Menu

Wuhan Three Towns vs Shandong Luneng

Wuhan Sports Center Stadium, Wuhan11. mája 2024 o 13:35
Rozhodca: Du Jianxin

Udalosti zápasu

Wuhan Three Towns
Shandong Luneng
Výkop
25′
Xie Wenneng

asistencia: Cryzan

Penalty cancelled42′
VAR
Polčas
Liu YueLiu Ruofan
46′
Deng Hanwen

asistencia: Tao Qianglong

50′
59′
Liu BinbinLiao Lisheng
59′
Gao ZhunyiWu Xinghan
59′
Cryzan

asistencia: Xie Wenneng

Zhang TaoDenny Wang Yi
60′
Chao He62′
62′Zhengyu Huang
Asqer AfrdenZhang Hui
70′
Deng HanwenYusup Umidjan
70′
Denny Wang YiChen Yuhao
71′
85′
Xie WennengChen Pu
Ruofan Liu90+11′
90+6′
CryzanPedro Delgado
90+6′
Li YuanyiJia Feifan
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal9
4Shots off Goal4
10Total Shots16
2Blocked Shots3
6Shots insidebox13
4Shots outsidebox3
7Fouls15
4Corner Kicks6
3Offsides0
57%Ball Possession43%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
7Goalkeeper Saves3
521Total passes393
430Passes accurate301
83%Passes %77%
1.13expected_goals1.50

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Wuhan Three Towns je 6.70, v porovnaní s 7.12 u Shandong Luneng. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Wuhan Three Towns je Park Ji-Soo (7.08), u Shandong Luneng je to Cryzan (7.91).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Wuhan Three Towns prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 4 asistenciami, na čele s Deng Hanwen (1G). U Shandong Luneng je to 47 gólov a 39 asistencií s lídrom V. Qazaishvili (27G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Wuhan Three Towns nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.75, zatiaľ čo Shandong Luneng má 4 obrancov s priemerom 6.93. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Wuhan Three Towns nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.30, oproti 4 u Shandong Luneng s hodnotením 7.21. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Wuhan Three Towns nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.92, v porovnaní s 2 u Shandong Luneng s priemerom 7.41. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 44% u Wuhan Three Towns a —% u Shandong Luneng. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Wuhan Three Towns nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 33 u Shandong Luneng. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Wuhan Three Towns je 29.1 (najmladší: Zhang Tao (22), najstarší: Ren Hang (36)), zatiaľ čo Shandong Luneng má priemer 31.0 (najmladší: Xie Wenneng (24), najstarší: Wang Dalei (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Wuhan Three Towns majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 23 u Shandong Luneng. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Wuhan Three Towns4-4-24-4-2Shandong Luneng
GKDEFMIDFWD
32Dianzuo25Hanwen23Hang5Ji-Soo43Tao7Qianglo.12Xiaobin21Chao19Yue20Afrden37Darlan14Dalei33Zhunyi27Ke5Zheng11Yang10Qazaish.22Yuanyi35Zhengyu23Wenneng21Binbin9Cryzan

Náhradníci

Tréner: Ricardo Rodríguez

Náhradníci

Tréner: Choi Kang-Hee

Wuhan Three TownsSila pozíciíShandong Luneng
6.70
Ø Hodnotenie
7.12
Brankár (1 v 1)6.95
0G 0A0G 0A
6.75Obranca (4 v 4)6.93
2G 3A2G 7A
6.30Záložník (5 v 4)7.21
0G 0A33G 22A
6.92Útočník (1 v 2)7.41
1G 1A12G 10A
Wuhan Three Towns4-4-2
32BrankárLiu Dianzuo
25ObrancaDeng Hanwen6.91G3A
23ObrancaRen Hang6.5
5ObrancaPark Ji-Soo7.11G
43ObrancaZhang Tao6.5
7ZáložníkTao Qianglong
12ZáložníkZhang Xiaobin
21ZáložníkHe Chao
19ZáložníkLiu Yue6.3
20ZáložníkAsqer Afrden
37ÚtočníkDarlan6.91G1A
Shandong Luneng4-4-2
14BrankárWang Dalei7.0
33ObrancaGao Zhunyi7.02A
27ObrancaShi Ke6.71A
5ObrancaZheng Zheng6.9
11ObrancaLiu Yang7.12G4A
10ZáložníkV. Qazaishvili7.827G5A
22ZáložníkLi Yuanyi7.21G8A
35ZáložníkHuang Zhengyu6.81G1A
23ZáložníkXie Wenneng7.04G8A
21ÚtočníkLiu Binbin6.91G1A
9ÚtočníkCryzan7.911G9A

Prehľad zápasu

Shandong Luneng zdolal Wuhan Three Towns 2:1. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: Xie Wenneng 25′, Deng Hanwen 50′, Cryzan 59′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Wuhan Three Towns mal 57% držanie lopty, Shandong Luneng mal 43%. Wuhan Three Towns mal 10 striel (4 na bránu), Shandong Luneng mal 16 (9 na bránu). Očakávané góly: Wuhan Three Towns 1.13 — Shandong Luneng 1.50. Wuhan Three Towns urobil 5 striedaní, Shandong Luneng urobil 5. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Aifeierding Aisikaer 42′).

Rivalita od 2025

Wuhan Three Towns vs Shandong Luneng vzájomné výsledky

2 stretnutí
Wuhan Three Towns
0
výhier
Remízy
0
Shandong Luneng
2
výhier
Góly spolu
10 · 5.0/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 15 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Wuhan Three Towns

LLLDLL

Shandong Luneng

WWWDDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026