Menu

Shanghai Shenhua vs Beijing Guoan

Shanghai Stadium, Shanghai13. apríla 2024 o 13:35
Rozhodca: Li Haixin

Udalosti zápasu

Shanghai Shenhua
Beijing Guoan
Výkop
5′
Zhang Yuning

asistencia: Lin Liangming

Polčas
54′Mamadou Traoré
Xie PengfeiWu Xi
61′
Gao TianyiXu Haoyang
69′
78′
Lin LiangmingChi Zhongguo
79′
Fang HaoS. Adegbenro
79′
Zhang YuanYang Liyu
84′
Zhang XizheFeng Boxuan
João TeixeiraYu Hanchao
87′
90+6′Sen Hou
90+2′
Zhang YuningBai Yang
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal4
7Shots off Goal5
10Total Shots13
1Blocked Shots4
6Shots insidebox7
4Shots outsidebox6
11Fouls11
5Corner Kicks7
2Offsides3
50%Ball Possession50%
1Yellow Cards5
0Red Cards1
3Goalkeeper Saves1
409Total passes424
312Passes accurate325
76%Passes %77%
0.77expected_goals1.34

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Shanghai Shenhua je 7.14, v porovnaní s 6.93 u Beijing Guoan. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Shanghai Shenhua je Gao Tianyi (7.50), u Beijing Guoan je to M. Ngadeu (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Shanghai Shenhua prispeli v tejto sezóne 25 gólmi a 20 asistenciami, na čele s André Luís (10G). U Beijing Guoan je to 20 gólov a 12 asistencií s lídrom Zhang Yuning (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Shanghai Shenhua nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.07, zatiaľ čo Beijing Guoan má 4 obrancov s priemerom 6.88. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Shanghai Shenhua nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.31, oproti 3 u Beijing Guoan s hodnotením 6.97. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Shanghai Shenhua nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.23, v porovnaní s 3 u Beijing Guoan s priemerom 6.92. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 45% u Shanghai Shenhua a 72% u Beijing Guoan. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Shanghai Shenhua nazbierali v tejto sezóne 26 žltých kariet, v porovnaní s 14 u Beijing Guoan. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Shanghai Shenhua je 29.4 (najmladší: Jiang Shenglong (25), najstarší: I. Amadou (32)), zatiaľ čo Beijing Guoan má priemer 30.3 (najmladší: Fang Hao (25), najstarší: Hou Sen (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Shanghai Shenhua majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 20 u Beijing Guoan. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Shanghai Shenhua4-3-1-24-3-3Beijing Guoan
GKDEFMIDFWD
30Yaxiong13Manafá4Shenglo.5Chenjie16Zexiang17Tianyi6Amadou10Teixeira14Pengfei9Luís11Malele34Sen3Yupeng5Ngadeu2Traoré4Lei21Yuan23Ke10Xizhe18Hao9Yuning11Liangmi.

Náhradníci

Tréner: L. Slutskiy

Náhradníci

Tréner: Ricardo Soares

Shanghai ShenhuaSila pozíciíBeijing Guoan
7.14
Ø Hodnotenie
6.93
6.66Brankár (1 v 1)7.07
0G 0A0G 0A
7.07Obranca (4 v 4)6.88
6G 5A2G 1A
7.31Záložník (4 v 3)6.97
9G 13A4G 5A
7.23Útočník (2 v 3)6.92
10G 2A14G 6A
Shanghai Shenhua4-3-1-2
30BrankárBao Yaxiong6.7
13ObrancaWilson Manafá7.13A
4ObrancaJiang Shenglong7.34G
5ObrancaZhu Chenjie7.11G2A
16ObrancaYang Zexiang6.81G
17ZáložníkGao Tianyi7.52G8A
6ZáložníkI. Amadou6.81A
10ZáložníkJoão Teixeira7.56G3A
14ZáložníkXie Pengfei7.51G1A
9ÚtočníkAndré Luís7.210G2A
11ÚtočníkC. Malele
Beijing Guoan4-3-3
34BrankárHou Sen7.1
3ObrancaHe Yupeng6.81A
5ObrancaM. Ngadeu7.21G
2ObrancaM. Traoré
4ObrancaLi Lei6.61G
21ZáložníkZhang Yuan
23ZáložníkLi Ke
10ZáložníkZhang Xizhe7.04G5A
18ÚtočníkFang Hao6.82G
9ÚtočníkZhang Yuning6.96G3A
11ÚtočníkLin Liangming7.16G3A

Prehľad zápasu

Shanghai Shenhua a Beijing Guoan remizovali 1:1. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: Zhang Yuning 5′, André Luís 25′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. Shanghai Shenhua mal 50% držanie lopty, Beijing Guoan mal 50%. Shanghai Shenhua mal 10 striel (2 na bránu), Beijing Guoan mal 13 (4 na bránu). Očakávané góly: Shanghai Shenhua 0.77 — Beijing Guoan 1.34. Shanghai Shenhua urobil 3 striedaní, Beijing Guoan urobil 5.

Rivalita od 2016

Shanghai Shenhua vs Beijing Guoan vzájomné výsledky

17 stretnutí
Shanghai Shenhua
3
výhier
Remízy
4
Beijing Guoan
10
výhier
Góly spolu
53 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
15/17 · 88%
Nad 2,5
14/17 · 82%

Aktuálna forma

Shanghai Shenhua

LLLLWL

Beijing Guoan

LWLWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026