Menu

Fc Winterthur vs Bsc Young Boys

Stadion Schützenwiese, Winterthur4. novembra 2023 o 18:00
14
Rozhodca: A. Kanagasingam

Udalosti zápasu

FC Winterthur
BSC Young Boys
Výkop
S. Ballet
4′
6′
Joël Monteiro

asistencia: M. Elia

15′Filip Ugrinić
22′Loris Benito
24′Mohamed Camara
43′
F. Ugrinic

asistencia: D. Males

Polčas
46′
Joël MonteiroE. Colley
Samuel Ballet51′
51′Darian Maleš
VAR
57′Card upgrade
59′Sandro Lauper
61′
D. MalesC. Niasse
N. BurkartA. Turkes
67′
T. SchättinS. Diaby
67′
Alexandre Jankewitz69′
71′
L. Benito

asistencia: U. Garcia

L. ZuffiR. Schneider
80′
M. Di GiustoS. Ramizi
80′
Y. SchmidR. Buess
80′
80′
J. NsameC. Itten
80′
L. BlumS. Janko
83′
M. Elia

asistencia: M. Camara

90+1′
M. EliaN. Persson
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal8
5Shots off Goal6
19Total Shots16
9Blocked Shots2
12Shots insidebox12
7Shots outsidebox4
12Fouls13
6Corner Kicks3
4Offsides2
51%Ball Possession49%
2Yellow Cards4
0Red Cards1
4Goalkeeper Saves4
392Total passes367
298Passes accurate274
76%Passes %75%
1.92expected_goals1.98

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Winterthur je 6.69, v porovnaní s 6.90 u BSC Young Boys. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Winterthur je N. Burkart (7.00), u BSC Young Boys je to S. Lauper (7.07).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Winterthur prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 5 asistenciami, na čele s N. Burkart (4G). U BSC Young Boys je to 12 gólov a 8 asistencií s lídrom D. Males (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Winterthur nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.40, zatiaľ čo BSC Young Boys má 4 obrancov s priemerom 6.96. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Winterthur nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.81, oproti 4 u BSC Young Boys s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Winterthur nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.00, v porovnaní s 2 u BSC Young Boys s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u FC Winterthur a 83% u BSC Young Boys. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Winterthur nazbierali v tejto sezóne 14 žltých kariet, v porovnaní s 17 u BSC Young Boys. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Winterthur je 28.6 (najmladší: A. Jankewitz (24), najstarší: L. Zuffi (35)), zatiaľ čo BSC Young Boys má priemer 27.0 (najmladší: L. Blum (24), najstarší: L. Benito (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Winterthur majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 21 u BSC Young Boys. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Winterthur3-4-1-24-3-1-2BSC Young Boys
GKDEFMIDFWD
33Keller25Schmid16Arnold4Stillha.19Gantenb.45Jankewi.77Zuffi3Schättin10Giusto17Ballet99Burkart1Racioppi27Blum13Camara23Benito21Garcia39Males30Lauper77Monteiro7Ugrinic18Nsame15Elia

Náhradníci

Tréner: P. Rahmen

Náhradníci

Tréner: R. Wicky

FC WinterthurSila pozíciíBSC Young Boys
6.69
Ø Hodnotenie
6.90
6.40Obranca (3 v 4)6.96
1G 0A0G 1A
6.81Záložník (4 v 4)6.88
3G 3A12G 7A
7.00Útočník (3 v 2)
4G 2A0G 0A
FC Winterthur3-4-1-2
33BrankárM. Keller
25ObrancaY. Schmid
16ObrancaR. Arnold6.51G
4ObrancaB. Stillhart6.3
19ZáložníkA. Gantenbein
45ZáložníkA. Jankewitz6.82G3A
77ZáložníkL. Zuffi6.81G
3ZáložníkT. Schättin
10ÚtočníkM. Di Giusto
17ÚtočníkS. Ballet
99ÚtočníkN. Burkart7.04G2A
BSC Young Boys4-3-1-2
1BrankárA. Racioppi
27ObrancaL. Blum
13ObrancaM. Camara
23ObrancaL. Benito7.01A
21ObrancaU. Garcia
39ZáložníkD. Males7.07G2A
30ZáložníkS. Lauper7.11G2A
77ZáložníkJoël Monteiro6.84G3A
7ZáložníkF. Ugrinic6.8
18ÚtočníkJ. Nsame
15ÚtočníkM. Elia

Prehľad zápasu

BSC Young Boys zdolal FC Winterthur 4:1. Zápas sa hral v Super League 2023. Góly strelili: S. Ballet 4′, Joël Monteiro 6′, F. Ugrinic 43′, L. Benito 71′, M. Elia 83′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. FC Winterthur mal 51% držanie lopty, BSC Young Boys mal 49%. FC Winterthur mal 19 striel (5 na bránu), BSC Young Boys mal 16 (8 na bránu). Očakávané góly: FC Winterthur 1.92 — BSC Young Boys 1.98. FC Winterthur urobil 5 striedaní, BSC Young Boys urobil 5. VAR zasiahol: Card upgrade (Sandro Lauper 57′).

Rivalita od 2020

FC Winterthur vs BSC Young Boys vzájomné výsledky

15 stretnutí
FC Winterthur
1
výhier
Remízy
4
BSC Young Boys
10
výhier
Góly spolu
56 · 3.7/zápas
Obaja skórovali
10/15 · 67%
Nad 2,5
10/15 · 67%

Aktuálna forma

FC Winterthur

DLLLLW

BSC Young Boys

WLLDDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026