Menu

Meizhou Kejia vs Tianjin Teda

Wuhua Olympic Sports Center Huitang Stadium, Wuhua3. augusta 2024 o 13:35
Domáci

Meizhou Kejia

32
Rozhodca: Tang Shunqi

Udalosti zápasu

Meizhou Kejia
Tianjin Teda
Výkop
Tian Ziyi
29′
Polčas
46′
Ba Dun

asistencia: A. Ademi

Liang Shi49′
Nebojša Kosović53′
Yue Tze Nam
58′
Ye ChuguiYin Hongbo
59′
Yin Hongbo

asistencia: Rodrigo Henrique

60′
66′
Han PengfeiXie Weijun
Yang ChaoshengYin Congyao
67′
78′
Bruno XadasLiu Junxian
78′
Wang QiumingHuang Jiahui
Yue Tze NamWang Jianan
82′
82′
Ba DunGao Huaze
J. UzuegbunamPan Ximing
83′
83′
A. AdemiShi Yan
86′
A. Compagno

asistencia: Ming Tian

Liao Junjian90′
90+1′Andrea Compagno
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal3
7Shots off Goal4
18Total Shots10
4Blocked Shots3
9Shots insidebox5
9Shots outsidebox5
14Fouls17
8Corner Kicks2
3Offsides0
37%Ball Possession63%
4Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
234Total passes419
170Passes accurate348
73%Passes %83%
2.49expected_goals0.88
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Meizhou Kejia je 6.76, v porovnaní s 6.98 u Tianjin Teda. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Meizhou Kejia je Rodrigo Henrique (7.10), u Tianjin Teda je to Bruno Xadas (7.52).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Meizhou Kejia prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 9 asistenciami, na čele s Rodrigo Henrique (5G). U Tianjin Teda je to 16 gólov a 11 asistencií s lídrom Bruno Xadas (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Meizhou Kejia nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.69, zatiaľ čo Tianjin Teda má 4 obrancov s priemerom 6.54. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Meizhou Kejia nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.87, oproti 5 u Tianjin Teda s hodnotením 7.05. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Meizhou Kejia nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Tianjin Teda s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Disciplína

Hráči základu Meizhou Kejia nazbierali v tejto sezóne 16 žltých kariet, v porovnaní s 17 u Tianjin Teda. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Meizhou Kejia je 30.6 (najmladší: Tian Ziyi (24), najstarší: Shi Liang (36)), zatiaľ čo Tianjin Teda má priemer 29.3 (najmladší: Yang Zihao (24), najstarší: Fang Jingqi (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Meizhou Kejia majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 24 u Tianjin Teda. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Meizhou Kejia4-2-3-14-1-4-1Tianjin Teda
GKDEFMIDFWD
18Yuelei29Nam6Junjian5Ziyi15Zhechao13Liang27Kosović16Chaoshe.25Henrique7Chugui28Uzuegbu.22Jingqi15Tian6Pengfei31Silva16Zihao21Škorić29Dun30Qiuming8Xadas7Ademi9Compagno

Náhradníci

Tréner: M. Ristić

Náhradníci

Tréner: Yu Genwei

Meizhou KejiaSila pozíciíTianjin Teda
6.76
Ø Hodnotenie
6.98
Brankár (1 v 1)7.15
0G 0A0G 0A
6.69Obranca (4 v 4)6.54
4G 1A0G 0A
6.87Záložník (5 v 5)7.05
8G 8A16G 11A
Meizhou Kejia4-2-3-1
18BrankárCheng Yuelei
29ObrancaYue Tze Nam6.73G
6ObrancaLiao Junjian6.81G1A
5ObrancaTian Ziyi6.5
15ObrancaChen Zhechao
13ZáložníkShi Liang
27ZáložníkN. Kosović
16ZáložníkYang Chaosheng6.63G1A
25ZáložníkRodrigo Henrique7.15G7A
7ZáložníkYe Chugui
28ÚtočníkJ. Uzuegbunam
Tianjin Teda4-1-4-1
22BrankárFang Jingqi7.2
15ObrancaMing Tian
6ObrancaHan Pengfei
31ObrancaDiogo Silva
16ObrancaYang Zihao6.5
21ZáložníkM. Škorić
29ZáložníkBa Dun7.02A
30ZáložníkWang Qiuming6.85G2A
8ZáložníkBruno Xadas7.57G5A
7ZáložníkA. Ademi6.94G2A
9ÚtočníkA. Compagno

Prehľad zápasu

Meizhou Kejia zdolal Tianjin Teda 3:2. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: Tian Ziyi 29′, Ba Dun 46′, Yue Tze Nam 58′, Yin Hongbo 60′, A. Compagno 86′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Meizhou Kejia mal 37% držanie lopty, Tianjin Teda mal 63%. Meizhou Kejia mal 18 striel (7 na bránu), Tianjin Teda mal 10 (3 na bránu). Očakávané góly: Meizhou Kejia 2.49 — Tianjin Teda 0.88. Meizhou Kejia urobil 4 striedaní, Tianjin Teda urobil 5.

Rivalita od 2025

Meizhou Kejia vs Tianjin Teda vzájomné výsledky

2 stretnutí
Meizhou Kejia
0
výhier
Remízy
1
Tianjin Teda
1
výhier
Góly spolu
7 · 3.5/zápas
Obaja skórovali
2/2 · 100%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 22 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Meizhou Kejia

LDLLWL

Tianjin Teda

LLDLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026