Menu

Shanghai Sipg vs Wuhan Three Towns

SAIC Motor Pudong Arena, Shanghai1. marca 2024 o 13:00
Rozhodca: Fu Ming

Udalosti zápasu

SHANGHAI SIPG
Wuhan Three Towns
Výkop
Card upgrade16′
VAR
Zhang LinpengJiang Guangtai
30′
Wu Lei

asistencia: Lu Wenjun

33′
36′Chao He
Lu WenjunFeng Jin
42′
Polčas
VAR
48′Penalty cancelled
68′
Deng HanwenChen Yuhao
Wu Lei

asistencia: Oscar

75′
M. VargasLiu Zhurun
79′
Xu XinLéo Cittadini
79′
Wang ZhenaoWang Shenchao
79′
80′
Denny Wang YiLiu Ruofan
85′
DarlanAsqer Afrden
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal5
9Shots off Goal2
22Total Shots10
5Blocked Shots3
16Shots insidebox7
6Shots outsidebox3
11Fouls15
9Corner Kicks2
1Offsides3
68%Ball Possession32%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves5
619Total passes304
524Passes accurate208
85%Passes %68%
2.82expected_goals0.97

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SHANGHAI SIPG je 6.90, v porovnaní s 6.92 u Wuhan Three Towns. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SHANGHAI SIPG je Li Ang (7.25), u Wuhan Three Towns je to Park Ji-Soo (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SHANGHAI SIPG prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 11 asistenciami, na čele s Li Shuai (2G). U Wuhan Three Towns je to 3 gólov a 4 asistencií s lídrom Deng Hanwen (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SHANGHAI SIPG nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.95, zatiaľ čo Wuhan Three Towns má 4 obrancov s priemerom 6.98. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SHANGHAI SIPG nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.05, oproti 4 u Wuhan Three Towns s hodnotením 6.78. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SHANGHAI SIPG nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.68, v porovnaní s 2 u Wuhan Three Towns s priemerom 6.92. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 67% u SHANGHAI SIPG a 44% u Wuhan Three Towns. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SHANGHAI SIPG nazbierali v tejto sezóne 27 žltých kariet, v porovnaní s 14 u Wuhan Three Towns. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SHANGHAI SIPG je 32.0 (najmladší: Wang Zhen'ao (26), najstarší: Zhang Linpeng (36)), zatiaľ čo Wuhan Three Towns má priemer 28.6 (najmladší: Yusup Umidjan (21), najstarší: Liu Dianzuo (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SHANGHAI SIPG majú priemerne 14 ligových štartov, oproti 25 u Wuhan Three Towns. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SHANGHAI SIPG4-3-34-4-2Wuhan Three Towns
GKDEFMIDFWD
1Junling19Zhen'ao5Linpeng2Ang32Shuai16Xin8Oscar22Jussa11Wenjun7Lei10Vargas32Dianzuo25Hanwen40Umidjan5Ji-Soo4Zhipeng28Yi12Xiaobin21Chao11Baldé37Darlan9Henrique

Náhradníci

Tréner: K. Muscat

Náhradníci

Tréner: Ricardo Rodríguez

SHANGHAI SIPGSila pozíciíWuhan Three Towns
6.90
Ø Hodnotenie
6.92
6.85Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.95Obranca (4 v 4)6.98
3G 6A2G 3A
7.05Záložník (3 v 4)6.78
2G 4A0G 0A
6.68Útočník (3 v 2)6.92
1G 1A1G 1A
SHANGHAI SIPG4-3-3
1BrankárYan Junling6.8
19ObrancaWang Zhen'ao6.6
5ObrancaZhang Linpeng7.11G
2ObrancaLi Ang7.3
32ObrancaLi Shuai6.82G6A
16ZáložníkXu Xin6.91G3A
8ZáložníkOscar
22ZáložníkMatheus Jussa7.21G1A
11ÚtočníkLu Wenjun6.8
7ÚtočníkWu Lei6.51G1A
10ÚtočníkM. Vargas
Wuhan Three Towns4-4-2
32BrankárLiu Dianzuo
25ObrancaDeng Hanwen6.91G3A
40ObrancaYusup Umidjan
5ObrancaPark Ji-Soo7.11G
4ObrancaJiang Zhipeng
28ZáložníkDenny Wang Yi6.8
12ZáložníkZhang Xiaobin
21ZáložníkHe Chao
11ZáložníkRomário Baldé
37ÚtočníkDarlan6.91G1A
9ÚtočníkPedro Henrique

Prehľad zápasu

SHANGHAI SIPG zdolal Wuhan Three Towns 3:1. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: Denny Wang Yi 20′, Wu Lei 33′, Wu Lei 75′, Wang Shenchao 90′. Bolo udelených 2 žltých kariet. SHANGHAI SIPG mal 68% držanie lopty, Wuhan Three Towns mal 32%. SHANGHAI SIPG mal 22 striel (8 na bránu), Wuhan Three Towns mal 10 (5 na bránu). Očakávané góly: SHANGHAI SIPG 2.82 — Wuhan Three Towns 0.97. SHANGHAI SIPG urobil 5 striedaní, Wuhan Three Towns urobil 3. VAR zasiahol: Card upgrade (Zhenao Wang 16′), Penalty cancelled (Pedro Henrique 48′).

Rivalita od 2022

SHANGHAI SIPG vs Wuhan Three Towns vzájomné výsledky

7 stretnutí
SHANGHAI SIPG
5
výhier
Remízy
0
Wuhan Three Towns
2
výhier
Góly spolu
19 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
3/7 · 43%
Nad 2,5
3/7 · 43%

Aktuálna forma

SHANGHAI SIPG

DDDLWL

Wuhan Three Towns

LLLDLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026