Menu

Tianjin Teda vs Shandong Luneng

TEDA Football Stadium, Tianjin21. mája 2024 o 14:00
11
Rozhodca: Li Haixin

Udalosti zápasu

Tianjin Teda
Shandong Luneng
Výkop
A. Compagno

asistencia: I. Fiolić

41′
Dun Ba45′
Polčas
46′
Xie WennengLi Yuanyi
VAR
49′Goal cancelled
58′
Huang ZhengyuPedro Delgado
Yang ZihaoWang Zhenghao
62′
I. FiolićWang Qiuming
70′
Guo HaoShi Yan
71′
82′
Chen PuLiu Binbin
82′
Gao ZhunyiLiu Yang
Ba DunWang Xianjun
85′
A. AdemiXie Weijun
85′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal6
7Shots off Goal7
15Total Shots20
6Blocked Shots7
10Shots insidebox11
5Shots outsidebox9
7Fouls14
5Corner Kicks6
1Offsides2
44%Ball Possession56%
3Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves1
329Total passes411
259Passes accurate348
79%Passes %85%
1.28expected_goals1.97
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Tianjin Teda je 6.83, v porovnaní s 7.03 u Shandong Luneng. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Tianjin Teda je Fang Jingqi (7.15), u Shandong Luneng je to Cryzan (7.91).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Tianjin Teda prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 6 asistenciami, na čele s A. Ademi (4G). U Shandong Luneng je to 44 gólov a 27 asistencií s lídrom V. Qazaishvili (27G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Tianjin Teda nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.54, zatiaľ čo Shandong Luneng má 4 obrancov s priemerom 6.77. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Tianjin Teda nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.82, oproti 4 u Shandong Luneng s hodnotením 6.84. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Tianjin Teda nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Shandong Luneng s priemerom 7.88. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Disciplína

Hráči základu Tianjin Teda nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 28 u Shandong Luneng. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Tianjin Teda je 28.7 (najmladší: Yang Zihao (24), najstarší: Fang Jingqi (32)), zatiaľ čo Shandong Luneng má priemer 30.8 (najmladší: Xie Wenneng (24), najstarší: Wang Dalei (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Tianjin Teda majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 22 u Shandong Luneng. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Tianjin Teda4-1-4-14-4-2Shandong Luneng
GKDEFMIDFWD
22Jingqi15Tian6Pengfei21Škorić16Zihao14Jiahui29Dun36Hao10Fiolić7Ademi9Compagno14Dalei17Xinghan27Ke5Zheng33Zhunyi29Pu20Lisheng35Zhengyu23Wenneng10Qazaish.9Cryzan

Náhradníci

Tréner: Yu Genwei

Náhradníci

Tréner: Choi Kang-Hee

Tianjin TedaSila pozíciíShandong Luneng
6.83
Ø Hodnotenie
7.03
7.15Brankár (1 v 1)6.95
0G 0A0G 0A
6.54Obranca (4 v 4)6.77
0G 0A0G 3A
6.82Záložník (5 v 4)6.84
5G 6A6G 10A
Útočník (1 v 2)7.88
0G 0A38G 14A
Tianjin Teda4-1-4-1
22BrankárFang Jingqi7.2
15ObrancaMing Tian
6ObrancaHan Pengfei
21ObrancaM. Škorić
16ObrancaYang Zihao6.5
14ZáložníkHuang Jiahui6.82A
29ZáložníkBa Dun7.02A
36ZáložníkGuo Hao6.61G
10ZáložníkI. Fiolić
7ZáložníkA. Ademi6.94G2A
9ÚtočníkA. Compagno
Shandong Luneng4-4-2
14BrankárWang Dalei7.0
17ObrancaWu Xinghan6.4
27ObrancaShi Ke6.71A
5ObrancaZheng Zheng6.9
33ObrancaGao Zhunyi7.02A
29ZáložníkChen Pu6.71G1A
20ZáložníkLiao Lisheng
35ZáložníkHuang Zhengyu6.81G1A
23ZáložníkXie Wenneng7.04G8A
10ÚtočníkV. Qazaishvili7.827G5A
9ÚtočníkCryzan7.911G9A

Prehľad zápasu

Tianjin Teda a Shandong Luneng remizovali 1:1. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: A. Compagno 41′, Pedro Delgado 90′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Tianjin Teda mal 44% držanie lopty, Shandong Luneng mal 56%. Tianjin Teda mal 15 striel (2 na bránu), Shandong Luneng mal 20 (6 na bránu). Očakávané góly: Tianjin Teda 1.28 — Shandong Luneng 1.97. Tianjin Teda urobil 5 striedaní, Shandong Luneng urobil 4. VAR zasiahol: Goal cancelled (Chen Pu 49′).

Rivalita od 2016

Tianjin Teda vs Shandong Luneng vzájomné výsledky

15 stretnutí
Tianjin Teda
3
výhier
Remízy
1
Shandong Luneng
11
výhier
Góly spolu
48 · 3.2/zápas
Obaja skórovali
9/15 · 60%
Nad 2,5
9/15 · 60%

Aktuálna forma

Tianjin Teda

LLDLWW

Shandong Luneng

WWWDDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026