Menu

Changchun Yatai vs Henan Jianye

Changchun Sports Center Stadium, Changchun26. mája 2024 o 13:35
00
Rozhodca: Zhen Wei

Udalosti zápasu

Changchun Yatai
Henan Jianye
Výkop
Wang Yu34′
Polčas
Wang ZhifengWu Yake
46′
SerginhoZhang Yufeng
46′
58′
Huang ZichangYang Yilin
Guilherme Marques64′
He YiranAbduhamit Abdugheni
68′
71′
Wang ShangyuanXu Haofeng
80′
Liu YixinKe Zhao
80′
N. ČovićFeng Boyuan
VAR
85′Goal cancelled
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal4
4Shots off Goal6
12Total Shots11
5Blocked Shots1
6Shots insidebox9
6Shots outsidebox2
18Fouls25
3Corner Kicks4
2Offsides5
56%Ball Possession44%
2Yellow Cards0
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves2
346Total passes265
255Passes accurate180
74%Passes %68%
0.96expected_goals0.96
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Changchun Yatai je 6.66, v porovnaní s 7.03 u Henan Jianye. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Changchun Yatai je R. Berić (6.96), u Henan Jianye je to Bruno Nazário (7.81).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Changchun Yatai prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 5 asistenciami, na čele s Tan Long (9G). U Henan Jianye je to 24 gólov a 22 asistencií s lídrom F. Acheampong (14G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Changchun Yatai nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.71, zatiaľ čo Henan Jianye má 3 obrancov s priemerom 6.89. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Changchun Yatai nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.55, oproti 4 u Henan Jianye s hodnotením 7.18. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Changchun Yatai nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.91, v porovnaní s 3 u Henan Jianye s priemerom 7.00. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Changchun Yatai a 43% u Henan Jianye. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Changchun Yatai nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 30 u Henan Jianye. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Changchun Yatai je 29.3 (najmladší: He Yiran (20), najstarší: Tan Long (37)), zatiaľ čo Henan Jianye má priemer 29.0 (najmladší: Liu Yixin (24), najstarší: Wang Shangyuan (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Changchun Yatai majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 23 u Henan Jianye. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Changchun Yatai4-3-33-4-3Henan Jianye
GKDEFMIDFWD
28Zhifeng5Shenyuan26Mincheng32Guoliang34Yiran40Marques35Yu44Žulj10Serginho9Berić29Long26Jiamin24Songyi36Maidana2Yixin22Ruifeng6Shangyu.8Denić40Nazário10Zichang20Čović11Acheamp.

Náhradníci

Tréner: Xie Hui

Náhradníci

Tréner: Nam Ki-Il

Changchun YataiSila pozíciíHenan Jianye
6.66
Ø Hodnotenie
7.03
6.19Brankár (1 v 1)6.87
0G 0A0G 0A
6.71Obranca (4 v 3)6.89
0G 2A4G 5A
6.55Záložník (3 v 4)7.18
0G 0A5G 14A
6.91Útočník (3 v 3)7.00
11G 3A15G 3A
Changchun Yatai4-3-3
28BrankárWang Zhifeng6.2
5ObrancaLi Shenyuan6.61A
26ObrancaYuan Mincheng
32ObrancaSun Guoliang
34ObrancaHe Yiran6.81A
40ZáložníkGuilherme Marques
35ZáložníkWang Yu6.5
44ZáložníkP. Žulj
10ÚtočníkSerginho
9ÚtočníkR. Berić7.02G2A
29ÚtočníkTan Long6.99G1A
Henan Jianye3-4-3
26BrankárXu Jiamin6.9
24ObrancaLi Songyi
36ObrancaIago Maidana7.04G4A
2ObrancaLiu Yixin6.81A
22ZáložníkHuang Ruifeng6.7
6ZáložníkWang Shangyuan7.05A
8ZáložníkĐ. Denić
40ZáložníkBruno Nazário7.85G9A
10ÚtočníkHuang Zichang6.71G
20ÚtočníkN. Čović
11ÚtočníkF. Acheampong7.314G3A

Prehľad zápasu

Changchun Yatai a Henan Jianye remizovali 0:0. Zápas sa hral v Super League 2024. Bolo udelených 2 žltých kariet. Changchun Yatai mal 56% držanie lopty, Henan Jianye mal 44%. Changchun Yatai mal 12 striel (3 na bránu), Henan Jianye mal 11 (4 na bránu). Očakávané góly: Changchun Yatai 0.96 — Henan Jianye 0.96. Changchun Yatai urobil 3 striedaní, Henan Jianye urobil 4. VAR zasiahol: Goal cancelled (Xu Haofeng 85′).

Rivalita od 2025

Changchun Yatai vs Henan Jianye vzájomné výsledky

2 stretnutí
Changchun Yatai
0
výhier
Remízy
0
Henan Jianye
2
výhier
Góly spolu
3 · 1.5/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 20 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Changchun Yatai

LLDLDD

Henan Jianye

LDWDWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026