Menu

Henan Jianye vs Shanghai Sipg

Zhengzhou Hanghai Stadium, Zhengzhou5. júla 2024 o 13:35
01
Rozhodca: Xing Qi

Udalosti zápasu

Henan Jianye
SHANGHAI SIPG
Výkop
44′
Oscar

Penalty

Polčas
Huang ZichangN. Čović
60′
61′
Li ShuaiZhang Linpeng
73′
Wu LeiFeng Jin
F. AcheampongYang Yilin
75′
Niu ZiyiZhong Yihao
75′
Đ. DenićFeng Boyuan
89′
90+3′Gustavo
90+2′
M. VargasLi Ang
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal5
7Shots off Goal3
13Total Shots9
5Blocked Shots1
7Shots insidebox6
6Shots outsidebox3
17Fouls14
9Corner Kicks1
7Offsides1
52%Ball Possession48%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves1
246Total passes251
97Passes accurate108
39%Passes %43%
0.51expected_goals1.01
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Henan Jianye je 6.91, v porovnaní s 6.93 u SHANGHAI SIPG. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Henan Jianye je Bruno Nazário (7.81), u SHANGHAI SIPG je to Gustavo (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Henan Jianye prispeli v tejto sezóne 24 gólmi a 17 asistenciami, na čele s F. Acheampong (14G). U SHANGHAI SIPG je to 15 gólov a 11 asistencií s lídrom Gustavo (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Henan Jianye nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.74, zatiaľ čo SHANGHAI SIPG má 4 obrancov s priemerom 6.96. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Henan Jianye nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.89, oproti 5 u SHANGHAI SIPG s hodnotením 6.74. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Henan Jianye nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.81, v porovnaní s 1 u SHANGHAI SIPG s priemerom 7.24. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 44% u Henan Jianye a 46% u SHANGHAI SIPG. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Henan Jianye nazbierali v tejto sezóne 30 žltých kariet, v porovnaní s 22 u SHANGHAI SIPG. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Henan Jianye je 28.4 (najmladší: Liu Yixin (24), najstarší: Wang Guoming (35)), zatiaľ čo SHANGHAI SIPG má priemer 31.9 (najmladší: Wei Zhen (28), najstarší: Wang Shenchao (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Henan Jianye majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 20 u SHANGHAI SIPG. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Henan Jianye5-4-14-2-3-1SHANGHAI SIPG
GKDEFMIDFWD
18Guoming4Shinar24Songyi36Maidana27Ziyi2Yixin10Zichang22Ruifeng8Denić11Acheamp.40Nazário1Junling4Shenchao3Guangtai13Zhen32Shuai18Cittadi.16Xin7Lei8Oscar10Vargas9Gustavo

Náhradníci

Tréner: Nam Ki-Il

Náhradníci

Tréner: K. Muscat

Henan JianyeSila pozíciíSHANGHAI SIPG
6.91
Ø Hodnotenie
6.93
6.75Brankár (1 v 1)6.85
0G 0A0G 0A
6.74Obranca (5 v 4)6.96
4G 5A6G 7A
6.89Záložník (4 v 5)6.74
15G 3A2G 4A
7.81Útočník (1 v 1)7.24
5G 9A7G 0A
Henan Jianye5-4-1
18BrankárWang Guoming6.8
4ObrancaYeljan Shinar6.7
24ObrancaLi Songyi
36ObrancaIago Maidana7.04G4A
27ObrancaNiu Ziyi6.4
2ObrancaLiu Yixin6.81A
10ZáložníkHuang Zichang6.71G
22ZáložníkHuang Ruifeng6.7
8ZáložníkĐ. Denić
11ZáložníkF. Acheampong7.314G3A
40ÚtočníkBruno Nazário7.85G9A
SHANGHAI SIPG4-2-3-1
1BrankárYan Junling6.8
4ObrancaWang Shenchao7.04G1A
3ObrancaJiang Guangtai7.0
13ObrancaWei Zhen7.0
32ObrancaLi Shuai6.82G6A
18ZáložníkLéo Cittadini
16ZáložníkXu Xin6.91G3A
7ZáložníkWu Lei6.51G1A
8ZáložníkOscar
10ZáložníkM. Vargas
9ÚtočníkGustavo7.27G

Prehľad zápasu

SHANGHAI SIPG zdolal Henan Jianye 1:0. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: Oscar 44′ (pen.). Bolo udelených 2 žltých kariet. Henan Jianye mal 52% držanie lopty, SHANGHAI SIPG mal 48%. Henan Jianye mal 13 striel (1 na bránu), SHANGHAI SIPG mal 9 (5 na bránu). Očakávané góly: Henan Jianye 0.51 — SHANGHAI SIPG 1.01. Henan Jianye urobil 4 striedaní, SHANGHAI SIPG urobil 3.

Rivalita od 2016

Henan Jianye vs SHANGHAI SIPG vzájomné výsledky

15 stretnutí
Henan Jianye
3
výhier
Remízy
0
SHANGHAI SIPG
12
výhier
Góly spolu
56 · 3.7/zápas
Obaja skórovali
12/15 · 80%
Nad 2,5
13/15 · 87%

Aktuálna forma

Henan Jianye

LDWDWL

SHANGHAI SIPG

DDDLWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026