusto70Ltaief11Turkes1Zigi6Sutter20Vallci4Stanić33Schmidt13Karlen8Quintil.24Toma11Moos19Möller37Witzig

Náhradníci

Tréner: P. Rahmen

Náhradníci

Tréner: P. Zeidler

FC WinterthurSila pozíciíFC ST. Gallen
6.73
Ø Hodnotenie
7.00
Brankár (1 v 1)7.44
0G 0A0G 0A
6.56Obranca (4 v 4)6.86
2G 2A2G 1A
6.84Záložník (5 v 3)7.20
5G 6A0G 0A
Útočník (1 v 3)6.83
0G 0A4G 3A
FC Winterthur4-2-3-1
33BrankárM. Keller
24ObrancaS. Sidler6.61G2A
25ObrancaY. Schmid
16ObrancaR. Arnold6.51G
3ObrancaT. Schättin
45ZáložníkA. Jankewitz6.82G3A
77ZáložníkL. Zuffi6.81G
6ZáložníkR. Schneider6.92G3A
10ZáložníkM. Di Giusto
70ZáložníkS. Ltaief
11ÚtočníkA. Turkes
FC ST. Gallen4-3-3
1BrankárL. Zigi7.4
6ObrancaP. Sutter
20ObrancaA. Vallci6.71A
4ObrancaJ. Stanić7.02G
33ObrancaI. Schmidt
13ZáložníkG. Karlen
8ZáložníkJordi Quintillà7.2
24ZáložníkB. Toma
11ÚtočníkJ. von Moos
19ÚtočníkN. Möller6.8
37ÚtočníkC. Witzig6.94G3A

Prehľad zápasu

FC Winterthur zdolal FC ST. Gallen 2:1. Zápas sa hral v Super League 2023. Góly strelili: A. Turkes 55′, M. Di Giusto 63′, Jordi Quintillà 90′. Bolo udelených 14 žltých kariet. FC Winterthur mal 45% držanie lopty, FC ST. Gallen mal 55%. FC Winterthur mal 12 striel (4 na bránu), FC ST. Gallen mal 19 (4 na bránu). Očakávané góly: FC Winterthur 1.29 — FC ST. Gallen 1.64. FC Winterthur urobil 5 striedaní, FC ST. Gallen urobil 5.

Rivalita od 2019

FC Winterthur vs FC ST. Gallen vzájomné výsledky

16 stretnutí
FC Winterthur
7
výhier
Remízy
3
FC ST. Gallen
6
výhier
Góly spolu
63 · 3.9/zápas
Obaja skórovali
9/16 · 56%
Nad 2,5
11/16 · 69%

Aktuálna forma

FC Winterthur

DLLLLW

FC ST. Gallen

LWWDWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026