Menu

Sichuan Jiuniu vs Wuhan Three Towns

Shenzhen Bao'an Stadium, Shenzhen14. apríla 2024 o 14:00
Rozhodca: Niu Minghui

Udalosti zápasu

Sichuan Jiuniu
Wuhan Three Towns
Výkop
Polčas
46′
He ChaoLuo Senwen
57′
Liu Yue

asistencia: Jiang Zhipeng

61′
Zhang TaoChen Yuhao
Nan SongRuan Yang
63′
Nizamdin EpendiZhang Wei
69′
73′
Pedro HenriqueLiu Yiming
Zhu BaojieTian Yinong
81′
Yu RuiMatt Orr
81′
81′
DarlanDenny Wang Yi
82′
Liu YueYusup Umidjan
Li Zhi90+12′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal4
1Shots off Goal4
7Total Shots9
0Blocked Shots1
5Shots insidebox8
2Shots outsidebox1
8Fouls15
4Corner Kicks1
1Offsides1
59%Ball Possession41%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves5
550Total passes383
460Passes accurate307
84%Passes %80%
1.15expected_goals1.03

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Sichuan Jiuniu je 6.82, v porovnaní s 6.74 u Wuhan Three Towns. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Sichuan Jiuniu je R. Dugalić (7.30), u Wuhan Three Towns je to Park Ji-Soo (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Sichuan Jiuniu prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 7 asistenciami, na čele s Edu García (6G). U Wuhan Three Towns je to 3 gólov a 4 asistencií s lídrom Deng Hanwen (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Sichuan Jiuniu nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.88, zatiaľ čo Wuhan Three Towns má 4 obrancov s priemerom 6.98. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Sichuan Jiuniu nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.65, oproti 4 u Wuhan Three Towns s hodnotením 6.40. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Sichuan Jiuniu nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Wuhan Three Towns s priemerom 6.92. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Sichuan Jiuniu a 44% u Wuhan Three Towns. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Sichuan Jiuniu nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 11 u Wuhan Three Towns. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Sichuan Jiuniu je 32.1 (najmladší: Peng Peng (25), najstarší: Zhu Baojie (36)), zatiaľ čo Wuhan Three Towns má priemer 28.8 (najmladší: Zhang Tao (22), najstarší: Liu Dianzuo (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Sichuan Jiuniu majú priemerne 12 ligových štartov, oproti 16 u Wuhan Three Towns. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Sichuan Jiuniu4-1-4-14-4-2Wuhan Three Towns
GKDEFMIDFWD
13Peng31Ependi15Rui20Dugalić16Zhi28Yudong21Song11García33Baojie7Andrade9Armente.32Dianzuo25Hanwen2Arboleda5Ji-Soo4Zhipeng43Tao12Xiaobin21Chao19Yue9Henrique37Darlan

Náhradníci

Tréner: Tato

Náhradníci

Tréner: Ricardo Rodríguez

Sichuan JiuniuSila pozíciíWuhan Three Towns
6.82
Ø Hodnotenie
6.74
7.16Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.88Obranca (4 v 4)6.98
4G 2A2G 3A
6.65Záložník (5 v 4)6.40
8G 5A0G 0A
Útočník (1 v 2)6.92
0G 0A1G 1A
Sichuan Jiuniu4-1-4-1
13BrankárPeng Peng7.2
31ObrancaNizamdin Ependi
15ObrancaYu Rui6.7
20ObrancaR. Dugalić7.34G1A
16ObrancaLi Zhi6.61A
28ZáložníkZhang Yudong6.72G
21ZáložníkNan Song6.2
11ZáložníkEdu García7.16G5A
33ZáložníkZhu Baojie
7ZáložníkThiago Andrade
9ÚtočníkS. Armenteros
Wuhan Three Towns4-4-2
32BrankárLiu Dianzuo
25ObrancaDeng Hanwen6.91G3A
2ObrancaD. Arboleda
5ObrancaPark Ji-Soo7.11G
4ObrancaJiang Zhipeng
43ZáložníkZhang Tao6.5
12ZáložníkZhang Xiaobin
21ZáložníkHe Chao
19ZáložníkLiu Yue6.3
9ÚtočníkPedro Henrique
37ÚtočníkDarlan6.91G1A

Prehľad zápasu

Sichuan Jiuniu a Wuhan Three Towns remizovali 1:1. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: Liu Yue 57′, Matt Orr 90′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Sichuan Jiuniu mal 59% držanie lopty, Wuhan Three Towns mal 41%. Sichuan Jiuniu mal 7 striel (6 na bránu), Wuhan Three Towns mal 9 (4 na bránu). Očakávané góly: Sichuan Jiuniu 1.15 — Wuhan Three Towns 1.03. Sichuan Jiuniu urobil 4 striedaní, Wuhan Three Towns urobil 5.

Rivalita od 2021

Sichuan Jiuniu vs Wuhan Three Towns vzájomné výsledky

5 stretnutí
Sichuan Jiuniu
1
výhier
Remízy
0
Wuhan Three Towns
4
výhier
Góly spolu
18 · 3.6/zápas
Obaja skórovali
4/5 · 80%
Nad 2,5
4/5 · 80%

Aktuálna forma

Sichuan Jiuniu

DLWWLL

Wuhan Three Towns

LLLDLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026