Menu

Shanghai Shenhua vs Wuhan Three Towns

Shanghai Stadium, Shanghai9. apríla 2024 o 14:00
Rozhodca: Zhen Wei

Udalosti zápasu

Shanghai Shenhua
Wuhan Three Towns
Výkop
André Luís

asistencia: C. Malele

25′
Polčas
46′
Luo SenwenLiu Yue
Gao Tianyi

asistencia: Xie Pengfei

62′
João Teixeira

asistencia: Xie Pengfei

67′
Gao TianyiWu Xi
71′
André LuísYu Hanchao
71′
77′
He ChaoLiu Yiming
77′
DarlanMin Zixi
77′
Deng HanwenDenny Wang Yi
Yang ZexiangXu Haoyang
79′
Xie PengfeiDai Wai-Tsun
79′
João TeixeiraCao Yunding
87′
88′
Jiang ZhipengZhang Tao
Riadny čas

Štatistiky zápasu

12Shots on Goal1
6Shots off Goal5
22Total Shots7
4Blocked Shots1
12Shots insidebox3
10Shots outsidebox4
17Fouls12
11Corner Kicks3
3Offsides0
59%Ball Possession41%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves6
517Total passes377
421Passes accurate282
81%Passes %75%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Shanghai Shenhua je 7.14, v porovnaní s 6.72 u Wuhan Three Towns. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Shanghai Shenhua je Gao Tianyi (7.50), u Wuhan Three Towns je to Park Ji-Soo (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Shanghai Shenhua prispeli v tejto sezóne 25 gólmi a 20 asistenciami, na čele s André Luís (10G). U Wuhan Three Towns je to 3 gólov a 4 asistencií s lídrom Deng Hanwen (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Shanghai Shenhua nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.07, zatiaľ čo Wuhan Three Towns má 5 obrancov s priemerom 6.70. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Shanghai Shenhua nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.31, oproti 4 u Wuhan Three Towns s hodnotením 6.92. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Shanghai Shenhua nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.23, v porovnaní s 1 u Wuhan Three Towns s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 45% u Shanghai Shenhua a 44% u Wuhan Three Towns. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Shanghai Shenhua nazbierali v tejto sezóne 26 žltých kariet, v porovnaní s 12 u Wuhan Three Towns. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Shanghai Shenhua je 29.4 (najmladší: Jiang Shenglong (25), najstarší: I. Amadou (32)), zatiaľ čo Wuhan Three Towns má priemer 28.2 (najmladší: Chen Xing (21), najstarší: Ren Hang (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Shanghai Shenhua majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 16 u Wuhan Three Towns. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Shanghai Shenhua4-3-1-25-4-1Wuhan Three Towns
GKDEFMIDFWD
30Yaxiong13Manafá4Shenglo.5Chenjie16Zexiang17Tianyi6Amadou10Teixeira14Pengfei11Malele9Luís38Xing25Hanwen15Tayir23Hang5Ji-Soo4Zhipeng10Senwen21Chao12Xiaobin37Darlan9Henrique

Náhradníci

Tréner: L. Slutskiy

Náhradníci

Tréner: Ricardo Rodríguez

Shanghai ShenhuaSila pozíciíWuhan Three Towns
7.14
Ø Hodnotenie
6.72
6.66Brankár (1 v 1)6.60
0G 0A0G 0A
7.07Obranca (4 v 5)6.70
6G 5A2G 3A
7.31Záložník (4 v 4)6.92
9G 13A1G 1A
7.23Útočník (2 v 1)
10G 2A0G 0A
Shanghai Shenhua4-3-1-2
30BrankárBao Yaxiong6.7
13ObrancaWilson Manafá7.13A
4ObrancaJiang Shenglong7.34G
5ObrancaZhu Chenjie7.11G2A
16ObrancaYang Zexiang6.81G
17ZáložníkGao Tianyi7.52G8A
6ZáložníkI. Amadou6.81A
10ZáložníkJoão Teixeira7.56G3A
14ZáložníkXie Pengfei7.51G1A
11ÚtočníkC. Malele
9ÚtočníkAndré Luís7.210G2A
Wuhan Three Towns5-4-1
38BrankárChen Xing6.6
25ObrancaDeng Hanwen6.91G3A
15ObrancaShewketjan Tayir6.3
23ObrancaRen Hang6.5
5ObrancaPark Ji-Soo7.11G
4ObrancaJiang Zhipeng
10ZáložníkLuo Senwen
21ZáložníkHe Chao
12ZáložníkZhang Xiaobin
37ZáložníkDarlan6.91G1A
9ÚtočníkPedro Henrique

Prehľad zápasu

Shanghai Shenhua zdolal Wuhan Three Towns 4:1. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: André Luís 25′, Xie Pengfei 44′, Jiang Zhipeng 54′, Gao Tianyi 62′, João Teixeira 67′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Shanghai Shenhua mal 59% držanie lopty, Wuhan Three Towns mal 41%. Shanghai Shenhua mal 22 striel (12 na bránu), Wuhan Three Towns mal 7 (1 na bránu). Shanghai Shenhua urobil 5 striedaní, Wuhan Three Towns urobil 5.

Rivalita od 2022

Shanghai Shenhua vs Wuhan Three Towns vzájomné výsledky

7 stretnutí
Shanghai Shenhua
3
výhier
Remízy
2
Wuhan Three Towns
2
výhier
Góly spolu
18 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
4/7 · 57%
Nad 2,5
2/7 · 29%

Aktuálna forma

Shanghai Shenhua

LLLLWL

Wuhan Three Towns

LLLDLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026