Menu

Qingdao Jonoon vs Shanghai Shenhua

Qingdao West Coast University City Stadium, Qingdao28. septembra 2024 o 09:30
Domáci

Qingdao Jonoon

01
Hostia

Shanghai Shenhua

Rozhodca: Ma Ning

Udalosti zápasu

Qingdao Jonoon
Shanghai Shenhua
Výkop
3′
André Luís

asistencia: Xu Haoyang

23′João Carlos Teixeira
32′
Fei NanduoI. Amadou
Polčas
Diego LopesSong Wenjie
67′
Jin YonghaoZheng Long
72′
Wang Chien-MingChen Chunxin
72′
77′
André LuísChan Shinichi
82′
Jin ShunkaiAidi Fulangxisi
Long WeiLiu Junshuai
86′
88′Xi Wu
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal3
7Shots off Goal5
14Total Shots12
2Blocked Shots4
10Shots insidebox8
4Shots outsidebox4
13Fouls11
5Corner Kicks5
3Offsides2
67%Ball Possession33%
1Yellow Cards3
0Red Cards1
2Goalkeeper Saves5
516Total passes251
417Passes accurate168
81%Passes %67%
0.94expected_goals0.66
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Qingdao Jonoon je 6.93, v porovnaní s 7.03 u Shanghai Shenhua. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Qingdao Jonoon je E. Sarić (7.36), u Shanghai Shenhua je to João Teixeira (7.46).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Qingdao Jonoon prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 6 asistenciami, na čele s E. Sarić (5G). U Shanghai Shenhua je to 32 gólov a 11 asistencií s lídrom André Luís (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Qingdao Jonoon nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.91, zatiaľ čo Shanghai Shenhua má 4 obrancov s priemerom 6.89. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Qingdao Jonoon nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.04, oproti 4 u Shanghai Shenhua s hodnotením 7.28. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Qingdao Jonoon nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Shanghai Shenhua s priemerom 7.23. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 40% u Qingdao Jonoon a 43% u Shanghai Shenhua. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Qingdao Jonoon nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 18 u Shanghai Shenhua. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Qingdao Jonoon je 31.7 (najmladší: Jin Yonghao (22), najstarší: Mu Pengfei (36)), zatiaľ čo Shanghai Shenhua má priemer 28.7 (najmladší: Jin Shunkai (24), najstarší: Wu Xi (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Qingdao Jonoon majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 19 u Shanghai Shenhua. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Qingdao Jonoon4-4-1-14-3-1-2Shanghai Shenhua
GKDEFMIDFWD
28Pengfei25Chien-M.26Radmano.24Dong23Long10Kangwa32Wei7Sarić34Yonghao20Lopes11Boakye30Yaxiong16Zexiang3Shunkai4Shenglo.7Haoyang10Teixeira33Haijian15Xi18Nanduo9Luís11Malele

Náhradníci

Tréner: Y. Petrov

Náhradníci

Tréner: L. Slutskiy

Qingdao JonoonSila pozíciíShanghai Shenhua
6.93
Ø Hodnotenie
7.03
6.77Brankár (1 v 1)6.66
0G 0A0G 0A
6.91Obranca (4 v 4)6.89
0G 3A6G 1A
7.04Záložník (4 v 4)7.28
6G 3A16G 8A
Útočník (2 v 2)7.23
0G 0A10G 2A
Qingdao Jonoon4-4-1-1
28BrankárMu Pengfei6.8
25ObrancaWang Chien-Ming
26ObrancaN. Radmanovac7.12A
24ObrancaXu Dong
23ObrancaSong Long6.71A
10ZáložníkE. Kangwa
32ZáložníkLong Wei
7ZáložníkE. Sarić7.45G2A
34ZáložníkJin Yonghao6.71G1A
20ÚtočníkDiego Lopes
11ÚtočníkM. Boakye
Shanghai Shenhua4-3-1-2
30BrankárBao Yaxiong6.7
16ObrancaYang Zexiang6.81G
3ObrancaJin Shunkai6.8
4ObrancaJiang Shenglong7.34G
7ObrancaXu Haoyang6.81G1A
10ZáložníkJoão Teixeira7.56G3A
33ZáložníkWang Haijian6.91G
15ZáložníkWu Xi7.59G5A
18ZáložníkFei Nanduo
9ÚtočníkAndré Luís7.210G2A
11ÚtočníkC. Malele

Prehľad zápasu

Shanghai Shenhua zdolal Qingdao Jonoon 1:0. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: André Luís 3′. Bolo udelených 4 žltých kariet, 1 červených kariet. Qingdao Jonoon mal 67% držanie lopty, Shanghai Shenhua mal 33%. Qingdao Jonoon mal 14 striel (5 na bránu), Shanghai Shenhua mal 12 (3 na bránu). Očakávané góly: Qingdao Jonoon 0.94 — Shanghai Shenhua 0.66. Qingdao Jonoon urobil 4 striedaní, Shanghai Shenhua urobil 3.

Rivalita od 2025

Qingdao Jonoon vs Shanghai Shenhua vzájomné výsledky

2 stretnutí
Qingdao Jonoon
0
výhier
Remízy
0
Shanghai Shenhua
2
výhier
Góly spolu
7 · 3.5/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 32 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Qingdao Jonoon

DWWLLD

Shanghai Shenhua

LLLLWL

Stadium

Qingdao Youth Football Stadium, Chengyang District.

Qingdao Youth Football Stadium

K.Y.K.Z.K. · CC BY-SA 4.0

Opened
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026