Menu

Meizhou Kejia vs Shanghai Shenhua

Wuhua Olympic Sports Center Huitang Stadium, Wuhua3. marca 2024 o 13:00
Rozhodca: Jin Jingyuan

Udalosti zápasu

Meizhou Kejia
Shanghai Shenhua
Výkop
VAR
26′Goal cancelled
Rodrigo HenriqueLi Ning
32′
Polčas
48′
André Luís

asistencia: Wilson Manafá

60′
Yu HanchaoXie Pengfei
Chen JieYin Congyao
64′
Shi LiangLi Yongjia
81′
R. WankewaiYin Hongbo
81′
Chen ZhechaoRao Weihui
81′
82′
João TeixeiraXu Haoyang
90+4′
André LuísGao Tianyi
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal8
0Shots off Goal6
4Total Shots22
2Blocked Shots8
2Shots insidebox18
2Shots outsidebox4
8Fouls13
3Corner Kicks15
1Offsides2
37%Ball Possession63%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves2
282Total passes485
182Passes accurate397
65%Passes %82%
0.14expected_goals2.71

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Meizhou Kejia je 6.85, v porovnaní s 7.05 u Shanghai Shenhua. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Meizhou Kejia je Rodrigo Henrique (7.10), u Shanghai Shenhua je to Wu Xi (7.46).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Meizhou Kejia prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 8 asistenciami, na čele s Rodrigo Henrique (5G). U Shanghai Shenhua je to 36 gólov a 17 asistencií s lídrom André Luís (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Meizhou Kejia nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.77, zatiaľ čo Shanghai Shenhua má 4 obrancov s priemerom 6.98. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Meizhou Kejia nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.10, oproti 4 u Shanghai Shenhua s hodnotením 7.18. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Meizhou Kejia nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Shanghai Shenhua s priemerom 7.23. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Meizhou Kejia a 43% u Shanghai Shenhua. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Meizhou Kejia nazbierali v tejto sezóne 16 žltých kariet, v porovnaní s 21 u Shanghai Shenhua. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Meizhou Kejia je 32.0 (najmladší: Yue Tze Nam (27), najstarší: Chen Jie (36)), zatiaľ čo Shanghai Shenhua má priemer 30.8 (najmladší: Jin Shunkai (24), najstarší: Yu Hanchao (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Meizhou Kejia majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 19 u Shanghai Shenhua. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Meizhou Kejia4-2-3-14-3-1-2Shanghai Shenhua
GKDEFMIDFWD
18Yuelei29Nam6Junjian11Morris15Zhechao30Jie13Liang8Conraad27Kosović25Henrique9Wankewai30Yaxiong13Manafá3Shunkai4Shenglo.16Zexiang15Xi6Amadou20Hanchao10Teixeira9Luís11Malele

Náhradníci

Tréner: Pablo Villar

Náhradníci

Tréner: L. Slutskiy

Meizhou KejiaSila pozíciíShanghai Shenhua
6.85
Ø Hodnotenie
7.05
Brankár (1 v 1)6.66
0G 0A0G 0A
6.77Obranca (4 v 4)6.98
5G 1A5G 3A
7.10Záložník (5 v 4)7.18
5G 7A21G 12A
Útočník (1 v 2)7.23
0G 0A10G 2A
Meizhou Kejia4-2-3-1
18BrankárCheng Yuelei
29ObrancaYue Tze Nam6.73G
6ObrancaLiao Junjian6.81G1A
11ObrancaD. Morris6.81G
15ObrancaChen Zhechao
30ZáložníkChen Jie
13ZáložníkShi Liang
8ZáložníkT. Conraad
27ZáložníkN. Kosović
25ZáložníkRodrigo Henrique7.15G7A
9ÚtočníkR. Wankewai
Shanghai Shenhua4-3-1-2
30BrankárBao Yaxiong6.7
13ObrancaWilson Manafá7.13A
3ObrancaJin Shunkai6.8
4ObrancaJiang Shenglong7.34G
16ObrancaYang Zexiang6.81G
15ZáložníkWu Xi7.59G5A
6ZáložníkI. Amadou6.81A
20ZáložníkYu Hanchao7.06G3A
10ZáložníkJoão Teixeira7.56G3A
9ÚtočníkAndré Luís7.210G2A
11ÚtočníkC. Malele

Prehľad zápasu

Shanghai Shenhua zdolal Meizhou Kejia 2:0. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: André Luís 48′, André Luís 67′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Meizhou Kejia mal 37% držanie lopty, Shanghai Shenhua mal 63%. Meizhou Kejia mal 4 striel (2 na bránu), Shanghai Shenhua mal 22 (8 na bránu). Očakávané góly: Meizhou Kejia 0.14 — Shanghai Shenhua 2.71. Meizhou Kejia urobil 5 striedaní, Shanghai Shenhua urobil 3. VAR zasiahol: Goal cancelled (Cephas Malele 26′).

Rivalita od 2022

Meizhou Kejia vs Shanghai Shenhua vzájomné výsledky

7 stretnutí
Meizhou Kejia
0
výhier
Remízy
0
Shanghai Shenhua
7
výhier
Góly spolu
20 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
3/7 · 43%
Nad 2,5
4/7 · 57%

Aktuálna forma

Meizhou Kejia

LDLLWL

Shanghai Shenhua

LLLLWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026