Menu

Fc St Gallen vs Fc Zurich

kybunpark, St. Gallen25. mája 2024 o 20:30
12
Hostia

FC Zurich

Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

FC ST. Gallen
FC Zurich
Výkop
C. Akolo

asistencia: C. Witzig

16′
24′
N. Reichmuth

asistencia: A. Marchesano

Chadrac Akolo26′
44′
A. Marchesano
Albert Vallci45+3′
Polčas
B. TomaW. Geubbels
46′
47′Nils Reichmuth
L. GörtlerM. Stevanović
52′
56′
N. ReichmuthS. Hodža
J. MiloševićF. Schubert
63′
71′
J. OkitaJ. Sabobo
I. SchmidtJ. Stanić
78′
C. AkoloF. Mambimbi
78′
79′Mirlind Kryeziu
84′Daniel Afriyie
Christian Witzig85′
89′
Adrián GuerreroF. Daprelà
89′
D. AfriyieI. Santini
89′
A. MarchesanoC. Tsawa
Jozo Stanić90+8′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal6
4Shots off Goal9
14Total Shots19
5Blocked Shots4
7Shots insidebox8
7Shots outsidebox11
13Fouls13
5Corner Kicks4
1Offsides4
49%Ball Possession51%
4Yellow Cards3
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves4
403Total passes411
310Passes accurate315
77%Passes %77%
0.69expected_goals1.42
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC ST. Gallen je 7.07, v porovnaní s 6.86 u FC Zurich. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC ST. Gallen je L. Zigi (7.44), u FC Zurich je to Y. Brecher (7.15).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC ST. Gallen prispeli v tejto sezóne 15 gólmi a 14 asistenciami, na čele s L. Görtler (8G). U FC Zurich je to 3 gólov a 7 asistencií s lídrom L. Kamberi (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC ST. Gallen nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.81, zatiaľ čo FC Zurich má 4 obrancov s priemerom 6.74. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC ST. Gallen nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.13, oproti 4 u FC Zurich s hodnotením 6.68. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC ST. Gallen nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u FC Zurich s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 73% u FC ST. Gallen a 75% u FC Zurich. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC ST. Gallen nazbierali v tejto sezóne 21 žltých kariet, v porovnaní s 4 u FC Zurich. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC ST. Gallen je 28.6 (najmladší: C. Witzig (24), najstarší: Jordi Quintillà (32)), zatiaľ čo FC Zurich má priemer 27.3 (najmladší: B. Krasniqi (24), najstarší: Y. Brecher (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC ST. Gallen majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 27 u FC Zurich. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC ST. Gallen4-3-1-24-3-1-2FC Zurich
GKDEFMIDFWD
1Zigi46Zanotti20Vallci36Okoroji33Schmidt16Görtler8Quintil.37Witzig24Toma10Akolo90Milošev.25Brecher19Boranij.2Kamberi31Kryeziu3Guerrero37Reichmu.17Conde7Krasniqi10Marches.11Okita18Afriyie

Náhradníci

Tréner: P. Zeidler

Náhradníci

Tréner: R. Moniz

FC ST. GallenSila pozíciíFC Zurich
7.07
Ø Hodnotenie
6.86
7.44Brankár (1 v 1)7.15
0G 0A0G 0A
6.81Obranca (4 v 4)6.74
3G 4A2G 1A
7.13Záložník (4 v 4)6.68
12G 10A1G 6A
FC ST. Gallen4-3-1-2
1BrankárL. Zigi7.4
46ObrancaM. Zanotti
20ObrancaA. Vallci6.71A
36ObrancaC. Okoroji6.93G3A
33ObrancaI. Schmidt
16ZáložníkL. Görtler7.38G7A
8ZáložníkJordi Quintillà7.2
37ZáložníkC. Witzig6.94G3A
24ZáložníkB. Toma
10ÚtočníkC. Akolo
90ÚtočníkJ. Milošević
FC Zurich4-3-1-2
25BrankárY. Brecher7.2
19ObrancaN. Boranijašević
2ObrancaL. Kamberi6.72G1A
31ObrancaM. Kryeziu
3ObrancaAdrián Guerrero
37ZáložníkN. Reichmuth
17ZáložníkC. Conde
7ZáložníkB. Krasniqi6.71G6A
10ZáložníkA. Marchesano
11ÚtočníkJ. Okita
18ÚtočníkD. Afriyie

Prehľad zápasu

FC Zurich zdolal FC ST. Gallen 2:1. Zápas sa hral v Super League 2023. Góly strelili: C. Akolo 16′, N. Reichmuth 24′, A. Marchesano 44′. Bolo udelených 7 žltých kariet. FC ST. Gallen mal 49% držanie lopty, FC Zurich mal 51%. FC ST. Gallen mal 14 striel (5 na bránu), FC Zurich mal 19 (6 na bránu). Očakávané góly: FC ST. Gallen 0.69 — FC Zurich 1.42. FC ST. Gallen urobil 5 striedaní, FC Zurich urobil 5.

Rivalita od 2017

FC ST. Gallen vs FC Zurich vzájomné výsledky

34 stretnutí
FC ST. Gallen
13
výhier
Remízy
8
FC Zurich
13
výhier
Góly spolu
106 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
24/34 · 71%
Nad 2,5
23/34 · 68%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 33 v 2021

Aktuálna forma

FC ST. Gallen

LWWDWD

FC Zurich

DLLLWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026