Menu

Henan Jianye vs Tianjin Teda

Zhengzhou Hanghai Stadium, Zhengzhou4. mája 2024 o 14:00
12
Rozhodca: Li Haixin
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Henan Jianye
Tianjin Teda
Výkop
14′
Penalty confirmed41′
VAR
VAR
45+7′Goal cancelled
Polčas
46′
Liu JunxianXie Weijun
46′
Wang ZhenghaoYang Zihao
60′
I. FiolićGuo Hao
60′
Ba DunShi Yan
63′
Guo Hao

asistencia: Xie Weijun

66′Mile Škorić
Huang ZichangYang Yilin
73′
Liu BinKe Zhao
75′
78′
Han Pengfei

asistencia: Ming Tian

85′
Wang QiumingYu Yang
Đ. DenićO. Gerbig
90+3′
Xu HaofengYang Kuo
90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal5
10Shots off Goal5
16Total Shots13
4Blocked Shots3
11Shots insidebox8
5Shots outsidebox5
11Fouls15
8Corner Kicks5
6Offsides2
55%Ball Possession45%
0Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
396Total passes332
305Passes accurate241
77%Passes %73%
2.24expected_goals1.36

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Henan Jianye je 6.92, v porovnaní s 6.56 u Tianjin Teda. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Henan Jianye je Iago Maidana (7.19), u Tianjin Teda je to Huang Jiahui (6.75).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Henan Jianye prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 3 asistenciami, na čele s Wang Shangyuan (1G). U Tianjin Teda je to 1 gólov a 4 asistencií s lídrom Huang Jiahui (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Henan Jianye nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.19, zatiaľ čo Tianjin Teda má 4 obrancov s priemerom 6.50. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Henan Jianye nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.55, oproti 5 u Tianjin Teda s hodnotením 6.60. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Henan Jianye nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.14, v porovnaní s 1 u Tianjin Teda s priemerom 6.50. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Henan Jianye a 79% u Tianjin Teda. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Henan Jianye nazbierali v tejto sezóne 7 žltých kariet, v porovnaní s 4 u Tianjin Teda. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Henan Jianye je 27.8 (najmladší: Wang Jinshuai (24), najstarší: Wang Shangyuan (32)), zatiaľ čo Tianjin Teda má priemer 27.2 (najmladší: Liu Junxian (24), najstarší: Wang Qiuming (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Henan Jianye majú priemerne 7 ligových štartov, oproti 8 u Tianjin Teda. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Henan Jianye3-1-4-24-2-3-1Tianjin Teda
GKDEFMIDFWD
17Jinshuai6Shangyu.36Maidana15Bin22Ruifeng13Haofeng10Zichang8Denić11Acheamp.40Nazário20Čović22Jingqi15Tian6Pengfei21Škorić3Zhenghao10Fiolić14Jiahui29Dun30Qiuming7Ademi19Junxian

Náhradníci

Tréner: Nam Ki-Il

Náhradníci

Tréner: Yu Genwei

Henan JianyeSila pozíciíTianjin Teda
6.92
Ø Hodnotenie
6.56
7.19Obranca (3 v 4)6.50
2G 2A0G 2A
6.55Záložník (5 v 5)6.60
0G 1A1G 2A
7.14Útočník (2 v 1)6.50
1G 0A0G 0A
Henan Jianye3-1-4-2
17BrankárWang Jinshuai
6ObrancaWang Shangyuan7.21G2A
36ObrancaIago Maidana7.21G
15ObrancaLiu Bin
22ZáložníkHuang Ruifeng6.61A
13ZáložníkXu Haofeng6.5
10ZáložníkHuang Zichang
8ZáložníkĐ. Denić
11ZáložníkF. Acheampong
40ÚtočníkBruno Nazário7.11G
20ÚtočníkN. Čović
Tianjin Teda4-2-3-1
22BrankárFang Jingqi
15ObrancaMing Tian
6ObrancaHan Pengfei
21ObrancaM. Škorić
3ObrancaWang Zhenghao6.52A
10ZáložníkI. Fiolić
14ZáložníkHuang Jiahui6.81G1A
29ZáložníkBa Dun6.51A
30ZáložníkWang Qiuming6.5
7ZáložníkA. Ademi
19ÚtočníkLiu Junxian6.5

Prehľad zápasu

Tianjin Teda zdolal Henan Jianye 2:1. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: Liu Bin 14′, Guo Hao 63′, Han Pengfei 78′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Henan Jianye mal 55% držanie lopty, Tianjin Teda mal 45%. Henan Jianye mal 16 striel (2 na bránu), Tianjin Teda mal 13 (5 na bránu). Očakávané góly: Henan Jianye 2.24 — Tianjin Teda 1.36. Henan Jianye urobil 4 striedaní, Tianjin Teda urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Iago Maidana 41′), Goal cancelled (Qiuming Wang 45′).

Rivalita od 2016

Henan Jianye vs Tianjin Teda vzájomné výsledky

18 stretnutí
Henan Jianye
2
výhier
Remízy
6
Tianjin Teda
10
výhier
Góly spolu
30 · 1.7/zápas
Obaja skórovali
5/18 · 28%
Nad 2,5
3/18 · 17%

Aktuálna forma

Henan Jianye

LDWLDL

Tianjin Teda

DDDWLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026