Menu

Shanghai Shenhua vs Shanghai Sipg

Shanghai Stadium, Shanghai17. augusta 2024 o 13:35
Domáci

Shanghai Shenhua

31
Rozhodca: Ma Ning

Udalosti zápasu

Shanghai Shenhua
SHANGHAI SIPG
Výkop
-5′Wenjun Lyu
12′
Wang Shenchao

asistencia: M. Vargas

20′Léo Cittadini
Penalty confirmed29′
VAR
32′
Matheus JussaZhang Linpeng
Ibrahim Amadou41′
Shenglong Jiang45+1′
Polčas
Tianyi Gao49′
Gao TianyiWang Haijian
52′
64′
M. VargasYang Shiyuan
Fei NanduoXie Pengfei
68′
Xu HaoyangYu Hanchao
68′
Chan ShinichiAidi Fulangxisi
77′
Yu Hanchao

asistencia: I. Amadou

79′
André Luís

asistencia: Yu Hanchao

82′
86′
Wang ShenchaoFu Huan
86′
Li ShuaiFeng Jin
90+8′Tyias Browning
André Luís

asistencia: João Teixeira

90+6′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal2
7Shots off Goal8
18Total Shots10
2Blocked Shots0
11Shots insidebox7
7Shots outsidebox3
18Fouls12
7Corner Kicks2
5Offsides2
65%Ball Possession35%
5Yellow Cards3
0Red Cards1
1Goalkeeper Saves6
493Total passes261
418Passes accurate196
85%Passes %75%
2.51expected_goals1.18
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Shanghai Shenhua je 7.14, v porovnaní s 6.96 u SHANGHAI SIPG. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Shanghai Shenhua je Gao Tianyi (7.50), u SHANGHAI SIPG je to Gustavo (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Shanghai Shenhua prispeli v tejto sezóne 37 gólmi a 28 asistenciami, na čele s André Luís (10G). U SHANGHAI SIPG je to 15 gólov a 9 asistencií s lídrom Gustavo (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Shanghai Shenhua nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.07, zatiaľ čo SHANGHAI SIPG má 4 obrancov s priemerom 6.96. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Shanghai Shenhua nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.31, oproti 5 u SHANGHAI SIPG s hodnotením 6.85. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Shanghai Shenhua nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.23, v porovnaní s 1 u SHANGHAI SIPG s priemerom 7.24. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 45% u Shanghai Shenhua a 48% u SHANGHAI SIPG. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Shanghai Shenhua nazbierali v tejto sezóne 25 žltých kariet, v porovnaní s 29 u SHANGHAI SIPG. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Shanghai Shenhua je 28.5 (najmladší: Chan Shinichi (23), najstarší: Wu Xi (36)), zatiaľ čo SHANGHAI SIPG má priemer 31.6 (najmladší: Wei Zhen (28), najstarší: Wang Shenchao (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Shanghai Shenhua majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 21 u SHANGHAI SIPG. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Shanghai Shenhua4-3-1-24-2-3-1SHANGHAI SIPG
GKDEFMIDFWD
30Yaxiong7Haoyang4Shenglo.5Chenjie27Shinichi17Tianyi6Amadou15Xi10Teixeira18Nanduo9Luís1Junling4Shenchao3Guangtai13Zhen32Shuai18Cittadi.22Jussa7Lei8Oscar10Vargas9Gustavo

Náhradníci

Tréner: L. Slutskiy

Náhradníci

Tréner: K. Muscat

Shanghai ShenhuaSila pozíciíSHANGHAI SIPG
7.14
Ø Hodnotenie
6.96
6.66Brankár (1 v 1)6.85
0G 0A0G 0A
7.07Obranca (4 v 4)6.96
10G 9A6G 7A
7.31Záložník (4 v 5)6.85
17G 17A2G 2A
7.23Útočník (2 v 1)7.24
10G 2A7G 0A
Shanghai Shenhua4-3-1-2
30BrankárBao Yaxiong6.7
7ObrancaXu Haoyang6.81G1A
4ObrancaJiang Shenglong7.34G
5ObrancaZhu Chenjie7.11G2A
27ObrancaChan Shinichi7.24G6A
17ZáložníkGao Tianyi7.52G8A
6ZáložníkI. Amadou6.81A
15ZáložníkWu Xi7.59G5A
10ZáložníkJoão Teixeira7.56G3A
18ÚtočníkFei Nanduo
9ÚtočníkAndré Luís7.210G2A
SHANGHAI SIPG4-2-3-1
1BrankárYan Junling6.8
4ObrancaWang Shenchao7.04G1A
3ObrancaJiang Guangtai7.0
13ObrancaWei Zhen7.0
32ObrancaLi Shuai6.82G6A
18ZáložníkLéo Cittadini
22ZáložníkMatheus Jussa7.21G1A
7ZáložníkWu Lei6.51G1A
8ZáložníkOscar
10ZáložníkM. Vargas
9ÚtočníkGustavo7.27G

Prehľad zápasu

Shanghai Shenhua zdolal SHANGHAI SIPG 3:1. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: Wang Shenchao 12′, Yu Hanchao 79′, André Luís 82′, André Luís 90′. Bolo udelených 8 žltých kariet, 1 červených kariet. Shanghai Shenhua mal 65% držanie lopty, SHANGHAI SIPG mal 35%. Shanghai Shenhua mal 18 striel (9 na bránu), SHANGHAI SIPG mal 10 (2 na bránu). Očakávané góly: Shanghai Shenhua 2.51 — SHANGHAI SIPG 1.18. Shanghai Shenhua urobil 4 striedaní, SHANGHAI SIPG urobil 4. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Fernandinho 29′).

Rivalita od 2025

Shanghai Shenhua vs SHANGHAI SIPG vzájomné výsledky

4 stretnutí
Shanghai Shenhua
2
výhier
Remízy
1
SHANGHAI SIPG
1
výhier
Góly spolu
15 · 3.8/zápas
Obaja skórovali
4/4 · 100%
Nad 2,5
3/4 · 75%

Aktuálna forma

Shanghai Shenhua

LLLLWL

SHANGHAI SIPG

DDDLWL

Stadium

Shanghai Stadium, Xuhui District — 80,000 capacity, opened in 1997. Home of Shanghai Shenhua F.C..

Shanghai Stadium

JohnzyJay · Public domain

Capacity
80,000
Opened
1997
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026