Menu

Henan Jianye vs Shanghai Shenhua

Zhengzhou Hanghai Stadium, Zhengzhou21. mája 2024 o 13:35
Rozhodca: Fu Ming

Udalosti zápasu

Henan Jianye
Shanghai Shenhua
Výkop
24′
Wu Xi

asistencia: C. Malele

Songyi Li45+2′
Polčas
Đ. DenićN. Čović
46′
64′
Xie PengfeiXu Haoyang
Liu YixinHuang Zichang
66′
73′
C. MaleleYu Hanchao
Yang YilinXu Haofeng
74′
Niu ZiyiKe Zhao
74′
Zhao Ke81′
84′
Wilson ManafáI. Amadou
Nemanja Čović85′
Huang RuifengChen Keqiang
89′
90+8′Tianyi Gao
Iago Maidana

asistencia: Bruno Nazário

90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal4
6Shots off Goal3
13Total Shots12
3Blocked Shots5
8Shots insidebox9
5Shots outsidebox3
14Fouls13
10Corner Kicks2
4Offsides1
43%Ball Possession57%
3Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
390Total passes543
299Passes accurate444
77%Passes %82%
2.37expected_goals0.91
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Henan Jianye je 6.96, v porovnaní s 7.15 u Shanghai Shenhua. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Henan Jianye je Bruno Nazário (7.81), u Shanghai Shenhua je to Gao Tianyi (7.50).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Henan Jianye prispeli v tejto sezóne 24 gólmi a 22 asistenciami, na čele s F. Acheampong (14G). U Shanghai Shenhua je to 29 gólov a 21 asistencií s lídrom André Luís (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Henan Jianye nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.72, zatiaľ čo Shanghai Shenhua má 4 obrancov s priemerom 7.07. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Henan Jianye nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.99, oproti 4 u Shanghai Shenhua s hodnotením 7.34. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Henan Jianye nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.81, v porovnaní s 2 u Shanghai Shenhua s priemerom 7.23. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 43% u Henan Jianye a 46% u Shanghai Shenhua. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Henan Jianye nazbierali v tejto sezóne 30 žltých kariet, v porovnaní s 21 u Shanghai Shenhua. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Henan Jianye je 27.7 (najmladší: Wang Jinshuai (24), najstarší: F. Acheampong (32)), zatiaľ čo Shanghai Shenhua má priemer 29.1 (najmladší: Jiang Shenglong (25), najstarší: Wu Xi (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Henan Jianye majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 20 u Shanghai Shenhua. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Henan Jianye5-4-14-3-1-2Shanghai Shenhua
GKDEFMIDFWD
17Jinshuai22Ruifeng24Songyi36Maidana27Ziyi2Yixin11Acheamp.8Denić6Shangyu.19Yilin40Nazário30Yaxiong13Manafá4Shenglo.5Chenjie16Zexiang17Tianyi33Haijian15Xi14Pengfei9Luís11Malele

Náhradníci

Tréner: Nam Ki-Il

Náhradníci

Tréner: L. Slutskiy

Henan JianyeSila pozíciíShanghai Shenhua
6.96
Ø Hodnotenie
7.15
Brankár (1 v 1)6.66
0G 0A0G 0A
6.72Obranca (5 v 4)7.07
4G 5A6G 5A
6.99Záložník (4 v 4)7.34
15G 8A13G 14A
7.81Útočník (1 v 2)7.23
5G 9A10G 2A
Henan Jianye5-4-1
17BrankárWang Jinshuai
22ObrancaHuang Ruifeng6.7
24ObrancaLi Songyi
36ObrancaIago Maidana7.04G4A
27ObrancaNiu Ziyi6.4
2ObrancaLiu Yixin6.81A
11ZáložníkF. Acheampong7.314G3A
8ZáložníkĐ. Denić
6ZáložníkWang Shangyuan7.05A
19ZáložníkYang Yilin6.61G
40ÚtočníkBruno Nazário7.85G9A
Shanghai Shenhua4-3-1-2
30BrankárBao Yaxiong6.7
13ObrancaWilson Manafá7.13A
4ObrancaJiang Shenglong7.34G
5ObrancaZhu Chenjie7.11G2A
16ObrancaYang Zexiang6.81G
17ZáložníkGao Tianyi7.52G8A
33ZáložníkWang Haijian6.91G
15ZáložníkWu Xi7.59G5A
14ZáložníkXie Pengfei7.51G1A
9ÚtočníkAndré Luís7.210G2A
11ÚtočníkC. Malele

Prehľad zápasu

Shanghai Shenhua zdolal Henan Jianye 2:1. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: Xie Pengfei 13′, Wu Xi 24′, Iago Maidana 90′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Henan Jianye mal 43% držanie lopty, Shanghai Shenhua mal 57%. Henan Jianye mal 13 striel (4 na bránu), Shanghai Shenhua mal 12 (4 na bránu). Očakávané góly: Henan Jianye 2.37 — Shanghai Shenhua 0.91. Henan Jianye urobil 5 striedaní, Shanghai Shenhua urobil 3.

Rivalita od 2016

Henan Jianye vs Shanghai Shenhua vzájomné výsledky

19 stretnutí
Henan Jianye
4
výhier
Remízy
7
Shanghai Shenhua
8
výhier
Góly spolu
50 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
11/19 · 58%
Nad 2,5
10/19 · 53%

Aktuálna forma

Henan Jianye

LDWDWL

Shanghai Shenhua

LLLLWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026