Menu

Nantong Zhiyun vs Tianjin Teda

Rugao Olympic Sports Center Stadium, Rugao25. júna 2024 o 13:35
11
Rozhodca: Niu Minghui

Udalosti zápasu

Nantong Zhiyun
Tianjin Teda
Výkop
Goal confirmed45+2′
VAR
Lu Yongtao

asistencia: I. Kallon

45′
Polčas
Jiang ZileiS. Veličković
59′
Ji ShengpanXu Junmin
59′
68′Andrea Compagno
Ma ShengLiang Shaowen
74′
I. KallonYe Daochi
74′
D. PuclinLiao Lei
79′
81′
I. FiolićYang Zihao
81′
Su YuanjieLiu Junxian
86′
Ming TianQian Yumiao
86′
A. AdemiHuang Jiahui
90+5′
M. Škorić
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal3
7Shots off Goal6
12Total Shots19
3Blocked Shots10
10Shots insidebox9
2Shots outsidebox10
8Fouls15
0Corner Kicks8
3Offsides1
37%Ball Possession63%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
226Total passes380
143Passes accurate285
63%Passes %75%
1.25expected_goals1.21
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Nantong Zhiyun je 6.52, v porovnaní s 6.85 u Tianjin Teda. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Nantong Zhiyun je Ma Sheng (6.71), u Tianjin Teda je to Fang Jingqi (7.15).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Nantong Zhiyun prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 1 asistenciami, na čele s Cao Kang (2G). U Tianjin Teda je to 9 gólov a 6 asistencií s lídrom Wang Qiuming (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Nantong Zhiyun nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.49, zatiaľ čo Tianjin Teda má 4 obrancov s priemerom 6.41. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Nantong Zhiyun nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.61, oproti 5 u Tianjin Teda s hodnotením 6.89. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Nantong Zhiyun nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Tianjin Teda s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 87% u Nantong Zhiyun a —% u Tianjin Teda. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Nantong Zhiyun nazbierali v tejto sezóne 7 žltých kariet, v porovnaní s 9 u Tianjin Teda. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Nantong Zhiyun je 30.8 (najmladší: Jiang Zilei (28), najstarší: Luo Xin (35)), zatiaľ čo Tianjin Teda má priemer 30.3 (najmladší: A. Ademi (26), najstarší: Fang Jingqi (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Nantong Zhiyun majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 20 u Tianjin Teda. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Nantong Zhiyun4-2-3-14-2-3-1Tianjin Teda
GKDEFMIDFWD
23Qinghao18Zilei20Anthony5Sheng34Xin25Kang16Puclin17Shengpan38Yongtao10Kallon29Haoqian22Jingqi15Tian6Pengfei2Grant32Yuanjie10Fiolić21Škorić29Dun30Qiuming7Ademi9Compagno

Náhradníci

Tréner: David Patrício

Náhradníci

Tréner: Yu Genwei

Nantong ZhiyunSila pozíciíTianjin Teda
6.52
Ø Hodnotenie
6.85
Brankár (1 v 1)7.15
0G 0A0G 0A
6.49Obranca (4 v 4)6.41
1G 1A0G 0A
6.61Záložník (5 v 5)6.89
2G 0A9G 6A
Nantong Zhiyun4-2-3-1
23BrankárXue Qinghao
18ObrancaJiang Zilei6.51G
20ObrancaI. Anthony
5ObrancaMa Sheng6.71A
34ObrancaLuo Xin6.3
25ZáložníkCao Kang6.62G
16ZáložníkD. Puclin
17ZáložníkJi Shengpan
38ZáložníkLu Yongtao
10ZáložníkI. Kallon
29ÚtočníkZheng Haoqian
Tianjin Teda4-2-3-1
22BrankárFang Jingqi7.2
15ObrancaMing Tian
6ObrancaHan Pengfei
2ObrancaA. Grant
32ObrancaSu Yuanjie6.4
10ZáložníkI. Fiolić
21ZáložníkM. Škorić
29ZáložníkBa Dun7.02A
30ZáložníkWang Qiuming6.85G2A
7ZáložníkA. Ademi6.94G2A
9ÚtočníkA. Compagno

Prehľad zápasu

Nantong Zhiyun a Tianjin Teda remizovali 1:1. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: Lu Yongtao 45′, M. Škorić 90′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Nantong Zhiyun mal 37% držanie lopty, Tianjin Teda mal 63%. Nantong Zhiyun mal 12 striel (2 na bránu), Tianjin Teda mal 19 (3 na bránu). Očakávané góly: Nantong Zhiyun 1.25 — Tianjin Teda 1.21. Nantong Zhiyun urobil 5 striedaní, Tianjin Teda urobil 4. VAR zasiahol: Goal confirmed (Lu Yongtao 45′).

Rivalita od 2023

Nantong Zhiyun vs Tianjin Teda vzájomné výsledky

3 stretnutí
Nantong Zhiyun
0
výhier
Remízy
2
Tianjin Teda
1
výhier
Góly spolu
7 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
3/3 · 100%
Nad 2,5
1/3 · 33%

Aktuálna forma

Nantong Zhiyun

LLLWDW

Tianjin Teda

LLDLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026