Menu

Chengdu Better City vs Tianjin Teda

Chengdu Phoenix Mountain Sports Park, Chengdu12. júla 2024 o 14:00
Rozhodca: Ma Ning

Udalosti zápasu

Chengdu Better City
Tianjin Teda
Výkop
Chow Tim

asistencia: Y. Gurfinkel

8′
40′
A. Ademi
Polčas
Chow Tim

asistencia: Rômulo

59′
M. PalaciosWei Shihao
66′
Gan ChaoMirahmetjan Muzepper
66′
68′
Ba DunXie Weijun
82′
Wang QiumingWang Zhenghao
82′
Huang JiahuiSun Xuelong
86′
Su YuanjieQian Yumiao
86′
Ming TianWang Xianjun
RômuloTang Miao
90′
Hu HetaoTang Chuang
90+4′
Yang ShuaiYang Fan
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

13Shots on Goal1
7Shots off Goal1
25Total Shots4
5Blocked Shots2
18Shots insidebox4
7Shots outsidebox0
10Fouls12
12Corner Kicks1
2Offsides1
68%Ball Possession32%
1Yellow Cards0
0Red Cards1
0Goalkeeper Saves11
466Total passes229
373Passes accurate139
80%Passes %61%
3.45expected_goals0.71
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Chengdu Better City je 7.19, v porovnaní s 6.93 u Tianjin Teda. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Chengdu Better City je Rômulo (7.81), u Tianjin Teda je to Bruno Xadas (7.52).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Chengdu Better City prispeli v tejto sezóne 32 gólmi a 25 asistenciami, na čele s Felipe (15G). U Tianjin Teda je to 16 gólov a 13 asistencií s lídrom Bruno Xadas (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Chengdu Better City nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.88, zatiaľ čo Tianjin Teda má 4 obrancov s priemerom 6.41. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Chengdu Better City nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.08, oproti 5 u Tianjin Teda s hodnotením 6.99. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Chengdu Better City nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.73, v porovnaní s 1 u Tianjin Teda s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Disciplína

Hráči základu Chengdu Better City nazbierali v tejto sezóne 29 žltých kariet, v porovnaní s 20 u Tianjin Teda. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Chengdu Better City je 28.6 (najmladší: Hu Hetao (22), najstarší: Felipe (33)), zatiaľ čo Tianjin Teda má priemer 29.4 (najmladší: Huang Jiahui (25), najstarší: Fang Jingqi (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Chengdu Better City majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 22 u Tianjin Teda. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Chengdu Better City3-4-34-5-1Tianjin Teda
GKDEFMIDFWD
16Tao22Yang23Yiming28Shuai2Hetao39Chao8Tim11Gurfink.10Rômulo21Felipe31Palacios22Jingqi15Tian6Pengfei2Grant32Yuanjie29Dun8Xadas14Jiahui30Qiuming7Ademi9Compagno

Náhradníci

Tréner: Seo Jung-Won

Náhradníci

Tréner: Yu Genwei

Chengdu Better CitySila pozíciíTianjin Teda
7.19
Ø Hodnotenie
6.93
7.17Brankár (1 v 1)7.15
0G 0A0G 0A
6.88Obranca (3 v 4)6.41
0G 1A0G 0A
7.08Záložník (4 v 5)6.99
9G 13A16G 13A
7.73Útočník (3 v 1)
23G 11A0G 0A
Chengdu Better City3-4-3
16BrankárJian Tao7.2
22ObrancaLi Yang6.91A
23ObrancaYang Yiming
28ObrancaYang Shuai6.9
2ZáložníkHu Hetao7.01G3A
39ZáložníkGan Chao6.91G1A
8ZáložníkChow Tim7.15G3A
11ZáložníkY. Gurfinkel7.32G6A
10ÚtočníkRômulo7.88G7A
21ÚtočníkFelipe7.715G4A
31ÚtočníkM. Palacios
Tianjin Teda4-5-1
22BrankárFang Jingqi7.2
15ObrancaMing Tian
6ObrancaHan Pengfei
2ObrancaA. Grant
32ObrancaSu Yuanjie6.4
29ZáložníkBa Dun7.02A
8ZáložníkBruno Xadas7.57G5A
14ZáložníkHuang Jiahui6.82A
30ZáložníkWang Qiuming6.85G2A
7ZáložníkA. Ademi6.94G2A
9ÚtočníkA. Compagno

Prehľad zápasu

Chengdu Better City zdolal Tianjin Teda 2:1. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: Chow Tim 8′, A. Ademi 40′, Chow Tim 59′. Bolo udelených 1 žltých kariet, 1 červených kariet. Chengdu Better City mal 68% držanie lopty, Tianjin Teda mal 32%. Chengdu Better City mal 25 striel (13 na bránu), Tianjin Teda mal 4 (1 na bránu). Očakávané góly: Chengdu Better City 3.45 — Tianjin Teda 0.71. Chengdu Better City urobil 5 striedaní, Tianjin Teda urobil 5.

Rivalita od 2022

Chengdu Better City vs Tianjin Teda vzájomné výsledky

7 stretnutí
Chengdu Better City
2
výhier
Remízy
3
Tianjin Teda
2
výhier
Góly spolu
20 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
6/7 · 86%
Nad 2,5
5/7 · 71%

Aktuálna forma

Chengdu Better City

LLDDDD

Tianjin Teda

LLDLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026