Menu

Servette Fc vs Fc St Gallen

Stade de Genève, Lancy2. marca 2024 o 18:00
20
Rozhodca: L. Cibelli

Udalosti zápasu

Servette FC
FC ST. Gallen
Výkop
T. Cognat

asistencia: K. Tsunemoto

13′
41′Albert Vallci
Polčas
46′
C. OkorojiJ. von Moos
B. MazikouT. Magnin
60′
67′
W. GeubbelsVíctor Ruiz
D. KutesaT. Nishimura
68′
E. CrivelliJ. Guillemenot
68′
82′
M. StevanovićC. Konietzke
82′
B. TomaF. Schubert
J. Guillemenot
84′
A. AntunesY. Severin
87′
87′
I. SchmidtP. Sutter
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal4
5Shots off Goal12
21Total Shots20
9Blocked Shots4
13Shots insidebox16
8Shots outsidebox4
10Fouls8
7Corner Kicks3
2Offsides3
47%Ball Possession53%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves5
360Total passes417
261Passes accurate309
73%Passes %74%
1.83expected_goals1.75

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Servette FC je 6.79, v porovnaní s 7.17 u FC ST. Gallen. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Servette FC je T. Cognat (7.26), u FC ST. Gallen je to W. Geubbels (8.50).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Servette FC prispeli v tejto sezóne 20 gólmi a 17 asistenciami, na čele s M. Stevanović (14G). U FC ST. Gallen je to 11 gólov a 7 asistencií s lídrom C. Witzig (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Servette FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.75, zatiaľ čo FC ST. Gallen má 4 obrancov s priemerom 6.81. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Servette FC nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.96, oproti 4 u FC ST. Gallen s hodnotením 6.73. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Servette FC nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.41, v porovnaní s 2 u FC ST. Gallen s priemerom 8.50. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Servette FC a 65% u FC ST. Gallen. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Servette FC nazbierali v tejto sezóne 36 žltých kariet, v porovnaní s 11 u FC ST. Gallen. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Servette FC je 30.6 (najmladší: A. Antunes (25), najstarší: S. Rouiller (35)), zatiaľ čo FC ST. Gallen má priemer 26.3 (najmladší: M. Stevanović (23), najstarší: A. Vallci (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Servette FC majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 18 u FC ST. Gallen. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Servette FC4-4-1-14-3-1-2FC ST. Gallen
GKDEFMIDFWD
1Mall3Tsunemo.4Rouiller25Bronn18Mazikou9Stevano.5Ondoua8Cognat17Kutesa10Antunes27Crivelli1Zigi46Zanotti20Vallci15Diaby36Okoroji33Schmidt64Stevano.37Witzig24Toma9Geubbels10Akolo

Náhradníci

Tréner: R. Weiler

Náhradníci

Tréner: P. Zeidler

Servette FCSila pozíciíFC ST. Gallen
6.79
Ø Hodnotenie
7.17
6.73Brankár (1 v 1)7.44
0G 0A0G 0A
6.75Obranca (4 v 4)6.81
3G 6A3G 4A
6.96Záložník (4 v 4)6.73
16G 11A5G 3A
6.41Útočník (2 v 2)8.50
1G 0A3G 0A
Servette FC4-4-1-1
1BrankárJ. Mall6.7
3ObrancaK. Tsunemoto
4ObrancaS. Rouiller6.93G1A
25ObrancaD. Bronn6.71A
18ObrancaB. Mazikou6.74A
9ZáložníkM. Stevanović7.214G7A
5ZáložníkG. Ondoua6.5
8ZáložníkT. Cognat7.32G4A
17ZáložníkD. Kutesa
10ÚtočníkA. Antunes6.41G
27ÚtočníkE. Crivelli
FC ST. Gallen4-3-1-2
1BrankárL. Zigi7.4
46ObrancaM. Zanotti
20ObrancaA. Vallci6.71A
15ObrancaA. Diaby
36ObrancaC. Okoroji6.93G3A
33ZáložníkI. Schmidt
64ZáložníkM. Stevanović6.61G
37ZáložníkC. Witzig6.94G3A
24ZáložníkB. Toma
9ÚtočníkW. Geubbels8.53G
10ÚtočníkC. Akolo

Prehľad zápasu

Servette FC zdolal FC ST. Gallen 2:0. Zápas sa hral v Super League 2023. Góly strelili: T. Cognat 13′, J. Guillemenot 84′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Servette FC mal 47% držanie lopty, FC ST. Gallen mal 53%. Servette FC mal 21 striel (7 na bránu), FC ST. Gallen mal 20 (4 na bránu). Očakávané góly: Servette FC 1.83 — FC ST. Gallen 1.75. Servette FC urobil 4 striedaní, FC ST. Gallen urobil 5.

Rivalita od 2019

Servette FC vs FC ST. Gallen vzájomné výsledky

26 stretnutí
Servette FC
5
výhier
Remízy
9
FC ST. Gallen
12
výhier
Góly spolu
69 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
17/26 · 65%
Nad 2,5
10/26 · 38%

Aktuálna forma

Servette FC

WDWWDW

FC ST. Gallen

LWWDWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026