Menu

Hangzhou Greentown vs Tianjin Teda

Yellow Dragon Sports Center Stadium, Hangzhou19. apríla 2024 o 14:00
Rozhodca: Li Haixin

Udalosti zápasu

Hangzhou Greentown
Tianjin Teda
Výkop
13′
Wang Qiuming

asistencia: Ba Dun

VAR
16′Goal confirmed
D. Owusu-Sekyere

asistencia: Leonardo

37′
Polčas
54′
A. Ademi

asistencia: Ba Dun

Tixiang Li56′
VAR
62′Card upgrade
Dong YuJ. Kouassi
66′
Zhang JiaqiWang Dongsheng
66′
69′
Wang QiumingI. Fiolić
69′
Guo HaoWang Xianjun
D. Owusu-Sekyere

asistencia: J. Kouassi

73′
78′
Ming TianShi Yan
78′
Ba DunQian Yumiao
Leonardo

asistencia: J. Kouassi

80′
Li TixiangWu Wei
85′
Sun GuowenYue Xin
85′
Leonardo90+4′
D. Owusu-SekyereWang Yang
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

11Shots on Goal6
7Shots off Goal6
21Total Shots13
3Blocked Shots1
15Shots insidebox13
6Shots outsidebox0
13Fouls8
9Corner Kicks2
3Offsides3
70%Ball Possession30%
2Yellow Cards1
0Red Cards1
4Goalkeeper Saves8
589Total passes251
511Passes accurate179
87%Passes %71%
2.45expected_goals1.21

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hangzhou Greentown je 6.77, v porovnaní s 6.79 u Tianjin Teda. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hangzhou Greentown je Li Tixiang (6.99), u Tianjin Teda je to Fang Jingqi (7.15).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hangzhou Greentown prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 20 asistenciami, na čele s D. Owusu-Sekyere (3G). U Tianjin Teda je to 11 gólov a 9 asistencií s lídrom Wang Qiuming (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hangzhou Greentown nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.67, zatiaľ čo Tianjin Teda má 4 obrancov s priemerom 6.41. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hangzhou Greentown nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.84, oproti 5 u Tianjin Teda s hodnotením 6.82. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hangzhou Greentown nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.75, v porovnaní s 1 u Tianjin Teda s priemerom 6.67. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 44% u Hangzhou Greentown a —% u Tianjin Teda. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hangzhou Greentown nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 16 u Tianjin Teda. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hangzhou Greentown je 32.0 (najmladší: D. Owusu-Sekyere (26), najstarší: Li Tixiang (36)), zatiaľ čo Tianjin Teda má priemer 29.1 (najmladší: Wang Zhenghao (25), najstarší: Fang Jingqi (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hangzhou Greentown majú priemerne 15 ligových štartov, oproti 21 u Tianjin Teda. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hangzhou Greentown4-4-1-14-1-4-1Tianjin Teda
GKDEFMIDFWD
1Chunyu19Yu4Zheng'ao2Hang26Guowen9Di10Tixiang29Jiaqi7Owusu-S.22Jin45Leonardo22Jingqi15Tian21Škorić6Pengfei3Zhenghao14Jiahui29Dun36Hao30Qiuming7Ademi11Weijun

Náhradníci

Tréner: Jordi Vinyals

Náhradníci

Tréner: Yu Genwei

Hangzhou GreentownSila pozíciíTianjin Teda
6.77
Ø Hodnotenie
6.79
Brankár (1 v 1)7.15
0G 0A0G 0A
6.67Obranca (4 v 4)6.41
0G 2A0G 0A
6.84Záložník (4 v 5)6.82
3G 14A10G 8A
6.75Útočník (2 v 1)6.67
0G 4A1G 1A
Hangzhou Greentown4-4-1-1
1BrankárDong Chunyu
19ObrancaDong Yu
4ObrancaSun Zheng'ao
2ObrancaLeung Nok Hang6.5
26ObrancaSun Guowen6.82A
9ZáložníkGao Di
10ZáložníkLi Tixiang7.07A
29ZáložníkZhang Jiaqi6.7
7ZáložníkD. Owusu-Sekyere6.83G7A
22ÚtočníkCheng Jin6.84A
45ÚtočníkLeonardo
Tianjin Teda4-1-4-1
22BrankárFang Jingqi7.2
15ObrancaMing Tian
21ObrancaM. Škorić
6ObrancaHan Pengfei
3ObrancaWang Zhenghao6.4
14ZáložníkHuang Jiahui6.82A
29ZáložníkBa Dun7.02A
36ZáložníkGuo Hao6.61G
30ZáložníkWang Qiuming6.85G2A
7ZáložníkA. Ademi6.94G2A
11ÚtočníkXie Weijun6.71G1A

Prehľad zápasu

Hangzhou Greentown zdolal Tianjin Teda 3:2. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: Wang Qiuming 13′, D. Owusu-Sekyere 37′, A. Ademi 54′, D. Owusu-Sekyere 73′, Leonardo 80′. Bolo udelených 3 žltých kariet, 1 červených kariet. Hangzhou Greentown mal 70% držanie lopty, Tianjin Teda mal 30%. Hangzhou Greentown mal 21 striel (11 na bránu), Tianjin Teda mal 13 (6 na bránu). Očakávané góly: Hangzhou Greentown 2.45 — Tianjin Teda 1.21. Hangzhou Greentown urobil 5 striedaní, Tianjin Teda urobil 4. VAR zasiahol: Goal confirmed (Qiuming Wang 16′), Card upgrade (Jiahui Huang 62′).

Rivalita od 2025

Hangzhou Greentown vs Tianjin Teda vzájomné výsledky

3 stretnutí
Hangzhou Greentown
1
výhier
Remízy
0
Tianjin Teda
2
výhier
Góly spolu
7 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
1/3 · 33%
Nad 2,5
1/3 · 33%

Aktuálna forma

Hangzhou Greentown

DLDDDD

Tianjin Teda

LLDLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026