Menu

Shanghai Sipg vs Shanghai Shenhua

SAIC Motor Pudong Arena, Shanghai27. apríla 2024 o 13:35
11
Hostia

Shanghai Shenhua

Rozhodca: Fu Ming

Udalosti zápasu

SHANGHAI SIPG
Shanghai Shenhua
Výkop
3′Tianyi Gao
Zhenao Wang16′
Penalty cancelled27′
VAR
Ang Li43′
Polčas
Gustavo

asistencia: Li Ang

59′
60′
C. MaleleXie Pengfei
60′
Gao TianyiDai Wai-Tsun
Matheus Jussa61′
GustavoLi Shenglong
68′
Matheus JussaCai Huikang
68′
75′
Xu HaoyangYu Hanchao
79′
I. AmadouWang Haijian
Wang ZhenaoWang Shenchao
81′
Léo CittadiniXu Xin
81′
Li AngZhang Linpeng
89′
VAR
90+8′Goal cancelled
90′
João Teixeira

asistencia: André Luís

Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal4
4Shots off Goal5
10Total Shots13
4Blocked Shots4
7Shots insidebox5
3Shots outsidebox8
10Fouls11
10Corner Kicks6
1Offsides5
49%Ball Possession51%
5Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
379Total passes410
289Passes accurate304
76%Passes %74%
1.21expected_goals0.99

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SHANGHAI SIPG je 6.94, v porovnaní s 7.10 u Shanghai Shenhua. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SHANGHAI SIPG je Li Ang (7.25), u Shanghai Shenhua je to Gao Tianyi (7.50).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SHANGHAI SIPG prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 8 asistenciami, na čele s Gustavo (7G). U Shanghai Shenhua je to 34 gólov a 22 asistencií s lídrom André Luís (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SHANGHAI SIPG nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.94, zatiaľ čo Shanghai Shenhua má 4 obrancov s priemerom 7.15. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SHANGHAI SIPG nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.16, oproti 4 u Shanghai Shenhua s hodnotením 7.13. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SHANGHAI SIPG nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.88, v porovnaní s 2 u Shanghai Shenhua s priemerom 7.23. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 61% u SHANGHAI SIPG a 45% u Shanghai Shenhua. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SHANGHAI SIPG nazbierali v tejto sezóne 24 žltých kariet, v porovnaní s 24 u Shanghai Shenhua. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SHANGHAI SIPG je 30.9 (najmladší: Wang Zhen'ao (26), najstarší: Yan Junling (34)), zatiaľ čo Shanghai Shenhua má priemer 29.3 (najmladší: Jiang Shenglong (25), najstarší: Wu Xi (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SHANGHAI SIPG majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 22 u Shanghai Shenhua. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SHANGHAI SIPG4-4-24-3-1-2Shanghai Shenhua
GKDEFMIDFWD
1Junling19Zhen'ao3Guangtai2Ang32Shuai18Cittadi.22Jussa10Vargas8Oscar9Gustavo7Lei30Yaxiong15Xi4Shenglo.5Chenjie16Zexiang7Haoyang6Amadou17Tianyi10Teixeira9Luís11Malele

Náhradníci

Tréner: K. Muscat

Náhradníci

Tréner: L. Slutskiy

SHANGHAI SIPGSila pozíciíShanghai Shenhua
6.94
Ø Hodnotenie
7.10
6.85Brankár (1 v 1)6.66
0G 0A0G 0A
6.94Obranca (4 v 4)7.15
2G 6A15G 7A
7.16Záložník (4 v 4)7.13
1G 1A9G 13A
6.88Útočník (2 v 2)7.23
8G 1A10G 2A
SHANGHAI SIPG4-4-2
1BrankárYan Junling6.8
19ObrancaWang Zhen'ao6.6
3ObrancaJiang Guangtai7.0
2ObrancaLi Ang7.3
32ObrancaLi Shuai6.82G6A
18ZáložníkLéo Cittadini
22ZáložníkMatheus Jussa7.21G1A
10ZáložníkM. Vargas
8ZáložníkOscar
9ÚtočníkGustavo7.27G
7ÚtočníkWu Lei6.51G1A
Shanghai Shenhua4-3-1-2
30BrankárBao Yaxiong6.7
15ObrancaWu Xi7.59G5A
4ObrancaJiang Shenglong7.34G
5ObrancaZhu Chenjie7.11G2A
16ObrancaYang Zexiang6.81G
7ZáložníkXu Haoyang6.81G1A
6ZáložníkI. Amadou6.81A
17ZáložníkGao Tianyi7.52G8A
10ZáložníkJoão Teixeira7.56G3A
9ÚtočníkAndré Luís7.210G2A
11ÚtočníkC. Malele

Prehľad zápasu

SHANGHAI SIPG a Shanghai Shenhua remizovali 1:1. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: Gustavo 59′, João Teixeira 90′. Bolo udelených 8 žltých kariet. SHANGHAI SIPG mal 49% držanie lopty, Shanghai Shenhua mal 51%. SHANGHAI SIPG mal 10 striel (2 na bránu), Shanghai Shenhua mal 13 (4 na bránu). Očakávané góly: SHANGHAI SIPG 1.21 — Shanghai Shenhua 0.99. SHANGHAI SIPG urobil 5 striedaní, Shanghai Shenhua urobil 4. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Matías Vargas 27′), Goal cancelled (Haijian Wang 90′).

Rivalita od 2025

SHANGHAI SIPG vs Shanghai Shenhua vzájomné výsledky

4 stretnutí
SHANGHAI SIPG
1
výhier
Remízy
1
Shanghai Shenhua
2
výhier
Góly spolu
15 · 3.8/zápas
Obaja skórovali
4/4 · 100%
Nad 2,5
3/4 · 75%

Aktuálna forma

SHANGHAI SIPG

DDDLWL

Shanghai Shenhua

LLLLWL

Stadium

Shanghai Stadium, Xuhui District — 80,000 capacity, opened in 1997. Home of Shanghai Shenhua F.C..

Shanghai Stadium

JohnzyJay · Public domain

Capacity
80,000
Opened
1997
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026