Menu

Tianjin Teda vs Wuhan Three Towns

TEDA Football Stadium, Tianjin16. augusta 2024 o 13:35
Rozhodca: Yinhao Shen

Udalosti zápasu

Tianjin Teda
Wuhan Three Towns
Výkop
Polčas
Guo HaoBruno Xadas
46′
Wang QiumingHuang Jiahui
55′
Wang ZhenghaoSu Yuanjie
61′
Yang ZihaoQian Yumiao
61′
84′
Liu RuofanZhang Hui
M. ŠkorićGao Huaze
88′
Penalty cancelled90+4′
VAR
A. Compagno

Penalty

90+5′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal6
6Shots off Goal1
14Total Shots13
3Blocked Shots6
9Shots insidebox7
5Shots outsidebox6
18Fouls12
3Corner Kicks7
0Offsides3
50%Ball Possession50%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves3
392Total passes388
332Passes accurate321
85%Passes %83%
1.98expected_goals0.94
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Tianjin Teda je 6.77, v porovnaní s 6.77 u Wuhan Three Towns. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Tianjin Teda je Fang Jingqi (7.15), u Wuhan Three Towns je to Darlan (6.92).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Tianjin Teda prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 6 asistenciami, na čele s Wang Qiuming (5G). U Wuhan Three Towns je to 2 gólov a 4 asistencií s lídrom Deng Hanwen (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Tianjin Teda nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.47, zatiaľ čo Wuhan Three Towns má 4 obrancov s priemerom 6.71. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Tianjin Teda nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.83, oproti 4 u Wuhan Three Towns s hodnotením 6.92. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Tianjin Teda nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Wuhan Three Towns s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Disciplína

Hráči základu Tianjin Teda nazbierali v tejto sezóne 14 žltých kariet, v porovnaní s 15 u Wuhan Three Towns. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Tianjin Teda je 29.2 (najmladší: Yang Zihao (24), najstarší: Fang Jingqi (32)), zatiaľ čo Wuhan Three Towns má priemer 28.0 (najmladší: Yusup Umidjan (21), najstarší: Liu Dianzuo (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Tianjin Teda majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 23 u Wuhan Three Towns. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Tianjin Teda4-1-4-14-4-2Wuhan Three Towns
GKDEFMIDFWD
22Jingqi3Zhenghao6Pengfei31Silva16Zihao21Škorić29Dun36Hao30Qiuming7Ademi9Compagno32Dianzuo25Hanwen40Umidjan18Yiming28Yi8Ruofan12Xiaobin37Darlan11Baldé14Joca7Qianglo.

Náhradníci

Tréner: Yu Genwei

Náhradníci

Tréner: Ricardo Rodríguez

Tianjin TedaSila pozíciíWuhan Three Towns
6.77
Ø Hodnotenie
6.77
7.15Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.47Obranca (4 v 4)6.71
0G 0A1G 3A
6.83Záložník (5 v 4)6.92
10G 6A1G 1A
Tianjin Teda4-1-4-1
22BrankárFang Jingqi7.2
3ObrancaWang Zhenghao6.4
6ObrancaHan Pengfei
31ObrancaDiogo Silva
16ObrancaYang Zihao6.5
21ZáložníkM. Škorić
29ZáložníkBa Dun7.02A
36ZáložníkGuo Hao6.61G
30ZáložníkWang Qiuming6.85G2A
7ZáložníkA. Ademi6.94G2A
9ÚtočníkA. Compagno
Wuhan Three Towns4-4-2
32BrankárLiu Dianzuo
25ObrancaDeng Hanwen6.91G3A
40ObrancaYusup Umidjan
18ObrancaLiu Yiming6.5
28ObrancaDenny Wang Yi6.8
8ZáložníkLiu Ruofan
12ZáložníkZhang Xiaobin
37ZáložníkDarlan6.91G1A
11ZáložníkRomário Baldé
14ÚtočníkJoca
7ÚtočníkTao Qianglong

Prehľad zápasu

Tianjin Teda zdolal Wuhan Three Towns 1:0. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: A. Compagno 90′ (pen.). Bolo udelených 3 žltých kariet. Tianjin Teda mal 50% držanie lopty, Wuhan Three Towns mal 50%. Tianjin Teda mal 14 striel (5 na bránu), Wuhan Three Towns mal 13 (6 na bránu). Očakávané góly: Tianjin Teda 1.98 — Wuhan Three Towns 0.94. Tianjin Teda urobil 5 striedaní, Wuhan Three Towns urobil 1. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Andrea Compagno 90′).

Rivalita od 2022

Tianjin Teda vs Wuhan Three Towns vzájomné výsledky

7 stretnutí
Tianjin Teda
2
výhier
Remízy
1
Wuhan Three Towns
4
výhier
Góly spolu
17 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
3/7 · 43%
Nad 2,5
4/7 · 57%

Aktuálna forma

Tianjin Teda

LLDLWW

Wuhan Three Towns

LLLDLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026