Menu

Beijing Guoan vs Shanghai Shenhua

Workers' Stadium, Beijing4. augusta 2024 o 13:35
Rozhodca: Jin Jingyuan

Udalosti zápasu

Beijing Guoan
Shanghai Shenhua
Výkop
M. Ngadeu

asistencia: Guga

11′
Polčas
VAR
51′Goal cancelled
61′
Fei NanduoXie Pengfei
65′
Gao TianyiWang Haijian
Zhang YuanLi Ke
69′
Zhang YuningZhang Xizhe
70′
75′
Yang ZexiangYu Hanchao
75′
Xu HaoyangChan Shinichi
76′
C. Malele

asistencia: I. Amadou

Lei Li79′
Li LeiHe Yupeng
82′
Lin LiangmingYang Liyu
82′
Fábio AbreuWang Ziming
90+2′
Wang Ziming

asistencia: Zhang Xizhe

90+7′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal5
2Shots off Goal5
12Total Shots13
2Blocked Shots3
8Shots insidebox9
4Shots outsidebox4
13Fouls8
2Corner Kicks7
0Offsides3
53%Ball Possession47%
5Yellow Cards0
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves5
474Total passes397
396Passes accurate333
84%Passes %84%
1.81expected_goals1.66
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Beijing Guoan je 7.10, v porovnaní s 7.07 u Shanghai Shenhua. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Beijing Guoan je Fábio Abreu (7.85), u Shanghai Shenhua je to Gao Tianyi (7.50).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Beijing Guoan prispeli v tejto sezóne 46 gólmi a 20 asistenciami, na čele s Fábio Abreu (28G). U Shanghai Shenhua je to 28 gólov a 19 asistencií s lídrom André Luís (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Beijing Guoan nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.89, zatiaľ čo Shanghai Shenhua má 4 obrancov s priemerom 6.98. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Beijing Guoan nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.07, oproti 4 u Shanghai Shenhua s hodnotením 7.25. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Beijing Guoan nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.38, v porovnaní s 2 u Shanghai Shenhua s priemerom 7.23. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 50% u Beijing Guoan a 46% u Shanghai Shenhua. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Beijing Guoan nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 18 u Shanghai Shenhua. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Beijing Guoan je 30.6 (najmladší: Han Jiaqi (26), najstarší: Wang Gang (36)), zatiaľ čo Shanghai Shenhua má priemer 28.9 (najmladší: Jiang Shenglong (25), najstarší: Wu Xi (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Beijing Guoan majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 23 u Shanghai Shenhua. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Beijing Guoan4-4-24-3-1-2Shanghai Shenhua
GKDEFMIDFWD
1Jiaqi27Gang5Ngadeu26Yang4Lei11Liangmi.21Yuan6Zhongguo8Guga29Abreu9Yuning1Zhen16Zexiang4Shenglo.5Chenjie7Haoyang17Tianyi6Amadou15Xi18Nanduo11Malele9Luís

Náhradníci

Tréner: Ricardo Soares

Náhradníci

Tréner: L. Slutskiy

Beijing GuoanSila pozíciíShanghai Shenhua
7.10
Ø Hodnotenie
7.07
7.50Brankár (1 v 1)6.77
0G 0A0G 0A
6.89Obranca (4 v 4)6.98
2G 2A7G 3A
7.07Záložník (4 v 4)7.25
10G 9A11G 14A
7.38Útočník (2 v 2)7.23
34G 9A10G 2A
Beijing Guoan4-4-2
1BrankárHan Jiaqi7.5
27ObrancaWang Gang6.81A
5ObrancaM. Ngadeu7.21G
26ObrancaBai Yang6.91A
4ObrancaLi Lei6.61G
11ZáložníkLin Liangming7.16G3A
21ZáložníkZhang Yuan
6ZáložníkChi Zhongguo6.7
8ZáložníkGuga7.44G6A
29ÚtočníkFábio Abreu7.828G6A
9ÚtočníkZhang Yuning6.96G3A
Shanghai Shenhua4-3-1-2
1BrankárMa Zhen6.8
16ObrancaYang Zexiang6.81G
4ObrancaJiang Shenglong7.34G
5ObrancaZhu Chenjie7.11G2A
7ObrancaXu Haoyang6.81G1A
17ZáložníkGao Tianyi7.52G8A
6ZáložníkI. Amadou6.81A
15ZáložníkWu Xi7.59G5A
18ZáložníkFei Nanduo
11ÚtočníkC. Malele
9ÚtočníkAndré Luís7.210G2A

Prehľad zápasu

Beijing Guoan zdolal Shanghai Shenhua 2:1. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: M. Ngadeu 11′, C. Malele 76′, Wang Ziming 90′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Beijing Guoan mal 53% držanie lopty, Shanghai Shenhua mal 47%. Beijing Guoan mal 12 striel (8 na bránu), Shanghai Shenhua mal 13 (5 na bránu). Očakávané góly: Beijing Guoan 1.81 — Shanghai Shenhua 1.66. Beijing Guoan urobil 5 striedaní, Shanghai Shenhua urobil 4. VAR zasiahol: Goal cancelled (André Luis 51′).

Rivalita od 2016

Beijing Guoan vs Shanghai Shenhua vzájomné výsledky

17 stretnutí
Beijing Guoan
9
výhier
Remízy
5
Shanghai Shenhua
3
výhier
Góly spolu
52 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
15/17 · 88%
Nad 2,5
13/17 · 76%

Aktuálna forma

Beijing Guoan

LWLWWW

Shanghai Shenhua

LLLLWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026