Menu

Nantong Zhiyun vs Shanghai Shenhua

Rugao Olympic Sports Center Stadium, Rugao20. apríla 2024 o 14:00
Rozhodca: Wan Tao

Udalosti zápasu

Nantong Zhiyun
Shanghai Shenhua
Výkop
3′
C. Malele

asistencia: André Luís

Polčas
Ji ShengpanJiang Zilei
59′
Cao KangLu Yongtao
69′
Zheng HaoqianK. N'Zuzi Mata
69′
69′
Gao TianyiXu Haoyang
Luo XinWei Lai
70′
70′
C. MaleleXie Pengfei
Yang MingyangYe Daochi
81′
82′
João Teixeira

asistencia: Xu Haoyang

85′
Wilson ManafáAidi Fulangxisi
85′
João TeixeiraDai Wai-Tsun
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal7
5Shots off Goal2
12Total Shots11
5Blocked Shots2
6Shots insidebox9
6Shots outsidebox2
11Fouls20
9Corner Kicks3
2Offsides3
45%Ball Possession55%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves2
365Total passes468
270Passes accurate375
74%Passes %80%
0.84expected_goals1.56

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Nantong Zhiyun je 6.52, v porovnaní s 7.14 u Shanghai Shenhua. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Nantong Zhiyun je Ma Sheng (6.71), u Shanghai Shenhua je to Gao Tianyi (7.50).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Nantong Zhiyun prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 1 asistenciami, na čele s Cao Kang (2G). U Shanghai Shenhua je to 33 gólov a 24 asistencií s lídrom André Luís (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Nantong Zhiyun nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.48, zatiaľ čo Shanghai Shenhua má 4 obrancov s priemerom 7.07. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Nantong Zhiyun nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.61, oproti 4 u Shanghai Shenhua s hodnotením 7.31. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Nantong Zhiyun nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Shanghai Shenhua s priemerom 7.23. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 87% u Nantong Zhiyun a 45% u Shanghai Shenhua. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Nantong Zhiyun nazbierali v tejto sezóne 6 žltých kariet, v porovnaní s 27 u Shanghai Shenhua. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Nantong Zhiyun je 29.5 (najmladší: Song Haoyu (23), najstarší: Luo Xin (35)), zatiaľ čo Shanghai Shenhua má priemer 29.8 (najmladší: Jiang Shenglong (25), najstarší: Wu Xi (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Nantong Zhiyun majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 22 u Shanghai Shenhua. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Nantong Zhiyun4-2-3-14-3-1-2Shanghai Shenhua
GKDEFMIDFWD
14Zhao13Haoyu5Sheng20Anthony34Xin25Kang16Puclin17Shengpan6Mingyang29Haoqian9Godínez30Yaxiong13Manafá4Shenglo.5Chenjie16Zexiang17Tianyi6Amadou15Xi10Teixeira9Luís11Malele

Náhradníci

Tréner: M. Jurasović

Náhradníci

Tréner: L. Slutskiy

Nantong ZhiyunSila pozíciíShanghai Shenhua
6.52
Ø Hodnotenie
7.14
Brankár (1 v 1)6.66
0G 0A0G 0A
6.48Obranca (4 v 4)7.07
0G 1A6G 5A
6.61Záložník (5 v 4)7.31
2G 0A17G 17A
Útočník (1 v 2)7.23
0G 0A10G 2A
Nantong Zhiyun4-2-3-1
14BrankárChen Zhao
13ObrancaSong Haoyu
5ObrancaMa Sheng6.71A
20ObrancaI. Anthony
34ObrancaLuo Xin6.3
25ZáložníkCao Kang6.62G
16ZáložníkD. Puclin
17ZáložníkJi Shengpan
6ZáložníkYang Mingyang
29ZáložníkZheng Haoqian
9ÚtočníkJ. Godínez
Shanghai Shenhua4-3-1-2
30BrankárBao Yaxiong6.7
13ObrancaWilson Manafá7.13A
4ObrancaJiang Shenglong7.34G
5ObrancaZhu Chenjie7.11G2A
16ObrancaYang Zexiang6.81G
17ZáložníkGao Tianyi7.52G8A
6ZáložníkI. Amadou6.81A
15ZáložníkWu Xi7.59G5A
10ZáložníkJoão Teixeira7.56G3A
9ÚtočníkAndré Luís7.210G2A
11ÚtočníkC. Malele

Prehľad zápasu

Shanghai Shenhua zdolal Nantong Zhiyun 2:0. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: C. Malele 3′, João Teixeira 82′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Nantong Zhiyun mal 45% držanie lopty, Shanghai Shenhua mal 55%. Nantong Zhiyun mal 12 striel (2 na bránu), Shanghai Shenhua mal 11 (7 na bránu). Očakávané góly: Nantong Zhiyun 0.84 — Shanghai Shenhua 1.56. Nantong Zhiyun urobil 5 striedaní, Shanghai Shenhua urobil 4.

Rivalita od 2020

Nantong Zhiyun vs Shanghai Shenhua vzájomné výsledky

4 stretnutí
Nantong Zhiyun
0
výhier
Remízy
0
Shanghai Shenhua
4
výhier
Góly spolu
11 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
2/4 · 50%
Nad 2,5
2/4 · 50%

Aktuálna forma

Nantong Zhiyun

LLLWDW

Shanghai Shenhua

LLLLWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026