Menu

Henan Jianye vs Qingdao Jonoon

Zhengzhou Hanghai Stadium, Zhengzhou21. apríla 2024 o 13:00
10
Rozhodca: Memetjan Ahmat

Udalosti zápasu

Henan Jianye
Qingdao Jonoon
Výkop
Polčas
Gu CaoLi Songyi
46′
Liu BinĐ. Denić
46′
46′
Zhong JinbaoHu Jinghang
46′
Wang Chien-MingChen Chunxin
F. Acheampong

asistencia: N. Čović

50′
Huang ZichangYang Yilin
60′
71′
Long WeiZhang Wei
Jiamin Xu90+7′
F. AcheampongNiu Ziyi
90+4′
Xu HaofengKe Zhao
90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal2
4Shots off Goal3
16Total Shots8
6Blocked Shots3
11Shots insidebox4
5Shots outsidebox4
9Fouls11
11Corner Kicks4
1Offsides1
55%Ball Possession45%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves5
373Total passes310
288Passes accurate222
77%Passes %72%
2.26expected_goals1.22

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Henan Jianye je 6.97, v porovnaní s 6.92 u Qingdao Jonoon. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Henan Jianye je Bruno Nazário (7.81), u Qingdao Jonoon je to E. Sarić (7.36).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Henan Jianye prispeli v tejto sezóne 24 gólmi a 22 asistenciami, na čele s F. Acheampong (14G). U Qingdao Jonoon je to 7 gólov a 3 asistencií s lídrom E. Sarić (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Henan Jianye nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.78, zatiaľ čo Qingdao Jonoon má 4 obrancov s priemerom 6.79. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Henan Jianye nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.93, oproti 4 u Qingdao Jonoon s hodnotením —. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Henan Jianye nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.81, v porovnaní s 2 u Qingdao Jonoon s priemerom 7.36. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 43% u Henan Jianye a —% u Qingdao Jonoon. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Henan Jianye nazbierali v tejto sezóne 32 žltých kariet, v porovnaní s 18 u Qingdao Jonoon. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Henan Jianye je 30.0 (najmladší: Xu Haofeng (26), najstarší: Gu Cao (39)), zatiaľ čo Qingdao Jonoon má priemer 32.2 (najmladší: Li Hailong (29), najstarší: Mu Pengfei (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Henan Jianye majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 14 u Qingdao Jonoon. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Henan Jianye4-4-24-4-2Qingdao Jonoon
GKDEFMIDFWD
26Jiamin13Haofeng5Cao36Maidana15Bin10Zichang6Shangyu.22Ruifeng11Acheamp.40Nazário20Čović28Pengfei16Hailong3Junshuai4Milović24Dong25Chien-M.32Wei30Jinbao10Kangwa11Boakye7Sarić

Náhradníci

Tréner: Nam Ki-Il

Náhradníci

Tréner: Y. Petrov

Henan JianyeSila pozíciíQingdao Jonoon
6.97
Ø Hodnotenie
6.92
6.87Brankár (1 v 1)6.77
0G 0A0G 0A
6.78Obranca (4 v 4)6.79
4G 5A2G 1A
6.93Záložník (4 v 4)
15G 8A0G 0A
7.81Útočník (2 v 2)7.36
5G 9A5G 2A
Henan Jianye4-4-2
26BrankárXu Jiamin6.9
13ObrancaXu Haofeng6.5
5ObrancaGu Cao
36ObrancaIago Maidana7.04G4A
15ObrancaLiu Bin6.81A
10ZáložníkHuang Zichang6.71G
6ZáložníkWang Shangyuan7.05A
22ZáložníkHuang Ruifeng6.7
11ZáložníkF. Acheampong7.314G3A
40ÚtočníkBruno Nazário7.85G9A
20ÚtočníkN. Čović
Qingdao Jonoon4-4-2
28BrankárMu Pengfei6.8
16ObrancaLi Hailong6.71A
3ObrancaLiu Junshuai6.92G
4ObrancaM. Milović
24ObrancaXu Dong
25ZáložníkWang Chien-Ming
32ZáložníkLong Wei
30ZáložníkZhong Jinbao
10ZáložníkE. Kangwa
11ÚtočníkM. Boakye
7ÚtočníkE. Sarić7.45G2A

Prehľad zápasu

Henan Jianye zdolal Qingdao Jonoon 1:0. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: F. Acheampong 50′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Henan Jianye mal 55% držanie lopty, Qingdao Jonoon mal 45%. Henan Jianye mal 16 striel (6 na bránu), Qingdao Jonoon mal 8 (2 na bránu). Očakávané góly: Henan Jianye 2.26 — Qingdao Jonoon 1.22. Henan Jianye urobil 5 striedaní, Qingdao Jonoon urobil 3.

Rivalita od 2023

Henan Jianye vs Qingdao Jonoon vzájomné výsledky

5 stretnutí
Henan Jianye
2
výhier
Remízy
2
Qingdao Jonoon
1
výhier
Góly spolu
10 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
2/5 · 40%
Nad 2,5
1/5 · 20%

Aktuálna forma

Henan Jianye

LDWDWL

Qingdao Jonoon

DWWLLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026