Menu

Servette Fc vs Fc Lugano

Stade de Genève, Lancy18. februára 2024 o 16:30
21
Hostia

FC Lugano

Rozhodca: S. Horisberger

Udalosti zápasu

Servette FC
FC Lugano
Výkop
11′
H. Mahmoud

asistencia: U. Bislimi

18′Hicham Mahou
43′Jonathan Sabbatini
Polčas
Bradley Mazikou60′
B. MazikouB. Bolla
61′
62′
H. MahouM. Bottani
75′Anto Grgić
Dylan Bronn78′
79′
U. BislimiY. Cimignani
79′
Ž. CelarR. Macek
79′
H. MahmoudJ. Espinoza
M. Stevanović

asistencia: D. Kutesa

83′
B. Bolla

Penalty

89′
Théo Magnin90+4′
A. AntunesT. Magnin
90+2′
90′
A. HajdariS. Vladi
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal2
10Shots off Goal5
26Total Shots9
8Blocked Shots2
20Shots insidebox4
6Shots outsidebox5
11Fouls11
13Corner Kicks5
3Offsides3
59%Ball Possession41%
3Yellow Cards2
0Red Cards1
1Goalkeeper Saves6
422Total passes309
352Passes accurate234
83%Passes %76%
2.93expected_goals0.70

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Servette FC je 6.77, v porovnaní s 7.00 u FC Lugano. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Servette FC je T. Cognat (7.26), u FC Lugano je to A. Saipi (7.75).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Servette FC prispeli v tejto sezóne 19 gólmi a 17 asistenciami, na čele s M. Stevanović (13G). U FC Lugano je to 14 gólov a 12 asistencií s lídrom A. Grgić (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Servette FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.75, zatiaľ čo FC Lugano má 4 obrancov s priemerom 6.76. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Servette FC nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.92, oproti 3 u FC Lugano s hodnotením 7.04. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Servette FC nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.41, v porovnaní s 3 u FC Lugano s priemerom 6.97. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Servette FC a 85% u FC Lugano. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Servette FC nazbierali v tejto sezóne 36 žltých kariet, v porovnaní s 30 u FC Lugano. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Servette FC je 30.6 (najmladší: A. Antunes (25), najstarší: S. Rouiller (35)), zatiaľ čo FC Lugano má priemer 24.9 (najmladší: A. El Wafi (21), najstarší: A. Grgić (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Servette FC majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 22 u FC Lugano. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Servette FC4-4-24-3-3FC Lugano
GKDEFMIDFWD
1Mall3Tsunemo.4Rouiller25Bronn18Mazikou9Stevano.5Ondoua8Cognat17Kutesa10Antunes21Guillem.1Saipi4Hajrizi17Mai22Wafi5Hajdari29Mahmoud16Grgić14Sabbati.25Bislimi9Celar18Mahou

Náhradníci

Tréner: R. Weiler

Náhradníci

Tréner: M. Croci-Torti

Servette FCSila pozíciíFC Lugano
6.77
Ø Hodnotenie
7.00
6.73Brankár (1 v 1)7.75
0G 0A0G 0A
6.75Obranca (4 v 4)6.76
3G 6A0G 1A
6.92Záložník (4 v 3)7.04
15G 11A8G 6A
6.41Útočník (2 v 3)6.97
1G 0A6G 5A
Servette FC4-4-2
1BrankárJ. Mall6.7
3ObrancaK. Tsunemoto
4ObrancaS. Rouiller6.93G1A
25ObrancaD. Bronn6.71A
18ObrancaB. Mazikou6.74A
9ZáložníkM. Stevanović7.213G7A
5ZáložníkG. Ondoua6.3
8ZáložníkT. Cognat7.32G4A
17ZáložníkD. Kutesa
10ÚtočníkA. Antunes6.41G
21ÚtočníkJ. Guillemenot
FC Lugano4-3-3
1BrankárA. Saipi7.8
4ObrancaK. Hajrizi
17ObrancaL. Mai7.21A
22ObrancaA. El Wafi6.6
5ObrancaA. Hajdari6.5
29ZáložníkH. Mahmoud6.71G
16ZáložníkA. Grgić7.47G6A
14ZáložníkJ. Sabbatini
25ÚtočníkU. Bislimi7.15G3A
9ÚtočníkŽ. Celar
18ÚtočníkH. Mahou6.81G2A

Prehľad zápasu

Servette FC zdolal FC Lugano 2:1. Zápas sa hral v Super League 2023. Góly strelili: H. Mahmoud 11′, M. Stevanović 83′, B. Bolla 89′ (pen.). Bolo udelených 5 žltých kariet, 1 červených kariet. Servette FC mal 59% držanie lopty, FC Lugano mal 41%. Servette FC mal 26 striel (8 na bránu), FC Lugano mal 9 (2 na bránu). Očakávané góly: Servette FC 2.93 — FC Lugano 0.70. Servette FC urobil 2 striedaní, FC Lugano urobil 5.

Rivalita od 2019

Servette FC vs FC Lugano vzájomné výsledky

26 stretnutí
Servette FC
7
výhier
Remízy
11
FC Lugano
8
výhier
Góly spolu
64 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
15/26 · 58%
Nad 2,5
10/26 · 38%

Aktuálna forma

Servette FC

WWDWWL

FC Lugano

WWWWDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026