Menu

Shandong Luneng vs Shanghai Shenhua

Jinan Olympic Sports Center Stadium, Ji'nan31. marca 2024 o 13:35
Rozhodca: Li Haixin

Udalosti zápasu

Shandong Luneng
Shanghai Shenhua
Výkop
5′
João Teixeira

asistencia: Xie Pengfei

30′
João Teixeira

asistencia: André Luís

45+4′Xi Wu
Polčas
Chen PuHuang Zhengyu
46′
Liao LishengMatheus Pato
46′
61′
Gao TianyiXu Haoyang
61′
Xie PengfeiYu Hanchao
63′
Xu Haoyang

asistencia: João Teixeira

65′Ibrahim Amadou
Xie WennengJadson
66′
Liu YangWu Xinghan
66′
Peng XinliAbudulam Abdurasul
66′
78′
Wu XiCao Yunding
90′
João TeixeiraDai Wai-Tsun
90+1′
André LuísWang Haijian
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal5
7Shots off Goal3
21Total Shots10
10Blocked Shots2
11Shots insidebox3
10Shots outsidebox7
10Fouls20
7Corner Kicks2
2Offsides2
60%Ball Possession40%
1Yellow Cards4
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
459Total passes325
359Passes accurate213
78%Passes %66%
1.13expected_goals0.61

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Shandong Luneng je 7.08, v porovnaní s 7.17 u Shanghai Shenhua. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Shandong Luneng je Cryzan (7.91), u Shanghai Shenhua je to Gao Tianyi (7.50).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Shandong Luneng prispeli v tejto sezóne 45 gólmi a 28 asistenciami, na čele s V. Qazaishvili (27G). U Shanghai Shenhua je to 34 gólov a 25 asistencií s lídrom André Luís (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Shandong Luneng nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.83, zatiaľ čo Shanghai Shenhua má 4 obrancov s priemerom 7.07. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Shandong Luneng nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.08, oproti 4 u Shanghai Shenhua s hodnotením 7.31. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Shandong Luneng nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.91, v porovnaní s 2 u Shanghai Shenhua s priemerom 7.36. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Shandong Luneng a 45% u Shanghai Shenhua. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Shandong Luneng nazbierali v tejto sezóne 25 žltých kariet, v porovnaní s 27 u Shanghai Shenhua. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Shandong Luneng je 31.2 (najmladší: Xie Wenneng (24), najstarší: Wang Dalei (36)), zatiaľ čo Shanghai Shenhua má priemer 30.0 (najmladší: Jiang Shenglong (25), najstarší: Wu Xi (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Shandong Luneng majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 21 u Shanghai Shenhua. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Shandong Luneng4-2-3-14-3-1-2Shanghai Shenhua
GKDEFMIDFWD
14Dalei2Lei24Jinhao5Zheng11Yang20Lisheng25Xinli23Wenneng10Qazaish.29Pu9Cryzan30Yaxiong13Manafá4Shenglo.5Chenjie16Zexiang17Tianyi6Amadou15Xi10Teixeira14Pengfei9Luís

Náhradníci

Tréner: Choi Kang-Hee

Náhradníci

Tréner: L. Slutskiy

Shandong LunengSila pozíciíShanghai Shenhua
7.08
Ø Hodnotenie
7.17
6.95Brankár (1 v 1)6.66
0G 0A0G 0A
6.83Obranca (4 v 4)7.07
2G 4A6G 5A
7.08Záložník (5 v 4)7.31
32G 15A17G 17A
7.91Útočník (1 v 2)7.36
11G 9A11G 3A
Shandong Luneng4-2-3-1
14BrankárWang Dalei7.0
2ObrancaTong Lei
24ObrancaBi Jinhao6.5
5ObrancaZheng Zheng6.9
11ObrancaLiu Yang7.12G4A
20ZáložníkLiao Lisheng
25ZáložníkPeng Xinli6.71A
23ZáložníkXie Wenneng7.04G8A
10ZáložníkV. Qazaishvili7.827G5A
29ZáložníkChen Pu6.71G1A
9ÚtočníkCryzan7.911G9A
Shanghai Shenhua4-3-1-2
30BrankárBao Yaxiong6.7
13ObrancaWilson Manafá7.13A
4ObrancaJiang Shenglong7.34G
5ObrancaZhu Chenjie7.11G2A
16ObrancaYang Zexiang6.81G
17ZáložníkGao Tianyi7.52G8A
6ZáložníkI. Amadou6.81A
15ZáložníkWu Xi7.59G5A
10ZáložníkJoão Teixeira7.56G3A
14ÚtočníkXie Pengfei7.51G1A
9ÚtočníkAndré Luís7.210G2A

Prehľad zápasu

Shanghai Shenhua zdolal Shandong Luneng 3:0. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: João Teixeira 5′, João Teixeira 30′, Xu Haoyang 63′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Shandong Luneng mal 60% držanie lopty, Shanghai Shenhua mal 40%. Shandong Luneng mal 21 striel (4 na bránu), Shanghai Shenhua mal 10 (5 na bránu). Očakávané góly: Shandong Luneng 1.13 — Shanghai Shenhua 0.61. Shandong Luneng urobil 5 striedaní, Shanghai Shenhua urobil 5.

Rivalita od 2016

Shandong Luneng vs Shanghai Shenhua vzájomné výsledky

17 stretnutí
Shandong Luneng
5
výhier
Remízy
6
Shanghai Shenhua
6
výhier
Góly spolu
47 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
7/17 · 41%
Nad 2,5
9/17 · 53%

Aktuálna forma

Shandong Luneng

WWWDDD

Shanghai Shenhua

LLLLWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026