Menu

Fc Basel 1893 vs Fc St Gallen

St. Jakob-Park, Basel26. novembra 2023 o 16:30
20
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

FC Basel 1893
FC ST. Gallen
Výkop
A. Kade

asistencia: D. Schmid

11′
Anton Kade13′
16′
P. SutterC. Okoroji
Taulant Xhaka38′
43′Isaac Schmidt
Polčas
46′
G. KarlenL. Görtler
J. DubasinĐ. Jovanović
57′
T. BarryL. Avdullahu
68′
J. GautoJ. Zé
69′
F. van Breemen

asistencia: D. Schmid

70′
74′
W. GeubbelsA. Krasniqi
74′
C. AkoloN. Möller
M. DrägerK. Rüegg
77′
81′Lukas Görtler
81′
B. TomaF. Schubert
90+1′Albert Vallci
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
3Shots off Goal4
10Total Shots11
3Blocked Shots4
7Shots insidebox4
3Shots outsidebox7
9Fouls16
8Corner Kicks4
4Offsides2
48%Ball Possession52%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
353Total passes384
257Passes accurate291
73%Passes %76%
1.20expected_goals0.94

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Basel 1893 je 6.89, v porovnaní s 7.29 u FC ST. Gallen. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Basel 1893 je M. Hitz (7.51), u FC ST. Gallen je to W. Geubbels (8.50).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Basel 1893 prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 5 asistenciami, na čele s D. Schmid (3G). U FC ST. Gallen je to 9 gólov a 4 asistencií s lídrom C. Witzig (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Basel 1893 nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.78, zatiaľ čo FC ST. Gallen má 4 obrancov s priemerom 6.86. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Basel 1893 nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.48, oproti 3 u FC ST. Gallen s hodnotením 7.20. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Basel 1893 nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u FC ST. Gallen s priemerom 7.69. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u FC Basel 1893 a 69% u FC ST. Gallen. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Basel 1893 nazbierali v tejto sezóne 6 žltých kariet, v porovnaní s 16 u FC ST. Gallen. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Basel 1893 je 27.0 (najmladší: A. Kade (21), najstarší: M. Hitz (38)), zatiaľ čo FC ST. Gallen má priemer 27.3 (najmladší: C. Witzig (24), najstarší: Jordi Quintillà (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Basel 1893 majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 15 u FC ST. Gallen. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Basel 18934-2-3-14-3-3FC ST. Gallen
GKDEFMIDFWD
1Hitz6Dräger20Frei25Breemen31Schmid34Xhaka40Veiga33Gauto8Dubasin30Kade9Barry1Zigi6Sutter4Stanić20Vallci33Schmidt13Karlen8Quintil.24Toma37Witzig9Geubbels10Akolo

Náhradníci

Tréner: F. Celestini

Náhradníci

Tréner: P. Zeidler

FC Basel 1893Sila pozíciíFC ST. Gallen
6.89
Ø Hodnotenie
7.29
7.51Brankár (1 v 1)7.44
0G 0A0G 0A
6.78Obranca (4 v 4)6.86
3G 5A2G 1A
6.48Záložník (5 v 3)7.20
0G 0A0G 0A
Útočník (1 v 3)7.69
0G 0A7G 3A
FC Basel 18934-2-3-1
1BrankárM. Hitz7.5
6ObrancaM. Dräger
20ObrancaF. Frei
25ObrancaF. van Breemen6.3
31ObrancaD. Schmid7.33G5A
34ZáložníkT. Xhaka
40ZáložníkRenato Veiga
33ZáložníkJ. Gauto
8ZáložníkJ. Dubasin
30ZáložníkA. Kade6.5
9ÚtočníkT. Barry
FC ST. Gallen4-3-3
1BrankárL. Zigi7.4
6ObrancaP. Sutter
4ObrancaJ. Stanić7.02G
20ObrancaA. Vallci6.71A
33ObrancaI. Schmidt
13ZáložníkG. Karlen
8ZáložníkJordi Quintillà7.2
24ZáložníkB. Toma
37ÚtočníkC. Witzig6.94G3A
9ÚtočníkW. Geubbels8.53G
10ÚtočníkC. Akolo

Prehľad zápasu

FC Basel 1893 zdolal FC ST. Gallen 2:0. Zápas sa hral v Super League 2023. Góly strelili: A. Kade 11′, F. van Breemen 70′. Bolo udelených 5 žltých kariet. FC Basel 1893 mal 48% držanie lopty, FC ST. Gallen mal 52%. FC Basel 1893 mal 10 striel (4 na bránu), FC ST. Gallen mal 11 (3 na bránu). Očakávané góly: FC Basel 1893 1.20 — FC ST. Gallen 0.94. FC Basel 1893 urobil 4 striedaní, FC ST. Gallen urobil 5.

Rivalita od 2016

FC Basel 1893 vs FC ST. Gallen vzájomné výsledky

37 stretnutí
FC Basel 1893
15
výhier
Remízy
10
FC ST. Gallen
12
výhier
Góly spolu
108 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
23/37 · 62%
Nad 2,5
24/37 · 65%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 61 v 2023

Aktuálna forma

FC Basel 1893

LWLLDW

FC ST. Gallen

LWWDWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026