Menu

Shanghai Shenhua vs Meizhou Kejia

Shanghai Stadium, Shanghai26. júna 2024 o 13:00
Rozhodca: Gao Peng

Udalosti zápasu

Shanghai Shenhua
Meizhou Kejia
Výkop
C. Malele

asistencia: Gao Tianyi

8′
Polčas
46′
D. MorrisLiao Junjian
46′
Chen ZhechaoWei Zhiwei
C. Malele

asistencia: Xu Haoyang

49′
Gao TianyiWang Haijian
64′
João TeixeiraYu Hanchao
64′
64′
Rodrigo HenriqueYin Congyao
75′
Yang YihuRao Weihui
André LuísXie Pengfei
79′
82′
R. WankewaiT. Conraad
C. MaleleDai Wai-Tsun
86′
Xie Pengfei

asistencia: Yu Hanchao

88′
Haoyang Xu90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal1
7Shots off Goal4
21Total Shots6
6Blocked Shots1
18Shots insidebox3
3Shots outsidebox3
16Fouls5
7Corner Kicks3
4Offsides2
68%Ball Possession32%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves5
584Total passes274
521Passes accurate212
89%Passes %77%
2.91expected_goals0.59
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Shanghai Shenhua je 7.13, v porovnaní s 6.73 u Meizhou Kejia. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Shanghai Shenhua je Gao Tianyi (7.50), u Meizhou Kejia je to Rodrigo Henrique (7.10).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Shanghai Shenhua prispeli v tejto sezóne 33 gólmi a 25 asistenciami, na čele s André Luís (10G). U Meizhou Kejia je to 9 gólov a 9 asistencií s lídrom Rodrigo Henrique (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Shanghai Shenhua nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.06, zatiaľ čo Meizhou Kejia má 4 obrancov s priemerom 6.66. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Shanghai Shenhua nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.29, oproti 4 u Meizhou Kejia s hodnotením 6.63. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Shanghai Shenhua nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Meizhou Kejia s priemerom 7.10. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 45% u Shanghai Shenhua a —% u Meizhou Kejia. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Shanghai Shenhua nazbierali v tejto sezóne 27 žltých kariet, v porovnaní s 24 u Meizhou Kejia. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Shanghai Shenhua je 29.3 (najmladší: Jiang Shenglong (25), najstarší: Wu Xi (36)), zatiaľ čo Meizhou Kejia má priemer 28.9 (najmladší: Tian Ziyi (24), najstarší: Yang Yihu (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Shanghai Shenhua majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 19 u Meizhou Kejia. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Shanghai Shenhua4-2-3-14-4-2Meizhou Kejia
GKDEFMIDFWD
30Yaxiong13Manafá4Shenglo.5Chenjie7Haoyang6Amadou15Xi17Tianyi9Luís10Teixeira11Malele41Quanbo20Jianan5Ziyi11Morris17Yihu16Chaoshe.38Yongjia15Zhechao14Ning25Henrique9Wankewai

Náhradníci

Tréner: L. Slutskiy

Náhradníci

Tréner: M. Ristić

Shanghai ShenhuaSila pozíciíMeizhou Kejia
7.13
Ø Hodnotenie
6.73
6.66Brankár (1 v 1)6.74
0G 0A0G 0A
7.06Obranca (4 v 4)6.66
6G 6A1G 1A
7.29Záložník (5 v 4)6.63
27G 19A3G 1A
Útočník (1 v 2)7.10
0G 0A5G 7A
Shanghai Shenhua4-2-3-1
30BrankárBao Yaxiong6.7
13ObrancaWilson Manafá7.13A
4ObrancaJiang Shenglong7.34G
5ObrancaZhu Chenjie7.11G2A
7ObrancaXu Haoyang6.81G1A
6ZáložníkI. Amadou6.81A
15ZáložníkWu Xi7.59G5A
17ZáložníkGao Tianyi7.52G8A
9ZáložníkAndré Luís7.210G2A
10ZáložníkJoão Teixeira7.56G3A
11ÚtočníkC. Malele
Meizhou Kejia4-4-2
41BrankárGuo Quanbo6.7
20ObrancaWang Jianan6.61A
5ObrancaTian Ziyi6.5
11ObrancaD. Morris6.81G
17ObrancaYang Yihu6.7
16ZáložníkYang Chaosheng6.63G1A
38ZáložníkLi Yongjia
15ZáložníkChen Zhechao
14ZáložníkLi Ning
25ÚtočníkRodrigo Henrique7.15G7A
9ÚtočníkR. Wankewai

Prehľad zápasu

Shanghai Shenhua zdolal Meizhou Kejia 3:0. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: C. Malele 8′, C. Malele 49′, Xie Pengfei 88′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Shanghai Shenhua mal 68% držanie lopty, Meizhou Kejia mal 32%. Shanghai Shenhua mal 21 striel (8 na bránu), Meizhou Kejia mal 6 (1 na bránu). Očakávané góly: Shanghai Shenhua 2.91 — Meizhou Kejia 0.59. Shanghai Shenhua urobil 4 striedaní, Meizhou Kejia urobil 5.

Rivalita od 2022

Shanghai Shenhua vs Meizhou Kejia vzájomné výsledky

7 stretnutí
Shanghai Shenhua
7
výhier
Remízy
0
Meizhou Kejia
0
výhier
Góly spolu
19 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
3/7 · 43%
Nad 2,5
3/7 · 43%

Aktuálna forma

Shanghai Shenhua

LLLLWL

Meizhou Kejia

LDLLWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026