Menu

Shandong Luneng vs Sichuan Jiuniu

Jinan Olympic Sports Center Stadium, Ji'nan16. mája 2024 o 13:35
Rozhodca: Xu Qiangqiang

Udalosti zápasu

Shandong Luneng
Sichuan Jiuniu
Výkop
11′
Edu García

asistencia: Zhang Yudong

27′
Edu GarcíaS. Armenteros
28′Rade Dugalić
Cryzan

asistencia: V. Qazaishvili

41′
Polčas
Li YuanyiJia Feifan
46′
V. Qazaishvili

asistencia: Xie Wenneng

68′
69′
Behram AbduweliRuan Yang
Xie WennengLiu Binbin
77′
Liao LishengChen Pu
77′
80′
Thiago AndradeMatt Orr
80′
Tian YinongXiao Kun
80′
Zhang YudongLin Chuangyi
82′
R. Dugalić

asistencia: Matt Orr

Huang ZhengyuLiu Yang
90+4′
V. QazaishviliPedro Delgado
90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal4
1Shots off Goal3
8Total Shots10
2Blocked Shots3
7Shots insidebox5
1Shots outsidebox5
22Fouls10
1Corner Kicks4
2Offsides0
45%Ball Possession55%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
378Total passes455
271Passes accurate349
72%Passes %77%
0.80expected_goals0.79
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Shandong Luneng je 7.05, v porovnaní s 6.83 u Sichuan Jiuniu. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Shandong Luneng je Cryzan (7.91), u Sichuan Jiuniu je to R. Dugalić (7.30).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Shandong Luneng prispeli v tejto sezóne 44 gólmi a 34 asistenciami, na čele s V. Qazaishvili (27G). U Sichuan Jiuniu je to 12 gólov a 6 asistencií s lídrom Edu García (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Shandong Luneng nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.68, zatiaľ čo Sichuan Jiuniu má 4 obrancov s priemerom 6.91. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Shandong Luneng nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.99, oproti 5 u Sichuan Jiuniu s hodnotením 6.89. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Shandong Luneng nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.88, v porovnaní s 1 u Sichuan Jiuniu s priemerom 6.65. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Disciplína

Hráči základu Shandong Luneng nazbierali v tejto sezóne 26 žltých kariet, v porovnaní s 15 u Sichuan Jiuniu. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Shandong Luneng je 29.5 (najmladší: Xie Wenneng (24), najstarší: Wu Xinghan (32)), zatiaľ čo Sichuan Jiuniu má priemer 31.4 (najmladší: Behram Abduweli (22), najstarší: Edu García (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Shandong Luneng majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 16 u Sichuan Jiuniu. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Shandong Luneng4-4-24-1-4-1Sichuan Jiuniu
GKDEFMIDFWD
26Shibo17Xinghan27Ke31Jianfei33Zhunyi23Wenneng20Lisheng35Zhengyu22Yuanyi10Qazaish.9Cryzan14Shi24Hao15Rui20Dugalić2Wei3Yinong10Ortíz28Yudong11García7Andrade27Abduweli

Náhradníci

Tréner: Choi Kang-Hee

Náhradníci

Tréner: Tato

Shandong LunengSila pozíciíSichuan Jiuniu
7.05
Ø Hodnotenie
6.83
Brankár (1 v 1)6.60
0G 0A0G 0A
6.68Obranca (4 v 4)6.91
0G 3A4G 1A
6.99Záložník (4 v 5)6.89
6G 17A8G 5A
7.88Útočník (2 v 1)6.65
38G 14A0G 0A
Shandong Luneng4-4-2
26BrankárLiu Shibo
17ObrancaWu Xinghan6.4
27ObrancaShi Ke6.71A
31ObrancaZhao Jianfei6.5
33ObrancaGao Zhunyi7.02A
23ZáložníkXie Wenneng7.04G8A
20ZáložníkLiao Lisheng
35ZáložníkHuang Zhengyu6.81G1A
22ZáložníkLi Yuanyi7.21G8A
10ÚtočníkV. Qazaishvili7.827G5A
9ÚtočníkCryzan7.911G9A
Sichuan Jiuniu4-1-4-1
14BrankárZhao Shi6.6
24ObrancaWang Hao
15ObrancaYu Rui6.7
20ObrancaR. Dugalić7.34G1A
2ObrancaZhang Wei6.7
3ZáložníkTian Yinong
10ZáložníkJorge Ortíz
28ZáložníkZhang Yudong6.72G
11ZáložníkEdu García7.16G5A
7ZáložníkThiago Andrade
27ÚtočníkBehram Abduweli6.7

Prehľad zápasu

Shandong Luneng zdolal Sichuan Jiuniu 3:2. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: Edu García 11′, Gao Zhunyi 26′, Cryzan 41′, V. Qazaishvili 68′, R. Dugalić 82′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Shandong Luneng mal 45% držanie lopty, Sichuan Jiuniu mal 55%. Shandong Luneng mal 8 striel (5 na bránu), Sichuan Jiuniu mal 10 (4 na bránu). Očakávané góly: Shandong Luneng 0.80 — Sichuan Jiuniu 0.79. Shandong Luneng urobil 5 striedaní, Sichuan Jiuniu urobil 5.

Rivalita od 2024

Shandong Luneng vs Sichuan Jiuniu vzájomné výsledky

3 stretnutí
Shandong Luneng
3
výhier
Remízy
0
Sichuan Jiuniu
0
výhier
Góly spolu
13 · 4.3/zápas
Obaja skórovali
2/3 · 67%
Nad 2,5
3/3 · 100%

Aktuálna forma

Shandong Luneng

WWWDDD

Sichuan Jiuniu

DLWWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026