Menu

Fc St Gallen vs Servette Fc

kybunpark, St. Gallen31. januára 2024 o 20:30
02
Rozhodca: L. Cibelli

Udalosti zápasu

FC ST. Gallen
Servette FC
Výkop
16′Bendegúz Bolla
19′
J. Stanić

Own Goal

26′
A. Antunes

asistencia: D. Kutesa

Polčas
M. StevanovićC. Konietzke
46′
N. MöllerF. Schubert
46′
56′
B. BollaE. Crivelli
56′
J. GuillemenotT. Magnin
I. SchmidtC. Witzig
68′
B. TomaF. Mambimbi
75′
Corsin Konietzke79′
C. OkorojiP. Sutter
79′
85′
A. AntunesS. Diba
86′Keigo Tsunemoto
Mattia Zanotti88′
90′
D. KutesaT. Ouattara
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
5Shots off Goal4
15Total Shots9
6Blocked Shots2
8Shots insidebox6
7Shots outsidebox3
12Fouls11
10Corner Kicks5
4Offsides3
60%Ball Possession40%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
489Total passes325
367Passes accurate213
75%Passes %66%
0.93expected_goals1.42

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC ST. Gallen je 6.95, v porovnaní s 6.72 u Servette FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC ST. Gallen je L. Zigi (7.44), u Servette FC je to T. Cognat (7.26).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC ST. Gallen prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 4 asistenciami, na čele s C. Okoroji (3G). U Servette FC je to 7 gólov a 9 asistencií s lídrom S. Rouiller (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC ST. Gallen nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.87, zatiaľ čo Servette FC má 4 obrancov s priemerom 6.77. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC ST. Gallen nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.89, oproti 4 u Servette FC s hodnotením 6.79. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC ST. Gallen nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.80, v porovnaní s 2 u Servette FC s priemerom 6.41. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 72% u FC ST. Gallen a 81% u Servette FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC ST. Gallen nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 33 u Servette FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC ST. Gallen je 27.1 (najmladší: M. Stevanović (23), najstarší: Jordi Quintillà (32)), zatiaľ čo Servette FC má priemer 29.7 (najmladší: A. Antunes (25), najstarší: S. Rouiller (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC ST. Gallen majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 22 u Servette FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC ST. Gallen4-3-1-24-4-1-1Servette FC
GKDEFMIDFWD
1Zigi46Zanotti4Stanić20Vallci36Okoroji64Stevano.8Quintil.33Schmidt24Toma19Möller10Akolo1Mall3Tsunemo.4Rouiller19Severin18Mazikou77Bolla8Cognat5Ondoua17Kutesa10Antunes21Guillem.

Náhradníci

Tréner: P. Zeidler

Náhradníci

Tréner: R. Weiler

FC ST. GallenSila pozíciíServette FC
6.95
Ø Hodnotenie
6.72
7.44Brankár (1 v 1)6.73
0G 0A0G 0A
6.87Obranca (4 v 4)6.77
5G 4A4G 5A
6.89Záložník (4 v 4)6.79
1G 0A2G 4A
6.80Útočník (2 v 2)6.41
0G 0A1G 0A
FC ST. Gallen4-3-1-2
1BrankárL. Zigi7.4
46ObrancaM. Zanotti
4ObrancaJ. Stanić7.02G
20ObrancaA. Vallci6.71A
36ObrancaC. Okoroji6.93G3A
64ZáložníkM. Stevanović6.61G
8ZáložníkJordi Quintillà7.2
33ZáložníkI. Schmidt
24ZáložníkB. Toma
19ÚtočníkN. Möller6.8
10ÚtočníkC. Akolo
Servette FC4-4-1-1
1BrankárJ. Mall6.7
3ObrancaK. Tsunemoto
4ObrancaS. Rouiller6.93G1A
19ObrancaY. Severin6.71G
18ObrancaB. Mazikou6.74A
77ZáložníkB. Bolla
8ZáložníkT. Cognat7.32G4A
5ZáložníkG. Ondoua6.3
17ZáložníkD. Kutesa
10ÚtočníkA. Antunes6.41G
21ÚtočníkJ. Guillemenot

Prehľad zápasu

Servette FC zdolal FC ST. Gallen 2:0. Zápas sa hral v Super League 2023. Góly strelili: J. Stanić 19′ (o.g.), A. Antunes 26′. Bolo udelených 4 žltých kariet. FC ST. Gallen mal 60% držanie lopty, Servette FC mal 40%. FC ST. Gallen mal 15 striel (4 na bránu), Servette FC mal 9 (3 na bránu). Očakávané góly: FC ST. Gallen 0.93 — Servette FC 1.42. FC ST. Gallen urobil 5 striedaní, Servette FC urobil 4.

Rivalita od 2019

FC ST. Gallen vs Servette FC vzájomné výsledky

26 stretnutí
FC ST. Gallen
12
výhier
Remízy
9
Servette FC
5
výhier
Góly spolu
69 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
17/26 · 65%
Nad 2,5
10/26 · 38%

Aktuálna forma

FC ST. Gallen

LWWDWD

Servette FC

WWDWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026