Menu

Meizhou Kejia vs Chengdu Better City

Wuhua Olympic Sports Center Huitang Stadium, Wuhua17. mája 2024 o 13:35

Udalosti zápasu

Meizhou Kejia
Chengdu Better City
Výkop
VAR
2′Card upgrade
19′
Wei Shihao

asistencia: Ai Kesen

Rao WeihuiLi Ning
31′
Polčas
Shi LiangChen Jie
46′
46′
Ai KesenFelipe
46′
Yan DinghaoYang Yiming
48′
Wei Shihao

asistencia: Felipe

Chen ZhechaoR. Wankewai
54′
64′
Wei ShihaoRômulo
69′Yahav Gurfinkel
Goal confirmed76′
VAR
N. KosovićYin Congyao
76′
Rodrigo HenriqueYin Hongbo
76′
Ye Chugui

asistencia: T. Conraad

76′
77′
Chow TimMirahmetjan Muzepper
86′
Felipe

asistencia: Rômulo

87′
Yang ShuaiHu Ruibao
90+6′Miao Tang
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal5
11Shots off Goal2
20Total Shots9
4Blocked Shots2
13Shots insidebox5
7Shots outsidebox4
18Fouls11
6Corner Kicks3
1Offsides1
68%Ball Possession32%
2Yellow Cards3
0Red Cards1
2Goalkeeper Saves5
637Total passes304
561Passes accurate206
88%Passes %68%
2.88expected_goals0.88
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Meizhou Kejia je 6.79, v porovnaní s 7.08 u Chengdu Better City. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Meizhou Kejia je Rodrigo Henrique (7.10), u Chengdu Better City je to T. Letschert (7.70).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Meizhou Kejia prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 9 asistenciami, na čele s Rodrigo Henrique (5G). U Chengdu Better City je to 25 gólov a 21 asistencií s lídrom Wei Shihao (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Meizhou Kejia nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.72, zatiaľ čo Chengdu Better City má 3 obrancov s priemerom 7.21. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Meizhou Kejia nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.67, oproti 4 u Chengdu Better City s hodnotením 7.00. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Meizhou Kejia nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.10, v porovnaní s 3 u Chengdu Better City s priemerom 6.99. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Meizhou Kejia a 54% u Chengdu Better City. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Meizhou Kejia nazbierali v tejto sezóne 18 žltých kariet, v porovnaní s 29 u Chengdu Better City. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Meizhou Kejia je 32.0 (najmladší: Yue Tze Nam (27), najstarší: Rao Weihui (36)), zatiaľ čo Chengdu Better City má priemer 29.9 (najmladší: Jian Tao (24), najstarší: Ai Kesen (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Meizhou Kejia majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 19 u Chengdu Better City. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Meizhou Kejia3-4-33-4-2-1Chengdu Better City
GKDEFMIDFWD
18Yuelei11Morris6Junjian31Weihui29Nam13Liang27Kosović15Zhechao25Henrique8Conraad7Chugui16Tao27Fan4Letsche.28Shuai20Miao8Tim39Chao11Gurfink.7Shihao15Dinghao9Kesen

Náhradníci

Tréner: Pablo Villar

Náhradníci

Tréner: Seo Jung-Won

Meizhou KejiaSila pozíciíChengdu Better City
6.79
Ø Hodnotenie
7.08
Brankár (1 v 1)7.17
0G 0A0G 0A
6.72Obranca (3 v 3)7.21
2G 2A5G 2A
6.67Záložník (4 v 4)7.00
3G 0A8G 10A
7.10Útočník (3 v 3)6.99
5G 7A12G 9A
Meizhou Kejia3-4-3
18BrankárCheng Yuelei
11ObrancaD. Morris6.81G
6ObrancaLiao Junjian6.81G1A
31ObrancaRao Weihui6.51A
29ZáložníkYue Tze Nam6.73G
13ZáložníkShi Liang
27ZáložníkN. Kosović
15ZáložníkChen Zhechao
25ÚtočníkRodrigo Henrique7.15G7A
8ÚtočníkT. Conraad
7ÚtočníkYe Chugui
Chengdu Better City3-4-2-1
16BrankárJian Tao7.2
27ObrancaYang Fan7.0
4ObrancaT. Letschert7.75G2A
28ObrancaYang Shuai6.9
20ZáložníkTang Miao6.7
8ZáložníkChow Tim7.15G3A
39ZáložníkGan Chao6.91G1A
11ZáložníkY. Gurfinkel7.32G6A
7ÚtočníkWei Shihao7.210G8A
15ÚtočníkYan Dinghao6.82G1A
9ÚtočníkAi Kesen

Prehľad zápasu

Chengdu Better City zdolal Meizhou Kejia 4:1. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: Wei Shihao 19′, Wei Shihao 48′, Gan Chao 71′, Ye Chugui 76′, Felipe 86′. Bolo udelených 5 žltých kariet, 1 červených kariet. Meizhou Kejia mal 68% držanie lopty, Chengdu Better City mal 32%. Meizhou Kejia mal 20 striel (5 na bránu), Chengdu Better City mal 9 (5 na bránu). Očakávané góly: Meizhou Kejia 2.88 — Chengdu Better City 0.88. Meizhou Kejia urobil 5 striedaní, Chengdu Better City urobil 5. VAR zasiahol: Card upgrade (Fan Yang 2′), Goal confirmed (Chugui Ye 76′).

Rivalita od 2020

Meizhou Kejia vs Chengdu Better City vzájomné výsledky

10 stretnutí
Meizhou Kejia
1
výhier
Remízy
2
Chengdu Better City
7
výhier
Góly spolu
26 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
5/10 · 50%
Nad 2,5
7/10 · 70%

Aktuálna forma

Meizhou Kejia

LDLLWL

Chengdu Better City

LLDDDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026