Menu

Chengdu Better City vs Shandong Luneng

Chengdu Phoenix Mountain Sports Park, Chengdu26. apríla 2024 o 14:00

Udalosti zápasu

Chengdu Better City
Shandong Luneng
Výkop
11′
Liao Lisheng

asistencia: Gao Zhunyi

AndrigoWu Lei
19′
Polčas
Yang ShuaiRômulo
46′
56′
Huang ZhengyuCryzan
56′
Zheng ZhengShi Ke
57′Cryzan
Wei ShihaoGan Chao
57′
Feng ZhuoyiTang Chuang
57′
VAR
71′Goal cancelled
Tang MiaoTang Xin
72′
72′
Liu BinbinV. Qazaishvili
72′
Chen PuFei Nanduo
82′
Li YuanyiAbudulam Abdurasul
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal2
13Shots off Goal1
19Total Shots4
3Blocked Shots1
12Shots insidebox2
7Shots outsidebox2
18Fouls22
5Corner Kicks1
0Offsides3
68%Ball Possession32%
2Yellow Cards4
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves3
472Total passes226
368Passes accurate136
78%Passes %60%
1.38expected_goals0.16

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Chengdu Better City je 7.22, v porovnaní s 6.83 u Shandong Luneng. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Chengdu Better City je T. Letschert (7.70), u Shandong Luneng je to Li Yuanyi (7.18).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Chengdu Better City prispeli v tejto sezóne 37 gólmi a 23 asistenciami, na čele s Felipe (15G). U Shandong Luneng je to 7 gólov a 14 asistencií s lídrom Pedro Delgado (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Chengdu Better City nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.29, zatiaľ čo Shandong Luneng má 4 obrancov s priemerom 6.72. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Chengdu Better City nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.03, oproti 5 u Shandong Luneng s hodnotením 6.89. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Chengdu Better City nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.45, v porovnaní s 1 u Shandong Luneng s priemerom 6.92. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 51% u Chengdu Better City a —% u Shandong Luneng. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Chengdu Better City nazbierali v tejto sezóne 25 žltých kariet, v porovnaní s 24 u Shandong Luneng. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Chengdu Better City je 30.9 (najmladší: Y. Gurfinkel (27), najstarší: Feng Zhuoyi (36)), zatiaľ čo Shandong Luneng má priemer 30.9 (najmladší: Zhao Jianfei (26), najstarší: Wang Dalei (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Chengdu Better City majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 18 u Shandong Luneng. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Chengdu Better City3-4-2-14-1-4-1Shandong Luneng
GKDEFMIDFWD
33Yan23Yiming4Letsche.28Shuai20Miao8Tim6Zhuoyi11Gurfink.7Shihao18Andrigo21Felipe14Dalei33Zhunyi31Jianfei5Zheng17Xinghan35Zhengyu21Binbin20Lisheng22Yuanyi29Pu8Delgado

Náhradníci

Tréner: Seo Jung-Won

Náhradníci

Tréner: Choi Kang-Hee

Chengdu Better CitySila pozíciíShandong Luneng
7.22
Ø Hodnotenie
6.83
Brankár (1 v 1)6.95
0G 0A0G 0A
7.29Obranca (3 v 4)6.72
5G 2A0G 2A
7.03Záložník (4 v 5)6.89
7G 9A4G 11A
7.45Útočník (3 v 1)6.92
25G 12A3G 1A
Chengdu Better City3-4-2-1
33BrankárZhang Yan
23ObrancaYang Yiming
4ObrancaT. Letschert7.75G2A
28ObrancaYang Shuai6.9
20ZáložníkTang Miao6.7
8ZáložníkChow Tim7.15G3A
6ZáložníkFeng Zhuoyi
11ZáložníkY. Gurfinkel7.32G6A
7ÚtočníkWei Shihao7.210G8A
18ÚtočníkAndrigo
21ÚtočníkFelipe7.715G4A
Shandong Luneng4-1-4-1
14BrankárWang Dalei7.0
33ObrancaGao Zhunyi7.02A
31ObrancaZhao Jianfei6.5
5ObrancaZheng Zheng6.9
17ObrancaWu Xinghan6.4
35ZáložníkHuang Zhengyu6.81G1A
21ZáložníkLiu Binbin6.91G1A
20ZáložníkLiao Lisheng
22ZáložníkLi Yuanyi7.21G8A
29ZáložníkChen Pu6.71G1A
8ÚtočníkPedro Delgado6.93G1A

Prehľad zápasu

Shandong Luneng zdolal Chengdu Better City 1:0. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: Liao Lisheng 11′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Chengdu Better City mal 68% držanie lopty, Shandong Luneng mal 32%. Chengdu Better City mal 19 striel (3 na bránu), Shandong Luneng mal 4 (2 na bránu). Očakávané góly: Chengdu Better City 1.38 — Shandong Luneng 0.16. Chengdu Better City urobil 5 striedaní, Shandong Luneng urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Dalei Wang 71′).

Rivalita od 2022

Chengdu Better City vs Shandong Luneng vzájomné výsledky

8 stretnutí
Chengdu Better City
5
výhier
Remízy
1
Shandong Luneng
2
výhier
Góly spolu
24 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
5/8 · 63%
Nad 2,5
7/8 · 88%

Aktuálna forma

Chengdu Better City

LLDDDD

Shandong Luneng

WWWDDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026