Menu

Shanghai Shenhua vs Qingdao Youth Island

Shanghai Stadium, Shanghai8. marca 2024 o 13:00

Udalosti zápasu

Shanghai Shenhua
Qingdao Youth Island
Výkop
C. Malele
22′
C. MaleleXie Pengfei
27′
André Luís

asistencia: Wu Xi

37′
Polčas
Xu HaoyangGao Tianyi
46′
46′
Eduardo HenriqueAlan
53′Varazdat Haroyan
62′
Lei WenjieMerdanjan Abduklim
62′
Zhang XiuweiChen Po-liang
70′
Feng GangDuan Liuyu
Jin ShunkaiYu Hanchao
75′
86′
Zhao HonglüeTan Kaiyuan
João TeixeiraDai Wai-Tsun
88′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

11Shots on Goal1
7Shots off Goal4
24Total Shots6
6Blocked Shots1
17Shots insidebox3
7Shots outsidebox3
18Fouls13
4Corner Kicks3
1Offsides1
65%Ball Possession35%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves9
680Total passes350
588Passes accurate258
86%Passes %74%
4.56expected_goals0.24

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Shanghai Shenhua je 7.06, v porovnaní s 6.76 u Qingdao Youth Island. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Shanghai Shenhua je Wu Xi (7.46), u Qingdao Youth Island je to Nelson da Luz (7.21).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Shanghai Shenhua prispeli v tejto sezóne 31 gólmi a 17 asistenciami, na čele s André Luís (10G). U Qingdao Youth Island je to 6 gólov a 2 asistencií s lídrom Nelson da Luz (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Shanghai Shenhua nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.05, zatiaľ čo Qingdao Youth Island má 4 obrancov s priemerom 6.64. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Shanghai Shenhua nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.12, oproti 3 u Qingdao Youth Island s hodnotením 6.60. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Shanghai Shenhua nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.23, v porovnaní s 3 u Qingdao Youth Island s priemerom 7.21. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 44% u Shanghai Shenhua a —% u Qingdao Youth Island. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Shanghai Shenhua nazbierali v tejto sezóne 22 žltých kariet, v porovnaní s 9 u Qingdao Youth Island. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Shanghai Shenhua je 29.0 (najmladší: Jin Shunkai (24), najstarší: Wu Xi (36)), zatiaľ čo Qingdao Youth Island má priemer 32.0 (najmladší: Nelson da Luz (27), najstarší: Liu Pujin (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Shanghai Shenhua majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 20 u Qingdao Youth Island. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Shanghai Shenhua4-2-2-24-3-3Qingdao Youth Island
GKDEFMIDFWD
30Yaxiong13Manafá4Shenglo.5Chenjie3Shunkai6Amadou15Xi7Haoyang10Teixeira9Luís11Malele1Jiabao18Shihao33Haroyan5Pujin3Honglüe8Xiuwei23Henrique14Gang10Luz9Riascos39Wenjie

Náhradníci

Tréner: L. Slutskiy

Náhradníci

Tréner: H. Kurosaki

Shanghai ShenhuaSila pozíciíQingdao Youth Island
7.06
Ø Hodnotenie
6.76
6.66Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
7.05Obranca (4 v 4)6.64
5G 5A0G 0A
7.12Záložník (4 v 3)6.60
16G 10A1G 1A
7.23Útočník (2 v 3)7.21
10G 2A5G 1A
Shanghai Shenhua4-2-2-2
30BrankárBao Yaxiong6.7
13ObrancaWilson Manafá7.13A
4ObrancaJiang Shenglong7.34G
5ObrancaZhu Chenjie7.11G2A
3ObrancaJin Shunkai6.8
6ZáložníkI. Amadou6.81A
15ZáložníkWu Xi7.59G5A
7ZáložníkXu Haoyang6.81G1A
10ZáložníkJoão Teixeira7.56G3A
9ÚtočníkAndré Luís7.210G2A
11ÚtočníkC. Malele
Qingdao Youth Island4-3-3
1BrankárJi Jiabao
18ObrancaPiao Shihao
33ObrancaV. Haroyan
5ObrancaLiu Pujin
3ObrancaZhao Honglüe6.6
8ZáložníkZhang Xiuwei6.71G1A
23ZáložníkEduardo Henrique
14ZáložníkFeng Gang6.5
10ÚtočníkNelson da Luz7.25G1A
9ÚtočníkB. Riascos
39ÚtočníkLei Wenjie

Prehľad zápasu

Shanghai Shenhua zdolal Qingdao Youth Island 2:0. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: C. Malele 22′, André Luís 37′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Shanghai Shenhua mal 65% držanie lopty, Qingdao Youth Island mal 35%. Shanghai Shenhua mal 24 striel (11 na bránu), Qingdao Youth Island mal 6 (1 na bránu). Očakávané góly: Shanghai Shenhua 4.56 — Qingdao Youth Island 0.24. Shanghai Shenhua urobil 4 striedaní, Qingdao Youth Island urobil 5.

Rivalita od 2024

Shanghai Shenhua vs Qingdao Youth Island vzájomné výsledky

3 stretnutí
Shanghai Shenhua
3
výhier
Remízy
0
Qingdao Youth Island
0
výhier
Góly spolu
8 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
1/3 · 33%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Aktuálna forma

Shanghai Shenhua

LLLLWL

Qingdao Youth Island

WLDLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026