Menu

Shandong Luneng vs Wuhan Three Towns

Jinan Olympic Sports Center Stadium, Ji'nan21. septembra 2024 o 13:35
Rozhodca: Zhang Lei

Udalosti zápasu

Shandong Luneng
Wuhan Three Towns
Výkop
VAR
29′Penalty cancelled
Polčas
Xie WennengV. Qazaishvili
46′
Jia FeifanCryzan
46′
Abudulam AbdurasulLi Yuanyi
46′
Cryzan47′
He XiaokeGao Zhunyi
57′
Pedro DelgadoHuang Zhengyu
63′
77′
Liu RuofanLiu Yue
84′
Tao QianglongAblahan Haliq
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal3
7Shots off Goal4
12Total Shots13
3Blocked Shots6
8Shots insidebox6
4Shots outsidebox7
20Fouls10
10Corner Kicks4
1Offsides3
53%Ball Possession47%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
432Total passes388
341Passes accurate311
79%Passes %80%
0.42expected_goals0.50
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Shandong Luneng je 6.82, v porovnaní s 6.84 u Wuhan Three Towns. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Shandong Luneng je Liu Yang (7.11), u Wuhan Three Towns je to Park Ji-Soo (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Shandong Luneng prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 14 asistenciami, na čele s Xie Wenneng (4G). U Wuhan Three Towns je to 3 gólov a 4 asistencií s lídrom Deng Hanwen (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Shandong Luneng nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.79, zatiaľ čo Wuhan Three Towns má 4 obrancov s priemerom 6.82. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Shandong Luneng nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.77, oproti 4 u Wuhan Three Towns s hodnotením 6.92. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Shandong Luneng nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.92, v porovnaní s 2 u Wuhan Three Towns s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Shandong Luneng a 44% u Wuhan Three Towns. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Shandong Luneng nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 16 u Wuhan Three Towns. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Shandong Luneng je 29.4 (najmladší: Jia Feifan (24), najstarší: Zhang Chi (38)), zatiaľ čo Wuhan Three Towns má priemer 29.8 (najmladší: Tao Qianglong (24), najstarší: Ren Hang (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Shandong Luneng majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 23 u Wuhan Three Towns. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Shandong Luneng4-1-4-14-4-2Wuhan Three Towns
GKDEFMIDFWD
14Dalei13Chi27Ke31Jianfei11Yang20Lisheng44Xiaoke16Feifan30Abduras.23Wenneng8Delgado32Dianzuo25Hanwen23Hang5Ji-Soo28Yi8Ruofan12Xiaobin37Darlan11Baldé7Qianglo.14Joca

Náhradníci

Tréner: Choi Kang-Hee

Náhradníci

Tréner: Ricardo Rodríguez

Shandong LunengSila pozíciíWuhan Three Towns
6.82
Ø Hodnotenie
6.84
6.95Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.79Obranca (4 v 4)6.82
2G 5A2G 3A
6.77Záložník (5 v 4)6.92
5G 8A1G 1A
6.92Útočník (1 v 2)
3G 1A0G 0A
Shandong Luneng4-1-4-1
14BrankárWang Dalei7.0
13ObrancaZhang Chi6.8
27ObrancaShi Ke6.71A
31ObrancaZhao Jianfei6.5
11ObrancaLiu Yang7.12G4A
20ZáložníkLiao Lisheng
44ZáložníkHe Xiaoke
16ZáložníkJia Feifan6.71G
30ZáložníkAbudulam Abdurasul6.6
23ZáložníkXie Wenneng7.04G8A
8ÚtočníkPedro Delgado6.93G1A
Wuhan Three Towns4-4-2
32BrankárLiu Dianzuo
25ObrancaDeng Hanwen6.91G3A
23ObrancaRen Hang6.5
5ObrancaPark Ji-Soo7.11G
28ObrancaDenny Wang Yi6.8
8ZáložníkLiu Ruofan
12ZáložníkZhang Xiaobin
37ZáložníkDarlan6.91G1A
11ZáložníkRomário Baldé
7ÚtočníkTao Qianglong
14ÚtočníkJoca

Prehľad zápasu

Shandong Luneng a Wuhan Three Towns remizovali 0:0. Zápas sa hral v Super League 2024. Bolo udelených 5 žltých kariet. Shandong Luneng mal 53% držanie lopty, Wuhan Three Towns mal 47%. Shandong Luneng mal 12 striel (2 na bránu), Wuhan Three Towns mal 13 (3 na bránu). Očakávané góly: Shandong Luneng 0.42 — Wuhan Three Towns 0.50. Shandong Luneng urobil 5 striedaní, Wuhan Three Towns urobil 2. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Denny Wang Yi 29′).

Rivalita od 2022

Shandong Luneng vs Wuhan Three Towns vzájomné výsledky

7 stretnutí
Shandong Luneng
4
výhier
Remízy
3
Wuhan Three Towns
0
výhier
Góly spolu
22 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
7/7 · 100%
Nad 2,5
4/7 · 57%

Aktuálna forma

Shandong Luneng

WWWDDD

Wuhan Three Towns

LLLDLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026