Menu

Fc Winterthur vs Fc Basel 1893

Stadion Schützenwiese, Winterthur30. januára 2024 o 20:30
13
Rozhodca: A. Dudic
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

FC Winterthur
FC Basel 1893
Výkop
A. TurkesB. Fofana
5′
13′
T. Barry
15′Anton Kade
Nishan Burkart28′
Polčas
Granit Lekaj49′
Randy Schneider50′
51′Nicolas Vouilloz
Granit Lekaj53′
Granit Lekaj53′
Randy Schneider56′
Randy Schneider56′
61′
M. AkahomenJ. Augustin
S. LtaiefT. Corbaz
64′
Souleymane Diaby65′
A. JankewitzL. Lüthi
65′
70′
B. KololliY. Demir
70′
J. GautoR. Beney
72′
T. Barry
S. DiabyT. Schättin
78′
B. FofanaS. Ramizi
78′
L. Lüthi

asistencia: S. Ramizi

79′
86′
T. BarryĐ. Jovanović
90+1′
Renato Veiga

asistencia: L. Avdullahu

Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal11
3Shots off Goal11
9Total Shots31
2Blocked Shots9
7Shots insidebox15
2Shots outsidebox16
11Fouls12
1Corner Kicks9
1Offsides4
34%Ball Possession66%
6Yellow Cards3
2Red Cards0
8Goalkeeper Saves3
262Total passes512
177Passes accurate438
68%Passes %86%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Winterthur je 6.65, v porovnaní s 6.74 u FC Basel 1893. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Winterthur je N. Burkart (7.00), u FC Basel 1893 je to M. Hitz (7.51).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Winterthur prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 11 asistenciami, na čele s N. Burkart (4G). U FC Basel 1893 je to 0 gólov a 2 asistencií s lídrom —. Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Winterthur nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.54, zatiaľ čo FC Basel 1893 má 4 obrancov s priemerom 6.62. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Winterthur nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.73, oproti 5 u FC Basel 1893 s hodnotením 6.48. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Winterthur nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u FC Basel 1893 s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u FC Winterthur a 84% u FC Basel 1893. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Winterthur nazbierali v tejto sezóne 23 žltých kariet, v porovnaní s 5 u FC Basel 1893. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Winterthur je 26.4 (najmladší: A. Jankewitz (24), najstarší: B. Stillhart (31)), zatiaľ čo FC Basel 1893 má priemer 24.5 (najmladší: M. Akahomen (18), najstarší: M. Hitz (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Winterthur majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 13 u FC Basel 1893. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Winterthur4-2-3-14-2-3-1FC Basel 1893
GKDEFMIDFWD
33Keller24Sidler23Lekaj16Arnold18Diaby4Stillha.45Jankewi.99Burkart6Schneid.70Ltaief11Turkes1Hitz3Vouilloz26Barišić25Breemen43Akahomen37Avdulla.40Veiga7Kololli33Gauto30Kade9Barry

Náhradníci

Tréner: P. Rahmen

Náhradníci

Tréner: F. Celestini

FC WinterthurSila pozíciíFC Basel 1893
6.65
Ø Hodnotenie
6.74
Brankár (1 v 1)7.51
0G 0A0G 0A
6.54Obranca (4 v 4)6.62
3G 3A0G 2A
6.73Záložník (5 v 5)6.48
8G 8A0G 0A
FC Winterthur4-2-3-1
33BrankárM. Keller
24ObrancaS. Sidler6.61G2A
23ObrancaG. Lekaj
16ObrancaR. Arnold6.51G
18ObrancaS. Diaby6.51G1A
4ZáložníkB. Stillhart6.3
45ZáložníkA. Jankewitz6.82G3A
99ZáložníkN. Burkart7.04G2A
6ZáložníkR. Schneider6.92G3A
70ZáložníkS. Ltaief
11ÚtočníkA. Turkes
FC Basel 18934-2-3-1
1BrankárM. Hitz7.5
3ObrancaN. Vouilloz6.92A
26ObrancaA. Barišić7.2
25ObrancaF. van Breemen6.3
43ObrancaM. Akahomen6.0
37ZáložníkL. Avdullahu
40ZáložníkRenato Veiga
7ZáložníkB. Kololli
33ZáložníkJ. Gauto
30ZáložníkA. Kade6.5
9ÚtočníkT. Barry

Prehľad zápasu

FC Basel 1893 zdolal FC Winterthur 3:1. Zápas sa hral v Super League 2023. Góly strelili: T. Barry 13′, T. Barry 72′, L. Lüthi 79′, Renato Veiga 90′. Bolo udelených 9 žltých kariet, 2 červených kariet. FC Winterthur mal 34% držanie lopty, FC Basel 1893 mal 66%. FC Winterthur mal 9 striel (4 na bránu), FC Basel 1893 mal 31 (11 na bránu). FC Winterthur urobil 5 striedaní, FC Basel 1893 urobil 4.

Rivalita od 2020

FC Winterthur vs FC Basel 1893 vzájomné výsledky

14 stretnutí
FC Winterthur
1
výhier
Remízy
2
FC Basel 1893
11
výhier
Góly spolu
59 · 4.2/zápas
Obaja skórovali
9/14 · 64%
Nad 2,5
9/14 · 64%

Aktuálna forma

FC Winterthur

DLLLLW

FC Basel 1893

LWLLDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026